Kanamsı olup hamile olanlar yazssın lütfen

ay inşallah ediyorum benn ❤️
Canım bişey sorcam sonuçlar yagrin cikicakmis ben dayanamadım test yaptim ama böyle çıktı 20 dk sonra dogrumudur
IMG_20221208_173917.jpg

Benim de kahverengi lekelenmem var ama hep olur adet öncesi. 😂😂

Bu arada gebelikleriniz sağlıcakla ilerlesin inşallah. Hayırlı olsun.

Ayy var gibi ya biraz dağılmış ama sonuçta çizgi var. Bi iki saat önce duramadım ben de yaptım benim de çıktı 2.cizgi 🙊😍
Kuzum o çizgi gitti dedim ya böyle oldu şimdi de ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum bi ümit bu arada rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah banada tüm isteyenlerede❤️🙏

Eklentiler

• IMG_20221208_230456.jpg
    IMG_20221208_230456.jpg
    72,8 KB · Görüntüleme: 74
Kuzum o çizgi gitti dedim ya böyle oldu şimdi de ne kadar doğru ne kadar yanlış bilmiyorum bi ümit bu arada rabbim sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah banada tüm isteyenlerede❤️🙏
Merhaba sonucun cikti mi bende ayni durumdayim kirmizi degilde kahve lekenmem oluyor 2 gundur anlayamadim ya

Test bozuk gibi. Bir test daha deneyin. Benim kızımda da çok kanamam oldu. Şimdi 7 yaşına girecek 🧿

Test bozuk gibi. Bir test daha deneyin. Benim kızımda da çok kanamam oldu. Şimdi 7 yaşına girecek 🧿
Kanallarınınz nasıl olmuştu biraz detaylı anlatabilir misin çok test denedim hiç böyle olmadı ve hastaneden çıktığımda çok midem bulandı sokakta istifar etcektim

A. İn canım da ultrason a girmiş miydin göründü orda yoksa kan mı verdin bugün? Sonuç ne zaman çıkacak. Bel ağrım Şişkinlik ve afedersin hazım var kirpiklerim de karışık baya. Ğöğüste kabarcıklar da çoğaldı... Bakalım..

A. İn canım da ultrason a girmiş miydin göründü orda yoksa kan mı verdin bugün? Sonuç ne zaman çıkacak. Bel ağrım Şişkinlik ve afedersin hazım var kirpiklerim de karışık baya. Ğöğüste kabarcıklar da çoğaldı... Bakalım..
Sendeki herşey bende de var ikiside yapıldı yagrin sonuçlar cikicakmis ve kirpiklerim dökülmüştü benim ipek kirpik yapmıştım gitmişti anam bı uzamış karışmış birbirine saçlarım çok güzel üzüyor midem bugün çok bulandı kaşık agrisida var bacaklarıma vuruyor ağrı bugün cuma içimden geldiği kadar herkese kendime dua edicem 🫶

X