Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

Canım idrar yollarında bir sorun olabilir ve regl olma dönemin olduğu için göğüslerinde şişlik de normal...Stres yapma yoksa Stres hormonu yükselerek hamile kalmayı zorlaştırabilir..Hakkında hayırlısı olsun...Son durumunu da yazarmısın, merak ettim??

Selam arkadaslar adetime 5 gun kala kan test yaptim snc olumsz szce hala ihtimal var mi

Selam kizlar nasilsnz gorusmeyeli yeni hamilelerimizi tebrik ediorum Rabbim olmayanlarada nasip etsinnn....adet tarihim 6 subat ve 2 martta kan testi yaptim 1.20 ckti szce erken mi davranmsm yukselme ihtimali var mi ? Birde gogus ucndaki koyu alanda kabarcklar olusmstu onlarda artmis biraz belrti olablrmi

Selam kizlar nasilsnz gorusmeyeli yeni hamilelerimizi tebrik ediorum Rabbim olmayanlarada nasip etsinnn....adet tarihim 6 subat ve 2 martta kan testi yaptim 1.20 ckti szce erken mi davranmsm yukselme ihtimali var mi ? Birde gogus ucndaki koyu alanda kabarcklar olusmstu onlarda artmis biraz belrti olablrmi
Meraba cnm. Öncelikle rabbim inşallah sanada bebiş versin. Herkeste belirtiler aynı olmuyo.benim göğüs ucunda ağrım çok olmuştu halada ara ara ağrı oluyo. Bide ilk öğrendiğimde adetime 5 gün vardı.20 çıkmıştı sonuç ama herkeste aynı olmuyo adeti gecikince kanda çıkanlarda var. Üzülme o yuzden.inşallh hamilesindir.rabbim hayırlısını versin.

Meraba cnm. Öncelikle rabbim inşallah sanada bebiş versin. Herkeste belirtiler aynı olmuyo.benim göğüs ucunda ağrım çok olmuştu halada ara ara ağrı oluyo. Bide ilk öğrendiğimde adetime 5 gün vardı.20 çıkmıştı sonuç ama herkeste aynı olmuyo adeti gecikince kanda çıkanlarda var. Üzülme o yuzden.inşallh hamilesindir.rabbim hayırlısını versin.
Amiin canim cok sagol

Hmm akinti nasildi bide benm iki gndr kasklarmda agri ggslermde hassasiyet vardi ama bgun sanki biraz daha az acaba hstami olcam ya :KK43:
Beyazdı. Olabilir cnm. Çünkü benim ağrılarım adet tarihinde artmıştı. İnşallh hayal kırıklığına uğramazsın. Sürekli düşünme acaba diye çünkü piskolojik olabiliyo belirtiler.

Merhaba arkadaslar benim sat 18 subatti adetin 8.ci gununden itibaren gun asiri iliskiye girdik esimle adetime on gun var fakat yaklasik bir bucuk haftadir belimde ve kasiklarimda agri var yere basarken bile aciyor cok sk idrara cikiyorum midem de hafif derceede kuscak kadar olmasa da bulaniyor.sizce kanda bhcg yaptirsam cikar mi bu yasadiklarim hamilelik belirtisi olablr mi normalde adetten 24 saat once baslar kasik agrilarim daha once hic boyle olmamisti tek gogus ucumda kararmis bugun farkettim ama digerinde bisey yok akintim da cok yok sadece su kivami hafif yarin bhcg yaptrcam buyuk ihtimal ama negatifi gormektem cok korkuyorumo_Oo_O

Kizlarsizce bnm hamile olma ihtimalim varmi eger 20 subatta yumurtlama ise o kahve leke 26 sindaki akintiyla gelen iki damla kan da catlama.belirtisisye ben 5 martta kan tahlili yaptım negatifti ne diyorsunuz bu teorime :)))

Hayatimda ilk kez leke ve boyle akinti icinde kanama yasadim bu arada

Sabahtan beride midem bi hos boyle bulantim var gibi yani tamda bulanti degilde iste bide adetim.geciktigindemuthis şişkinligim olurdu o da yok

Buarada 20 subat adet günümduu

Bende arkadaslar adetim 6gun gecti test yaptim evde cizgi ne cok hafif nede cok net cikti kan testi yaptirsam kesin olur demi?

X