Kanda gebelik testi en erken ne zaman belli olur ?

kızlr bende bugün yaptırdım kan testi adetime daha 1haftadan fazla var degerim 4 ten küçük çıktı gebelik yok dedi çok üzüldüm.acaba erkenmi yaptırdım ilişkiden sonraki 12.günümdü bugün,beni aydınlatırmısınız

Bugün kan testi yaptırdığımı söylemiştim. Sonuçları telefonla öğrendim. Telefondaki kadın önce negatif dedi sonra pozitif dedi. Sonra pardon şaşırmışım hamile değilsiniz dedi. Ben de bu başlığı arattım netten ve yine forum çıktı:). Ne yapayım içime kurt düştü şimdi....

Anladığım kadarıyla bazı değerlere göre belli oluyor. Sanırım bu durumda da doktorun yorumlaması önemli. Ben doktor falan görmedim bugün kan verdim ve çıktım sekreterle muhatap oldum. İşlerim aksamasın diye uzatmadım. Tamam tamam aslında hamile olmamaktan korktum:).

Benim sorum şu: Sizce yarın gidip test sonucunu alayım mı? Başka birine göstereyim mi? Adetim geçeli 2 gün oldu. Kan testi için erken olabilir mi? Mesela benim gibi adeti gecikip kan testi yaptırıp hamile olmadığını sananlar sonradan gebe olduklarını öğrenmiş olabilirler mi?
Teşekkürler :)...

inşallah hamilesindir canım.bende geçen gün kan testi yaptırdırdım adetimden 2 gün önce ama sonuç negatif çıktı.değerin 5 ten yüksek olması gerekiyormuş.bence sen doktoruna gidip sonucu öğren.hatta idrar testi yap ne de olsa adetin geçmiş.sonucunu yaz olurmu merak ettim :) umarım olumlu sonuç alırsın..eyvahedigeldismile

adetime 2 gün var kızlar karnım ve göğüslerimde sızı var acaba test yaptırsam mı? çıkar mı sonuc

merhaba;
adetim 6 gün geçti idrar testinde negatif çıktı kan testi ne zaman yaptırayım? bana bir yardım eden yokmu??? :KK43:(

benim bir sorunum olmustu, genel doktora gittim. hamile olabilirsin demisti. ben de beta testi yaptirdim ama hicbirsey cikmadi. adetime 10 gun falan vardi galiba. test sonucu negatifti. con uzulmustum. zaten doktorun da o testi istemesini sacma bulmustum ama dinledim. insan bi son adet tarihimi sorar, tahminen der ki yok test yapsan da cikmaz zaten falan... sonra o ay adetim gecikti ve hamileydim...
adetinizin gecmesini bekleyin ve sonra yapin hangi test olursa olsun...

düşünmemlazım;
doktorumla sabah görüştüm cuma akşamına kadar bekle cumartesi sabah adet görmezsen gel kayıtlarıma göre eger hamileysen 3,5 haftalıktır ultrasonda görünür kan tahliline gerek kalmaz dedi.
ama hüsrana uğramaktan korkuyorum...

selam kızlar benim göhüs ağrım ve göhüs ucu ağrım çok yüksek 20 gün önce başladı adet olmamada 9 gün var kan testi yaptırdım negatif çıktı ama göhüsümün erken ağırması sık sık idrara tuvalete çıkmam hamileyim gibi gösterio test negatif kafam karıştıboshayallersmilebide ben geçen ay siprailimi çıkarmıştım hemen hamile kalırmıyım ne olur yardımcı olunbilmiyorumkismile

selam kızlar benim göhüs ağrım ve göhüs ucu ağrım çok yüksek 20 gün önce başladı adet olmamada 9 gün var kan testi yaptırdım negatif çıktı ama göhüsümün erken ağırması sık sık idrara tuvalete çıkmam hamileyim gibi gösterio test negatif kafam karıştıboshayallersmilebide ben geçen ay siprailimi çıkarmıştım hemen hamile kalırmıyım ne olur yardımcı olunbilmiyorumkismile

adetine 9 gün varsa belli olmaz canım belirtilerin bildiğime göre hamilelik belirtisi en az 1 hafta bekle sonra test yap

adetine kaç gün varken kan testi yaptırdın arkadaşım ?

Kızlar,
Regl döneminden birkaç gün önce cinsel birleşme olduğu zaman regl dönemi olup da hamile kalınabilir mi?Biz 1 aydır korunmuyoruz, yumurtlama dönemine dikkat ettik, ama ben reglimi olması gereken günde oldum :KK43:(( Bu durumda hamile kalınabilir mi ki ya?

Kızlar,
Regl döneminden birkaç gün önce cinsel birleşme olduğu zaman regl dönemi olup da hamile kalınabilir mi?Biz 1 aydır korunmuyoruz, yumurtlama dönemine dikkat ettik, ama ben reglimi olması gereken günde oldum :KK43:(( Bu durumda hamile kalınabilir mi ki ya?

hayır kalınamaz...ve sen adet olmuşsun zaten.

arkadaşlar nette hepsi yazıyor zaten biraz araştırma yapın burda durup bekleyeceğinize...ben gene de illa cevap bekleyenlere burdan söylemiş olayım ki kan testinin pozitif olması için döllenmeden sonra 10 gün geçmesi gerekiyormuş net sonuç için bu da adet döneminize yakın bir tarih..idrar testinde ise ancak adet geçtikten sonra bakılınca çıkıyormuş..yani döllenmeden en erken 2 hafta sonra görünüyor....ben de test yapıp duruyordum ama araştırdım ve öyle olduğunu öğrendim artık adet günümü bekliyorum bu ay sonunda...inşallah bebeğim olur...allah isteyen herkese versin..

hatyatım kanda gebelik günün bir gün dahi geçse bile hemn kesin sonuç veriyor senin için hayırlısı olsun

sevgili arkadaşlar,
benim bu ayın 21'inde adet görmem gerekiyordu. ayın 24'ünde 1-2 damla akıntım oldu. koyu renkli. an itibariyle ise hiçbir şey yok. arada sırada çok şiddetli karın ağrısı çekiyorum ve göğüs hassasiyetim var. henüz test yapıp yapmamaya karar vermedim. birkaç gün bekleyip eğer adetim gelmezse yapayım diyorum. siz ne dersiniz?

merhaba kızlar, ben yeni üyeyim..dara düşünce netten araştırmaya başladım ve bu sitedeki hem üyeleri arasındaki iletişim hem de yaşantıların dile dökülmesiyle yapılan bilgilendirme çok hoşuma gitti..Ben 2 yıllık evliyim yeni çocuk düşünmeye başladıkk,adetim mayıs 4 te bitti ve 8ine kadar korunmadık.daha önce 15 gün bel fıtığından fizik tedavi gördüm sırf çocuk düşündüğüm için yoksa gitmezdim doktora da malum canım hiç kıymetli değil..şimdi bel ağrım bacağa vurdu ve çok kötüyüm.tekrar doktora gitmek istiyorum ama mr isteyeceğini biliyorum.kafamı karıştıran nokta da tam burası.ya hamileysem..birçok yorum okudum kan testinde çıkması için birisi demiş 10 gün birisi demiş 15 gün birisi de demiş 1 gün sonra bile çıkar..hangisine inanacağımı şaşırdımm..lütfen yardım eder misinizz çok kötüyüm

yeni üye o evliyimldum merha 5 senedir 1 kez aşılama 1kez tüp bebek yaptırdım başarılı olamadık,32 yaşındayım ilk kez adet gecikmem oldu kanda gününde baktırdım gebelik yoktu,2 gün oldu halen adet olmadım hem üzgün hemde biraz umutluyum sizce...o gün labatuvarın makineside bozulmuştu bana dua edermisiniz lütfenbilmiyorumkismile

X