Kanda gebelik testi yapanlar sonuçları buraya yazın!

hıh şöle ol benim eşimden bende 1 yaş büyük o benden çok istiyor ama belli etmiyor bende 24 yaşındayım bizim yaşımaızdakiler daha baba parası yiyor ve evliliği düşünmüyor bile bakma sen bizim evlendiğimize
onun için hayatın tadını çıkar bebek olduğu zaman ne değişecek tamam sevgisi güzel ama en güzel günlerini geceleri uyanmakla geçireceksin şimdi allaha şükür ne sağlık sorunumuz var nede korkumuz olur merak etme kasma kendini eşin görünsün bide gerçi benimki hala görünmedi ama hakkımızda hayırlısı relaks ol canımmmmmmmmmmmmmm

çok saol canım verdiğin moral için benim eşimde sorun var spermleri 8 bin olduğu için doktor ameliyat dedi ve bir ay oldu ameliyat olalı daha sperm tahlili vermedi pazartesi vericek doktor ona göre bakıcak ama son ilişkimizden anlaşılıyorki hamile kalamadığım için düzelmemiş gibi bakalım eşimin sonucunda ne çıkacak ona göre artık aşılamamı olur yada tüp bebek mi ona doktor karar vericek benim doktorum bakalım ne dicek benim test sonucu negatif çıktığı için spermiyogram sonucu nu görmem lazım dedi hayırlısı bakalım sonuç çıksında her iki doktorumuz ne dicek...

eşim üroloji doktoruna bnde kadın doğum doktoruna giderek onların vermiş olduğu tedavi doğrultusunda ilerliyoruz zaten benim fsh yüksek oda etkiliyo tabi gebe kalmayı of offf sorunlar hiç bitmiyor ki

Son düzenleme:
canım öyle ama ben erken pes ettim 24 yaşında ve 8 aylık evliyim ama 8 ay boyunca bebek denemeleri bizi yıprattı eşimle aynı yaştayız oda 24 yaşında ama bu hayal kırıklığı bizi mahvetti eşimde vazgeçti zaten artık bi karar aldık normal ilişkimize devam edicez illede bebek olsun diye bi çaba göstermiycez soranlarada yeni evliyiz bebek düşünmüyoruz daha çok erken deyip çenelerini kapatcaz ama allahtan dua etmeyi bırakmıycaz allah isteyince veriyo zaten bizim çabalamamız boşuna biraz ara verelim bakalım belki hiç ummadığımız zamanda allah nasip eder inşallah çünkü kafaya takmak insanı yıpratıyo[/QUOT

canım benim zaten biizm yanlışımız burada.malesef vucudumuzda olan herşeye umut bağlayıp sonra da hayal kırıklığı yaşıyoruz. ben 10 aylık evliyim ve 30 yaşındayım. ve yaşadığım yerde evlendikten 2 ay sonra sorular başladı.bende öyle kastım ki her ay bebek bebek diye.eşimide üzdüm. sonra sana yoladığım duayla birlikte bazı şeyleri daha farklı düşünmeye başladım.düşün bir kere hz meryemin hz isaya nasıl hamile kaldığını düşün canım. rabbim dilediğinde herşey olur. herşey onun elinde.hiçbir sorunum olmadığı halde aylarca bekledim.çünkü rabbim bana çocuk vereceği zamanı belirlemiş. ne benim istediğim zaman nede ondan sonra.kendi dilediğinde verdi.bize kalan herşeyin allahtan olduğunu bilerek tevekkül etmek ,sabırla beklemek.ona açılan hangi el boş kaldı.böyle düşün canım.eşinide kendini de biraz rahatlat.bebek diye hırpalamayın kendinizi.dua et.ve çevrendekilerinde sana dua etmesini iste.allaha emanet ol.

çok saol canım benim destek olduğun için ah bu çevremdeki kişiler bebek ne zaman diye sorup durmasalar bizde bu kadar kasmıcaz ama bütün aile torun sevmek istiyo eşimin zaten sperm sorunu var e benim fsh yüksek napıcaz bilmiyorum doktor ne derse yapıyoruz ama olmuyo işte allah biliyo vereceği zamanı o yüzden biraz kendi halimize bıraktık herşeyin başı moral oda bizde yok hergün daha bebek yokmu hadiiiii yapında bebek sevelim lafını duymaktan nefret ediyoruz eşim tatile çıkalım diyo bakalım biraz uzaklaşalım belki iyi gelir her ikimizede inşallahh

slm kızlar bende beta hcg yaptırdım 0.38 çıktı bu değere göre hamıle olamam dımı?
deılsem neden adet olmadım bılmıyorum.gec dollenme dıye bıseyler okudum acaba kımlerde oluyo gec döllenme
cevaplarsanız sevinirim

sanırım bende gec döllenme yasadım adete 5 gün kala 0.81 adeti 4 gün geçincede 131 cıktı degerim

saol canım benimmmm :KK70: evet hamileyim insallah bi sorun cıkmazda kavsrm bebişime allah isteyen herkeze versin en kısa zamanda insallah

bende bu gün yaptırdım 1,52 çıktı..adette 2 gün gecikti.. dr farlutal verdi ama kullanmıcam biraz daha beklicem

kızlar adetim 14 yada 16sında bugun adetimin 25.gunu baş dönmesinden acile gittim bhcg yaptılar 2 cıktı yeni geldim mal gibi oldm şaşırdım poztf bekliydum her neyse çok belirti var diye sigarayı bırakmıstım şmdi yine içiyorum :KK59: bunlara ragmen hala bi ümit olabilirmi sizce??

geç döllenme olunca çıkmaz diyolar ama benm bu baş dönmesi mide bulantısı göğüslerimin acısı 20 gündür var belirtiler bhcg yükselmeden cıkmaz dye bliyorum yanlışmı??

şuan acayp tesellye ihtiyacım var kendimi bıraksam snirden oturup ağlıcam:KK5::KK5::KK5:

arkadaşlar benim adetim 7 gün gecikti 5 gün önce kanda 1.52 cıkmıştı evde de negatif çıkmıştı.. ne yapsam beklesem mi yoksa farlutal mı kullansam

arkadaşlar benim adetim 7 gün gecikti 5 gün önce kanda 1.52 cıkmıştı evde de negatif çıkmıştı.. ne yapsam beklesem mi yoksa farlutal mı kullansam

canım bekle.. belki yukselir. ıkı uc gun sonra tekrarla ne kaybedersin. benim doktorum hep diyorki, dışarıdan bir etki olmamış ise ( yumurta geliştiriciler, aşılama vs gibi ) tamamen dogal yollardan ilişkide bulunan bir kadında beta hcg de olan azıcık bir kıpırdama bile bırseylerın oldugunu gosterıyormuş. 5 i gecmedigi surece tabııkı gebe denılemıyor ama bırseyler olucakken yolunda gitmemiş kalmış gibi yorumluyor.

28 ocak son adet tarihim kızlar.26 şubatta kan testi yaptırdım 81,73 çıktı yorumlarmısınız?Değer düşükmü?

kızlarr merhabalar
ben dayanamayıp kan testi yaptım ama cıkan snnuc 2,3 :KK43:
ben ocakta kurtaj olmustum en son 2 subatt ta kanamamoldu ve 8 subatta bittii regl tarihlerim karıstı braz ama 16 subat ve 20 subat denemeleim olmustu 25 subatta kan testi yaptım sizce bu sonuca gore yapılacak bir yorum var mı :KK43:

sanırım bende gec döllenme yasadım adete 5 gün kala 0.81 adeti 4 gün geçincede 131 cıktı degerim

tbrkler cnmm
ilk negatif oldugunu ögrenince ihtimal vermekten vazgeciyosun gebe olabileceğini sonrasında nasıl karar verdin tekrar kan testi yapmaya??

kızlar ilişkinin 13. gününde beta hcg 3.35 doktor normalin üstünde diyor adetime 5 gün var testi 9 gün kala yaptırdım. normalde 5in altı hamile değilmiş ama değerim neden bu kadar yüksek sizce hamile olabilirmiyim, döllenme yeni başlıyor olabilirmi, yoksa 5in altı olduğu için kesinlikle olamammı?

X