kanda negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmı :(

gamze_90

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2013
182
22
selam kızlar sizlere sormak istediklerim var eşimle 7 aydır korunmuyoruz bu ay adet olmadım 15 gün geçti sat 13 marttaydı 1 hafta önce evde test yaptım negatifti 3 gün sonra yine yaptım çok ama çok belirsiz bi çizgi gördüm eşime de gösterdim ben göremiyorum dedi onuda negatif olarak kabul ettik 2 gün sonra yine adet olmayınca kanda gebelik testi yaptırdık malesef o da negatif çıktı sabah lavaboda kurulanırken çok az açık renkli kan geldi peçeteye sonra kesildi birinci sorum kan testinde yanılma payı olabilirmi adet günüm geçtikten 12 gün sonra yaptırdık sizce gebelik varsa da çıkmayabilirmi böyle bi ihtimal olucağını sanmıyorum ama umut işte.. ikinci sorum yerleşme kanaması denilen şey adetten öncemi olur yoksa adet geciktikten sonramı olur bu arada bariz hamilelik belirtileri yaşamıyorum sadece göğüslerimdeki damarlar biraz belirgin olmaya başladı bide karnımda şişlik var eğer adet olmazsam tekrar evde test yapmayı düşünüyorum sizce kaç gün beklemeliyim :2:

merhaba bende seninle aynı konumdayım.adetim 11 gün gecikti.dün kan testi yaptırdım 1.30 negatif çıktı hala adet olmadım acaba geç döllenmemi yaşıyoruz diye bekliyorum.umarım seninki gebeliktir. ilişkden bir hafta 10 gün sonra yerleşme kanaması olur ben hiç kanama yaşamadım.ilk gebeliğimdede yaşamadım.

merhaba bende seninle aynı konumdayım.adetim 11 gün gecikti.dün kan testi yaptırdım 1.30 negatif çıktı hala adet olmadım acaba geç döllenmemi yaşıyoruz diye bekliyorum.umarım seninki gebeliktir. ilişkden bir hafta 10 gün sonra yerleşme kanaması olur ben hiç kanama yaşamadım.ilk gebeliğimdede yaşamadım.

inşallah ikimizde hamişizdir canım bu belirsizlik çok zor :KK43: adetim geçeli 18 gün oldu hala beklemedeyim belirtimde yok sadece çok sık idrara çıkmaya başladım bakalım hayırlısı olur inşallah

Son düzenleme:
inşallah ikimizde hamişizdir canım bu belirsizlik çok zor :KK43: adetim geçeli 18 gün oldu hala beklemedeyim belirtimde yok sadece çok sık idrara çıkmaya başladım bakalım hayırlısı olur inşallah

inşallah canım benimde bu gün 12 gün oldu sadece beyaz akıntım var o kadar.birde dün akşam sol böbreğim ağardı neden dir bilmiyorum:KK53:

inşallah canım benimde bu gün 12 gün oldu sadece beyaz akıntım var o kadar.birde dün akşam sol böbreğim ağardı neden dir bilmiyorum:KK53:

aynen böbreğim benimde ağırıyo ama hamilelikmidir üşütmedenmidir bilemicem akıntı bendede var normalde de oluyodu zaten ben test yapmıcam bi süre daha sinirlerim bozuluyo :KK43: sen yaparsan sonucu yazarmısın cnm :KK42:

gamzeciğim durmadan test yapıyorum bu gün yine yaptım idrar testi yok negatif.hala gelen giden de yopk.vallahi sinirlerim bozuldu.nlamadım gitti bu gün adetim geçeli 14 gün oldu.nasıl birşey bu anlamadım canım ya

kızlar merhaba bende aynı sizin durumdayım.adetim 7 gün geçti hiç geçmezdi hatta hep erken olurdum. kan testi yaptırdım 2 gün önce negatif :KK43: kan testi kesin doğrumudur ? siz kaç aydır deniyorsunuz?

gamzeciğim durmadan test yapıyorum bu gün yine yaptım idrar testi yok negatif.hala gelen giden de yopk.vallahi sinirlerim bozuldu.nlamadım gitti bu gün adetim geçeli 14 gün oldu.nasıl birşey bu anlamadım canım ya

merhaba canım daha önce hiç gecikme olmuşmuydu sende bu kaçıncı denemen? 14 gün çok olmuş kan testi yaptırdınmı?

merhaba canım daha önce hiç gecikme olmuşmuydu sende bu kaçıncı denemen? 14 gün çok olmuş kan testi yaptırdınmı?

4 gün önce 10 gün geçe kan testi yaptırdım.1.30 çıktı.ama emziriyorum.geç yumurtlamış olabilirim diye hala şüpheleniyorum:nazar:

4 gün önce 10 gün geçe kan testi yaptırdım.1.30 çıktı.ama emziriyorum.geç yumurtlamış olabilirim diye hala şüpheleniyorum:nazar:

aaa bebeğinmi var ne kadarlık canım. 2. istemeden mi oldu? benimde bi kızım var 6 yaşında ikinciyi istiyorum allah nasip ederse..

canım bende anlamadım nasıl bişey olduğunu test yapmadım hala adetimde gelmedi bi değişiklikte yok delircem artık sen emzirdiğin için adetin gecikmiş olabilirmii acaba hani hormonlar falan pek anlamam ama :KK54:

kızlar merhaba bende aynı sizin durumdayım.adetim 7 gün geçti hiç geçmezdi hatta hep erken olurdum. kan testi yaptırdım 2 gün önce negatif :KK43: kan testi kesin doğrumudur ? siz kaç aydır deniyorsunuz?

kan testi kesin doğrudur diyolar ama bu forumda kan testi negatif çıkıp hamile olan arkadaşlarımız var seninde geç döllenme olabilir biraz daha bekle tekrar yaptırırsın cnm ben 7 aydır korunmuyorum bu ay 20 gündür adet olmadım işte testlerde negatif çıkıyo bakalım zaman neyi göstercek

canım bende anlamadım nasıl bişey olduğunu test yapmadım hala adetimde gelmedi bi değişiklikte yok delircem artık sen emzirdiğin için adetin gecikmiş olabilirmii acaba hani hormonlar falan pek anlamam ama :KK54:

canım olabilir.pazartesi yada salı kan vericem.hormonlarıma ve birkez daha beta bakılır.artık betedan umudumyok.sanırım dediğin gibi hormonsal birşey.hayırlısı olsun artık ne çıkarsa gelen giden yok hala bugün 16 gün oldu.testler negatif.:2:

ebru kan testi kesin doğru olmayabilir.geç döllenme olduysa.bizde hala bekliyoruz sabırla.sen hasta oldunmu?

canım olabilir.pazartesi yada salı kan vericem.hormonlarıma ve birkez daha beta bakılır.artık betedan umudumyok.sanırım dediğin gibi hormonsal birşey.hayırlısı olsun artık ne çıkarsa gelen giden yok hala bugün 16 gün oldu.testler negatif.:2:

tatlım bizede haber verirsin bende hala bekliyorum 23 gün oldu hiç böle olmamıştı dediğin gibi hayırlısı artık beklicez

bende geçen hafta kan tahlili verdim negatif:KK43: ama hala adet olmadm 10 gün sonra yine gel dedi doktor bakakalım artık inş geç döllenmedir:KK34:

tatlım bizede haber verirsin bende hala bekliyorum 23 gün oldu hiç böle olmamıştı dediğin gibi hayırlısı artık beklicez

tamam bu sabah kan verdim devlet hastanesinde hem hormonlara hem betaya bakılıcak.sanmıyorum olduğunu olsa testlerde çıkardı.ama hayırlısı artık.haber bekliyorum.haberleri vericem.inşallah hormonlarda sorunum yoktur
:44::KK14:

tamam bu sabah kan verdim devlet hastanesinde hem hormonlara hem betaya bakılıcak.sanmıyorum olduğunu olsa testlerde çıkardı.ama hayırlısı artık.haber bekliyorum.haberleri vericem.inşallah hormonlarda sorunum yoktur
:44::KK14:

inşallah bi sorun yoktur cnm hamilesindir ben az önce test yaptım yine dayanamadım sonuç negatif malesef 23 gün oldu mutlaka çıkardı olsaydı bütün umutlarım bitti çok üzgünüm bunun üstüne bide hastamıyım acaba diye düşünmeye başladım Allah korusun kist veya pko lu olmayım çok korkuyorum

arkadaşlar tesadüfen gezerken gördüm. bende sizinle aynı durumdaydım. sat 3 marttı ve benim 10 martta tutmuş bebeğim buna rağmen 26 martta gittiğimde yoktu. buna rağmen ince ince bel ağrılarım ve yoğun beyaz akıntım vardı. 31 martta gittim yok hiç çıkmadı kanda. 4 nisanda gittim yok. kaç defa kan verdim bilemiyorum buna rağmen çıkmadı kanda. sonra umudumu tam kestim adet bekliyorum artık 7 nisanda gittim test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. sonra hemen kan vermeye gittim 102 çıktı bhcg... demem o ki bende kan testinde kaç defa negatif gördüm hayallerim yıkıldı ama aslında hamileymişim... Allah isteyen herkese nasip etsin benim ilk bebeğim olacak inşallah :KK16:

X