kanda negatif çıkıp sonradan hamile olduğunu öğrenenler varmı :(

benimde belirtim yoktu canım halada yok.olmasına imkansız bakıyordum ben.hala şoktayım.inanmakta güçlük çekiyorum
:44:

Benim 13 gün gecikmeyle kırmızılar geldi nihayet. Hatta cyclo progynova kullanmaya başladım . inşaallah faydasını gorurum.

benimde belirtim yoktu canım halada yok.olmasına imkansız bakıyordum ben.hala şoktayım.inanmakta güçlük çekiyorum
:44:

hay Allah ım ya ne kadar ilginç bi durum aynı senin gibiyim bende ama testler hep negatif çıkıyo bu arada 38. günüm hala gelen giden yok :44:

hay Allah ım ya ne kadar ilginç bi durum aynı senin gibiyim bende ama testler hep negatif çıkıyo bu arada 38. günüm hala gelen giden yok :44:

gamzeciğim.nasılsın?.doktora gittinmi canım istersen bir doktora git.o da seni yönlendirir sanırım

gamzeciğim.nasılsın?.doktora gittinmi canım istersen bir doktora git.o da seni yönlendirir sanırım

iyi olmaya çalışıyorum işte cnm düşünmemeye çalışıyorum artık doktora gidemedim henüz pek zamanım yok bu aralar bi şikayetimde yok pek sadece hala adet olmadım ve akıntım çok var gidicem en kısa zamanda ama sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik :KK16:

iyi olmaya çalışıyorum işte cnm düşünmemeye çalışıyorum artık doktora gidemedim henüz pek zamanım yok bu aralar bi şikayetimde yok pek sadece hala adet olmadım ve akıntım çok var gidicem en kısa zamanda ama sen nasılsın nasıl gidiyo hamilelik :KK16:

hamilelikten yana bir sıkıntım yok beni üzen bebeğimi sütten kesmeye çalışmak biri kes diyor başka biri kesme.ne yapacağımı şaşırdım.dünden beri vermiyorum.sabah çok ağladı.çok bunaldım :KK43:

hamilelikten yana bir sıkıntım yok beni üzen bebeğimi sütten kesmeye çalışmak biri kes diyor başka biri kesme.ne yapacağımı şaşırdım.dünden beri vermiyorum.sabah çok ağladı.çok bunaldım :KK43:

tatlım bence kesmeden önce bi doktoruna danış derim ben çünkü sağlıklı bi gebeliğin varsa eğer emzirmenin hiçbir sakıncası olmadığını biliyorum sadece çok iyi beslenmen ve kendini yormaman gerekiyor ancak zor bi gebelik geçiriyosan veya erken doğum riskin varsa sütten kesmen önerilebilir ama dediğim gibi dikkat etmen gereken nokta çok iyi beslenmelisin bence sen o emzirme diyenlere aldırma doktorunla konuş ne diyosa öyle devam et :KK16:

Merhaba arkadaşlar; yorumları baştan sonra kadar okudum ama birşeyi anlayamadım 10gün yada 20 gündür adeti geciken arkadaşlar var test yapıyorlar negatif çıkıyor. Peki hiç doktora gitmedinizmi yada gitmeyi düşünmüyormusunuz?

Merhaba arkadaşlar; yorumları baştan sonra kadar okudum ama birşeyi anlayamadım 10gün yada 20 gündür adeti geciken arkadaşlar var test yapıyorlar negatif çıkıyor. Peki hiç doktora gitmedinizmi yada gitmeyi düşünmüyormusunuz?
mesela ben gittim hep negatif çıktı doktor söktürücü verdi.ama bir hafta sonra adetim geçtikten tam bir ay sonra hamile olduğumu öğrendim. böyle yani.:KK49:

mesela ben gittim hep negatif çıktı doktor söktürücü verdi.ama bir hafta sonra adetim geçtikten tam bir ay sonra hamile olduğumu öğrendim. böyle yani.:KK49:

Vay be ilginçmiş gerçekten. Hayırlı olsun. Benimde adetim 4 gün geçti kan testi yaptım negatif çıktı. Aslında hamileyken nasıl kanda çıkmıyor onuda anlamış değilim.

Vay be ilginçmiş gerçekten. Hayırlı olsun. Benimde adetim 4 gün geçti kan testi yaptım negatif çıktı. Aslında hamileyken nasıl kanda çıkmıyor onuda anlamış değilim.
o zaman hamile değilmişim.kan testinden sonra kalmışım.ikinci kan testindede 2 günlük hamileymişim haliyle çıkmadı.:KK34:

Valla ben değil ama arkadaşım çok şaşırttı beni. Benim gibi o da gebeliği planlıyordu ve çok istiyordu o yüzden her ay kan testi yaptırıyordu. Adetine tam 3 gün kala kan verdi hcg değeri 1.2 çıktı hemşire gebe değilsin dedi adeti 4 gün gecikti test alıp yaptı çift çizgi bir daha kan verdi 380 çıktı ben de şaştım kaldım tüm bilgim darmadağın oldu işin ilginç yanı geç döllenme de değilmiş doktor haftasını tam söylemiş her şey normal şu anda da 3 aylık hamile.

arkadaşlar konuyu ben açmıştım hamileyim zannederek ama en sonunda haziran 8 de adet oldum mart 13 ten beri olmuyodum bebiş olmadı diye üzüldüm çok umutlanmıştım ama en azından adet oldum rahatladım sonunda

Kızlar selamlar yardımınıza ihtiyacım var. 16 mayıs'ta bir düşük yaptım sonra 3 ay regl olmadım. ilk adetim Agustos 20 daha sonra Eylül 13 ya da 16 (lekelenme mi kanama mı adet baslangıcı sayılıyor bilemiyorum.), en son olarak da Ekim 12 de adet oldum. Buna göre 27 Ekim'de yani 3 gün önce kan testi yaptırdım 1.20 den küçük negatif sonucunu aldım. Bugun son adetimden itibaren 30. gündeyim.Hala regl olmadım ovulasyon testi dun cok silik bugun de silik ama düne göre daha belirgin ikinci cizgiyi verdi(control çizgisinden açık renk yine de) predictor early kan testi yaptırdıgım gün gölge gibi pembeydi normal predictor negatif.kan testi kesin sonuç biliyorum fakat sizce yine de hamile olma ihtimalim var mı ? sattan itibaren 27. günde kan testi yaptırmak erken mi? lütfen yardım edin. :KK43: 3 ay regl olamadım 3 aydır da ugrasıyoruz düşükten beri tüm sinirlerim laçka oldu. Karamsarlık için daha erken biliyorum fakat yasım 35 kısmetse ben de bir an önce anne olmak istiyorum :KK43:

arkadaşlar tesadüfen gezerken gördüm. bende sizinle aynı durumdaydım. sat 3 marttı ve benim 10 martta tutmuş bebeğim buna rağmen 26 martta gittiğimde yoktu. buna rağmen ince ince bel ağrılarım ve yoğun beyaz akıntım vardı. 31 martta gittim yok hiç çıkmadı kanda. 4 nisanda gittim yok. kaç defa kan verdim bilemiyorum buna rağmen çıkmadı kanda. sonra umudumu tam kestim adet bekliyorum artık 7 nisanda gittim test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. sonra hemen kan vermeye gittim 102 çıktı bhcg... demem o ki bende kan testinde kaç defa negatif gördüm hayallerim yıkıldı ama aslında hamileymişim... Allah isteyen herkese nasip etsin benim ilk bebeğim olacak inşallah :KK16:
Canım sat dediğin ne? Acaba tekrar mu yumurtladın hamile kaldım?

arkadaşlar tesadüfen gezerken gördüm. bende sizinle aynı durumdaydım. sat 3 marttı ve benim 10 martta tutmuş bebeğim buna rağmen 26 martta gittiğimde yoktu. buna rağmen ince ince bel ağrılarım ve yoğun beyaz akıntım vardı. 31 martta gittim yok hiç çıkmadı kanda. 4 nisanda gittim yok. kaç defa kan verdim bilemiyorum buna rağmen çıkmadı kanda. sonra umudumu tam kestim adet bekliyorum artık 7 nisanda gittim test yaptım silik ikinci çizgi çıktı. sonra hemen kan vermeye gittim 102 çıktı bhcg... demem o ki bende kan testinde kaç defa negatif gördüm hayallerim yıkıldı ama aslında hamileymişim... Allah isteyen herkese nasip etsin benim ilk bebeğim olacak inşallah :KK16:
Tekrar yumurtlamış olabilir misiniz ? Acaba kaç haftalık yani ne zaman hamile kaldınız?

Kızlar selamlar..
Bende adet olmadım bugün 13 gün ve kan testi yaptırdım sonuç 0.1 çıktı idrar testi yapıyorum oda negatif hala gelen bişey yok. Geçen arkadaşıma söyledim oda benimde oğluma hamileyken kanda ve idrar da negatif çıktı geç döllenme olabilir demiş doktor ona oğluna hamileymiş meğer böyle bir ekleme yapayım dedim bizde çok istiyoruz eşimle bebek üzüldük tahlil negatif çıkınca hakkımızda hayırlısı olsun. Allahım isteyen herkese nasip etsin…

X