Kandan kök hücre alınarak cilt sıkışaltırma-leke tedavisi doku yenileme

haftada 3 seans olacak şekilde 10-15 seans sürebiliyormuş 2.5 yılda kalıcıymış.
.

o haftada 3 seans 10-15 seans yeter katiyen yalan
bende var, bir kac gunde göz cevresinin siskinligi gidiyor sonra cekmeceye atıyorum
ama yüzün genel olarak güclenmesi, kasların kac haftada guc kazandıgını herkes bılır kı en az bır 4-7 hafta haftada en az 3-4 gun kullanmak lazım
onu da ben yapmıyorum
15 kereyle sarkmıs bır cılt toparlanmaz ancak 2 ay hergun ya da dedıgım uzre 4-7 hafta sureklı kullanılacak bu tarz bır cıhaz ya da salona uygulamaya gıdılecek
yoksa kaslar calıstırılıp guclenmeden uygulama bırakılırsa daha kotu oluyor
yanı 2 ay duzenlı sonrakı aylar haftada 2 kez fılan devam edılecek

tabi canlanıyor cilt ,de onu uygulayacak sabır bende ne arar
ben 1 greyfurt kadar gobegı ıcın 10 mekık yapmayan bırıyım
cıhazı yuzume tutmak zor gelıyor kaydirigubbakcemile3

saskın baktım birsey enjekte etmıyorlar
yüz kaslarını gğclendırmeye yonelık bır cıhaz kullanıyorlar
ve benım anladıgım, elektrostimülasyon cihazı kullanıyorar
yanı benım lifting cihazı dedigim tarz bir ürün bu
herhalde elektrodlu padlerı olan ve yuze düsük elektrık akımı vererek kaslar guclendırılıyor
eger yontem buysa ıse yarar da, bir fiyatını sorun
toplam ucret 300 ytl yı geckınse evde kullanılan lifting cihazlarından almak
daha mantıklı
bi telefonla gorusmek lazım
benım var lıftıng cıhazım da kullanan kım,yatıyor makına evde:1closedeyes:
eğer yüzdeki sarkmış ağız, çene, boyun, yanaklar, göz çevresi ve alın bölümündeki kasları güçlendirip bunları sarkmadan önceki eski konumuna yükseltebiliyorsa eskisi gibi genç ve diri görünümüne kavuşturacaksa ben 1 yıl bile hergün uygularım walla hiç üşenmem kaydirigubbakcemile3
benim yanak,ağız,çene ,alın ve kaş dokusunda gerçekten çökme var ve beni yaşımdan bir 10 yaş falan yaşlı gösteriyor yaşım 30 ama 40 gösteriyorum ameliyatla tüm bu sorunlardan kurtulabilirim ama bu yaştada estetik ameliyat falan hayatda olmam ama çok moral bozucu bir durum senağlamabotox yaptırsam sadece kaşları kaldırtıp alın kırışıklıklarını giderecek ve oda kesin çözüm değil askı yöndemiyle yüzümü astırsam o'da geçici bir yöntem ve pek tavsiye edilmiyor benim için en güzeli yüzün tamamındaki kasları çalıştıracak harekete geçirecek bir yöntem yani bu bende işe yararsa süper olur diye düşünüyorum ne dersin işe yararmı sence yoksa bu cihazlardan bu kadar beklenti fazlamı kaçar ?
eğer bu cihazlar bu işi gerçekten başarabiliyorsa kaç seansa gidip uygulatabilirim yada senin tavsiye edebileceğin bir liftin cihazı alıp onunla haftada birkaç kez uygularım nolcekki kaydirigubbakcemile3
birde aklıma gelmişken ekleyeyim themage diye bir yöntem var geçen sene çıkmıştı çok ismi geçti ameliyatsız yüz germe işlemiymiş dünya çapındada 200.000 kişi yaptırmış benim durumum için o dahamı uygun kaçar acaba ne dersin tatlım ?
gerçi o'da geçen yıl 2000 tl falan fiyatı vardı diye biliyorum ama bir çılgınlık yapıp yüz germe ameliyatı olsan 3 katı fiyat çekerler walla kaydirigubbakcemile3
ööffff ne biliyim bişey yaptırıcamda nasıl bir yol izlemem konusnda kararsızım :KK43:

Son düzenleme:
yani canım bir sürü sey kullanıyoruz
bence cok urun var, her türlü ürünü temin etmeye calısıyorum
egerki etkisi %30 ve üzeri olacaksa-yani tahminim bu yöndeyse hemen alıyorum
nasıl kı yemekten sadece ekmek yıyıp kalkmak bızı tatmın etmıyorsa
anti aging de de, aynı sey gecerlı ben 6 yılı askın zamandır bu ıslere meylettım

sureklı arastırıyorum, salon bakımlarının cogu bende var zaten cıhaz vs olarak da
sadece lıftıng cıhazı degıl selulıt ıcın de cıhaz var bende, yanı dokuları erıtıcek ve kan dolasımını hızlandırıcak urunler ayrıca su tıtresımlı gogus buyuten-kaldıran kemerler fılan
hepsini aldım
ancak gogus kemerımı de attım bı kenara
arada ayıp olmasın dıye kullanıyorum
nedense hıc tahammulum yok
keske kullansaydım ıse yarayacak bır urundur

dısıplınlı olmak sart kendı bakımımız konusunda
beslenmeye dıkkat edıyorum ve agızdan aldıgım desteklerı sektırmıyorum
asla sıgara ıckı ıcmedım katkılı bır yıyecek yemedım
hatta markette satılan tuzları bıle almam ve bızım evde yemege kullanılmaz
alımunyum mu oyle bırsey ıcerıyor
o ankı ımkana gore hıc bulamazsam kaya tuzu, denız tuzu, hımalaya tuzu seklınde
ımkanıma gore alırım
marketlerdekı tuzlar topaklanmasın dıye metaller eklenıyor saglıga zararlı bu
hazır corba vs asla ıcmem meyve suyu ıcmem
kahvaltıya caykur yesıl cayla baslarım -sıyah cayla devam ederım
enzım ıceren cıg besınlerı -meyve sebze ya da taze otlar-once yerım, sonra zeytın-peynır yerım
aralarda cok tatlı bırseyler yemeyeyım dıye kuruyemıs-tuzsuz ve kavrulmamıs cig olarak yerım

kuru uzum, ıncır, yer fıstıgı, fındık cevız gıbı
cunku seker tuketımı cıltte kolajen lıflerın sertlesıp kırılmasına neden oluyor

krem alıyorum ,ama kremlerden bı fayda nemlendırme dısında gormedım
bir tek dr perricone un ürünleri diger markalara göre güzel sayılır
herhangı bır marka alacagıma perricone u tercih ediyorum
cunku dıger markalara verdıgım para gercekten bosa gıdıyor
yıne nuxe cok ıyı bır marka gercekten
asitli ürünlerde dermalogica ve benev guzel
o da cok pahalı ve icerdigi maddeler nedeniyle gerçekten kokuları güzel degil

bir sürü seye ihtiyacımız oluyor, cilt icin temizleme, nemlendirme-göz cevresi -lekeye karsı urunler
sarkma karsıtı urunler ,gunluk ve haftalık degisik peelingler var onlardan kullanıyorum
hyaluronic acid ve kolajen ıhtıva eden kremlerım var

baze yuzume maya ,arı sutu, polen bazen zeytınyagı ya da susam yagı suruyorum
saç olayına hic girmemeyim o ayrı bır baslık mevzuu zaten

cihazlar aldım, tablerler kullanıyorum
evet 31 yasındayım ama 23 gıbıyım kımse de yasımı anlamıyor ama neden ben 18 gıbı degılım
ve neden ben kendıme bu kadar bakarken cıldım daha tas gıbı degıl
asabım asırı bozuk
bu kadar caba ıle benım bır 20 gorunmem ıcap ederdı
fakat 23 gıbıyım...
demek kı bır basarısızlık ya da dokularda kalıtesızlk mevzu bahıs
asla kendımı kaderın kollarına bırakmıycam yenı ne cıkarsa uygulayacagım
alacagım surecegım
benım arkadaslarım 38-39 görünüyorlar sıgara ıctıler dıyetlerıne dıkkat etmedıler
bır krem bıle almak ıstemıyorlar ee sıze kım ne yapsın
yatırımımız kendımıze olmalı valla herseyı takıp ediyorum
bir kere guzellıgın gıdınce bın estetık ol hıcbısey degısmez
en azından dogal ve genc gorunuyorum yıllardır yaptıgım seyler ıse yaramadı dıyemem
ama ben daha ıyısını ıstıyorum

o cıhazlarda eger kı oyle bır sabrın varsa, en kotu ıhtımalle en az %40 basarı elde edecegıne ınanıyorum
bu az bı mıktar degıl
ve fıyatları katıyen o merkezlerdekı ucretlerle karsılastırılamaz
1 ya da 2 seans ucretıne cıhaz senın oluyor
bir de cerrahi olaydan kurtuluyorsun
alacaksan al ve lutfen duzenlı kullan
ıste mesolifting ampullerını de neden ıstedım cunku dr a % 500 kar vermem gerekıyordu
Ve-re-mem vermem
gittim aldım ohh yandan
hıcbır uygulama ıcın salona gıtmek ıstemıyorum kendımı söğüşlenmiş hissediyorum
nerdeyse lazer epilasyonu da evde yapıcam gerci cihaz aldım su epila mıdır nedir
ama tenimi yaktı iade etmek zorunda kaldım ,benim gibi müşteri düşman başına
herşeyi evde yapan biriyim

prp ben yaptırdım su an 3.gunum ve ılk seans 10 gun beklemk gerekıyormus etkılerını gormek ıcın ve 2 seans daha yaptırıcam

evet semaver yorumların bizim içn önemli merakla bekliyoruz.umArım olumlu sonuç alır bize de umut olursun :18:

ben de yaptırdım 6.gün bugün hiçbirşey göremedim hani daha yaşım 28 kötü degil ki zaten sihirli degnek etkisi yapacagı kötü durumum yok 600tl bayılduım enaz 1seans daha yaptırmak gerekiyormuş olmuşken tam olsun 2ay son ra bir seans daha gelecek yıllara yatırım yapıyorum olsun bari dermarollerle yaptırdım mask gibi bir gece yüzümde kaldı boynum morardı sadece

eheheheh gelın kıslarr ben sızden kan alayım +kanı santrıfüj edelım bnnm için 10dk iş bunlar mılet bunun için para alıyorsa ohh ne ala

deri birden fazla tabakadan oluşmakta hemen epidermisin altına da daha derine de farklı noktalara uygulanıyor yanlış yere enjekte edip ödem de oluşturabilirsin yüz bu saklayabileccegin bir yer degil göz görgüsü Allah korusun kabin bakımı yapıp maske olarak yapabilirsin dermarollerle delikler açaraktan yoksa herkesin bir yakını , tanıdıgı vardır saglık kuruluşunda herhangibir kademede görev yapan kimse aptal deil yani niye bu büyük paralar verilsin ki ?????

yani canım bir sürü sey kullanıyoruz
bence cok urun var, her türlü ürünü temin etmeye calısıyorum
egerki etkisi %30 ve üzeri olacaksa-yani tahminim bu yöndeyse hemen alıyorum
nasıl kı yemekten sadece ekmek yıyıp kalkmak bızı tatmın etmıyorsa
anti aging de de, aynı sey gecerlı ben 6 yılı askın zamandır bu ıslere meylettım

sureklı arastırıyorum, salon bakımlarının cogu bende var zaten cıhaz vs olarak da
sadece lıftıng cıhazı degıl selulıt ıcın de cıhaz var bende, yanı dokuları erıtıcek ve kan dolasımını hızlandırıcak urunler ayrıca su tıtresımlı gogus buyuten-kaldıran kemerler fılan
hepsini aldım
ancak gogus kemerımı de attım bı kenara
arada ayıp olmasın dıye kullanıyorum
nedense hıc tahammulum yok
keske kullansaydım ıse yarayacak bır urundur

dısıplınlı olmak sart kendı bakımımız konusunda
beslenmeye dıkkat edıyorum ve agızdan aldıgım desteklerı sektırmıyorum
asla sıgara ıckı ıcmedım katkılı bır yıyecek yemedım
hatta markette satılan tuzları bıle almam ve bızım evde yemege kullanılmaz
alımunyum mu oyle bırsey ıcerıyor
o ankı ımkana gore hıc bulamazsam kaya tuzu, denız tuzu, hımalaya tuzu seklınde
ımkanıma gore alırım
marketlerdekı tuzlar topaklanmasın dıye metaller eklenıyor saglıga zararlı bu
hazır corba vs asla ıcmem meyve suyu ıcmem
kahvaltıya caykur yesıl cayla baslarım -sıyah cayla devam ederım
enzım ıceren cıg besınlerı -meyve sebze ya da taze otlar-once yerım, sonra zeytın-peynır yerım
aralarda cok tatlı bırseyler yemeyeyım dıye kuruyemıs-tuzsuz ve kavrulmamıs cig olarak yerım

kuru uzum, ıncır, yer fıstıgı, fındık cevız gıbı
cunku seker tuketımı cıltte kolajen lıflerın sertlesıp kırılmasına neden oluyor

krem alıyorum ,ama kremlerden bı fayda nemlendırme dısında gormedım
bir tek dr perricone un ürünleri diger markalara göre güzel sayılır
herhangı bır marka alacagıma perricone u tercih ediyorum
cunku dıger markalara verdıgım para gercekten bosa gıdıyor
yıne nuxe cok ıyı bır marka gercekten
asitli ürünlerde dermalogica ve benev guzel
o da cok pahalı ve icerdigi maddeler nedeniyle gerçekten kokuları güzel degil

bir sürü seye ihtiyacımız oluyor, cilt icin temizleme, nemlendirme-göz cevresi -lekeye karsı urunler
sarkma karsıtı urunler ,gunluk ve haftalık degisik peelingler var onlardan kullanıyorum
hyaluronic acid ve kolajen ıhtıva eden kremlerım var

baze yuzume maya ,arı sutu, polen bazen zeytınyagı ya da susam yagı suruyorum
saç olayına hic girmemeyim o ayrı bır baslık mevzuu zaten

cihazlar aldım, tablerler kullanıyorum
evet 31 yasındayım ama 23 gıbıyım kımse de yasımı anlamıyor ama neden ben 18 gıbı degılım
ve neden ben kendıme bu kadar bakarken cıldım daha tas gıbı degıl
asabım asırı bozuk
bu kadar caba ıle benım bır 20 gorunmem ıcap ederdı
fakat 23 gıbıyım...
demek kı bır basarısızlık ya da dokularda kalıtesızlk mevzu bahıs
asla kendımı kaderın kollarına bırakmıycam yenı ne cıkarsa uygulayacagım
alacagım surecegım
benım arkadaslarım 38-39 görünüyorlar sıgara ıctıler dıyetlerıne dıkkat etmedıler
bır krem bıle almak ıstemıyorlar ee sıze kım ne yapsın
yatırımımız kendımıze olmalı valla herseyı takıp ediyorum
bir kere guzellıgın gıdınce bın estetık ol hıcbısey degısmez
en azından dogal ve genc gorunuyorum yıllardır yaptıgım seyler ıse yaramadı dıyemem
ama ben daha ıyısını ıstıyorum

o cıhazlarda eger kı oyle bır sabrın varsa, en kotu ıhtımalle en az %40 basarı elde edecegıne ınanıyorum
bu az bı mıktar degıl
ve fıyatları katıyen o merkezlerdekı ucretlerle karsılastırılamaz
1 ya da 2 seans ucretıne cıhaz senın oluyor
bir de cerrahi olaydan kurtuluyorsun
alacaksan al ve lutfen duzenlı kullan
ıste mesolifting ampullerını de neden ıstedım cunku dr a % 500 kar vermem gerekıyordu
Ve-re-mem vermem
gittim aldım ohh yandan
hıcbır uygulama ıcın salona gıtmek ıstemıyorum kendımı söğüşlenmiş hissediyorum
nerdeyse lazer epilasyonu da evde yapıcam gerci cihaz aldım su epila mıdır nedir
ama tenimi yaktı iade etmek zorunda kaldım ,benim gibi müşteri düşman başına
herşeyi evde yapan biriyim

jayjay yazını okurken yoruldum valla :KK53: şaka bir yana, sen evde yüzün için hangi marka cihazı aldın, memnunsun anlaşılan. yüzüm için ben de karışımlar yapıyorum ama henüz işe yarayan pek olmadı. bir de cihaz alayım bari. :KK28:

kandan alınan kök hücreyden zengin serumu derma roller ile uyguladım
çok süper olmadı ama %20 etkisi var diyebilirim, serumsuz derma rollera göre..
2. seans için doktora gitmedim henüz, ve uygulamaya devam edeceğim.Mutlaka hiçbirşey uygulanmamış ciltten iyi olur belki 2. seans mezoterapi yöntemiyle yaptırırım

şuan yüzüme somon (mezolift) uygulaması yaptırıyorum. 8 seans olduğu halde ve seans başı 150 tl bayılıyorum, netice istediğimden çok çok uzak diyebilirim.
adı lazım değil dr um tv de sık sık çıkan oldukça ünlü biri..
yüzümde özellikle alnımda doğum lekesine benzer güneş lekeleri oluşmuştu. ilk görüşmede somon tedavisi önerdi ve bunun hem lekeyi gidereceğini hem de cildi gençleştireceğini belirtti. ama dediğim gibi 8 seans sonunda taş çatlaşın lekede %5 lik bir renk açılması oldu o kadar..
bu arada ozonu da yaptıranlardanım hem de 10 seans..
şahsen hiçbir etkisini görmedim. ayak tabanımda çok küçük bir mantar var onu bile iyileştiremedi. zaten halsizlik için yaptırmıştım ama yaralara, mantara vs iyi geleceğini söylemişlerdi... onun da seansı geçen sene 100 tl idi..
bu akşam başka alternatifler ararken prp yi gördüm. onu mu denesem diye düşünürken bir sitede seansın 750 tl olduğunu okuyunca düşüncemle tanışma gereği duymadan geri postaladım...:KK43:

sevgili denizsahin hanım, ozon terapiyi nerde yaptırdınız acaba? farklı uygulanış şekilleri olduğu söyleniyor
hatta ambalajı bile önemli diyenler var-(cam tüp ve diğer ambalajlar )ayrıca acaba gerekli miktarda mı verdiler yoksa sürekli gitmeniz için dozu mu düşürdüler aklıma gelen bunlar

ozon terapiyi yapan doktorunuzu yazar mısınız? çünkü gitmişsiniz fayda görmenişsiniz bunu yazmaya hakkınız var

somon yerine kendi kanınızdan alınacak hücreleri neden denemediniz? prp nin resimlerini gördüm mümkün değil photoshop olamaz
çok etkili gibi görünüyor
sevgiler

syn delila,
ozonu özel bir hastanede yaptırdım (geçen sene eylül ayında, haftada 2 kür olarak uygulanıyordu.)
düşük tansiyon ve migren sorunum olduğunu belirtmiştim ama takdir edersiniz ki dozu hakkında bişey diyemem. dr her rahatsızlığa farklı dozlar uygulandığını söylemişti.
işin ilginci son bir yıldır migren ataklarım daha şidetli.
baya araştırma yaparak ve büyük bir umutla ozona başlamıştım :KK43:(
dr un ismini vermenin doğru olduğuna inanmıyorum ayrıca da dr um ii di.
ne bileyim sadece netice alamadığım için gerçekten çok üzüldüm. ama öyle kasti bişey olduğunu hiç düşünmedim.
neden somon sorusuna gelince, prp yi yeni duydum ve somonu dr önerdi.
ben mi çok talihsizim yoksa herşey koca bir palavra mı bilmiyorum.

arkadaşlar selam, ben 7 ekim Cuma günü Batı Ataşehir Flavius ta Dr Hüseyin Tırman'a yaptıracağım doktorumu kesinlikle herkese öneririm sonuçları paylaşacağım biraz sabır edin :KK52:

akustik face yaptıranız var mı acaba?
nette ne kadar baktıysam tek bir doktor ismine rastladım.. aradığımda seansının 200 tl olduğunu söylediler..(dr. ismail Ağar)
(uygulama yaptırmadığım için isim vermemin sakıncası yoktur umarım..)
bu arada "tua viso yüz masaj" aleti için de yüzü gerdiğini okudum ama çok detaylı bişey bulamadım..
ürün hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum...

syn delila,
ozonu özel bir hastanede yaptırdım (geçen sene eylül ayında, haftada 2 kür olarak uygulanıyordu.)
düşük tansiyon ve migren sorunum olduğunu belirtmiştim ama takdir edersiniz ki dozu hakkında bişey diyemem. dr her rahatsızlığa farklı dozlar uygulandığını söylemişti.
işin ilginci son bir yıldır migren ataklarım daha şidetli.
baya araştırma yaparak ve büyük bir umutla ozona başlamıştım :KK43:(
dr un ismini vermenin doğru olduğuna inanmıyorum ayrıca da dr um ii di.
ne bileyim sadece netice alamadığım için gerçekten çok üzüldüm. ama öyle kasti bişey olduğunu hiç düşünmedim.
neden somon sorusuna gelince, prp yi yeni duydum ve somonu dr önerdi.
ben mi çok talihsizim yoksa herşey koca bir palavra mı bilmiyorum.

yanıt için çok teşekkürler
tabi isim verip vermemek şahsi bir seçimdir saygı duyarım kararınıza
ama bence doktor ismi paylaşabilmeliyiz,
doktor iyiniyetli olabilir ama sonuç olarak ozon tedavisinden tek seansta bile çok büyük faydalar görenler ve hala etkisini konuşanlar varken ,aynı tedaviye gidip sonuç alamamak insanı uygun doz verilip verilmediği ve kullanılan gazın kalitesi konusunda şüphelendiriyor
inşallah en iyi tedaviyi sunan yerlerden birinde tekrar yaptırıp müjdeli haberlerle bize yine yazarsınız durumunuzu

ben bir süre önce bazı sorunlar nedeniyle hacamat yaptırdım
alternatif tedaviler konusunda temkinliyim ama migrene iyi geldigini duydum sitede de yazanlar olmuş
benim saçımın içinden de yaptırmam gerekiyordu
kafadan hacamat yaptıranların saçını bir miktar özenle kesiyorlar sanırım 12-15 gün geçti o kısım tamamen kapandı
yani saçlarım hemen uzadı hatta saçımı evirip çevirmeme bile gerek kalmıyor fönümü çekip çıkabiliyorum
hacamatı da bir araştırın belki faydası olabilir

arkadaşlar selam, ben 7 ekim Cuma günü Batı Ataşehir Flavius ta Dr Hüseyin Tırman'a yaptıracağım doktorumu kesinlikle herkese öneririm sonuçları paylaşacağım biraz sabır edin :KK52:

merhaba keşke tedavi öncesi yüzünüzü belli etmeyecek şekilde bir resim alabilseydik
sonrasında karşılaştırma yapabilirdik
özellikle gözaltı ve çene konturunu çok merak ediyorum
çünkü prp nin sitesinde verilen resimler gözaltı konusunda mucize bir toparlanma sağlamış
umarım bizde de aynı etkiyi sağlar
çok geçmiş olsun en güzel sonuçları almanız dileğiyle ...

X