Kandan kök hücre alınarak cilt sıkışaltırma-leke tedavisi doku yenileme

akustik face yaptıranız var mı acaba?
nette ne kadar baktıysam tek bir doktor ismine rastladım.. aradığımda seansının 200 tl olduğunu söylediler..(dr. ismail Ağar)
(uygulama yaptırmadığım için isim vermemin sakıncası yoktur umarım..)
bu arada "tua viso yüz masaj" aleti için de yüzü gerdiğini okudum ama çok detaylı bişey bulamadım..
ürün hakkında bilgisi olan varsa paylaşmasını rica ediyorum...

canim ben 4 seans ismail agara yaptirdim bisey gormedim 20 yasinda olmama ragmen .ama o konuda bu dr iyi belki bana yaramadi

arkadaşlar selam, ben 7 ekim Cuma günü Batı Ataşehir Flavius ta Dr Hüseyin Tırman'a yaptıracağım doktorumu kesinlikle herkese öneririm sonuçları paylaşacağım biraz sabır edin :KK52:

arya prp uygulamasını yaptırdınmı memnun kaldın mı?Lekelenmeler için olumlu bir etkisi varmı merak ediyorum.

ayrıca ozon terapisi yaptırmak isteyenlere öneririim çünkü etkisini gerçekten çok görürsünüz ben 4 seans yaptım.Ama etkisi sonra kayboluyor sürekli yaptırmanız gerekiyor yani.Sağlık için değer bence.

aylin hanım ozonu hangi ilde kime ve kaça yaptırdınız acaba?
saclardaki beyazlara bir faydası olur mu sizce-hani extradan bir umut soruyorum
teşekkürler saygılar

aylin hanım ozonu hangi ilde kime ve kaça yaptırdınız acaba?
saclardaki beyazlara bir faydası olur mu sizce-hani extradan bir umut soruyorum
teşekkürler saygılar

delila ben ankarada yaptırdım ama illa ankara ve benim yaptırdığım yer olması gerekmez güzel ve güvenilir bir yer bulursanız kesinlikle öneririm.Teniniz yumuşacık oluyo bir canlanma geliyo böyle pırıl pırıl diyeyim.Gerçi doktor kanımın çok temiz ve gayet iyi olduğunu söyledi.Bu da iyi ama ben yine de ozonlamak istedim kanımı.Ve sanki inanın vücudunuz şekilleniyor yani ben vücudumu çok iyi analiz ederim, bende kesinlikle o etkiyi yaptı.Ama ben hafta da 3 kez yaptırdım zamanım kısıtlıydı o yüzden öyle yaptık.Pardon 6 seans oluyo ozaman,ben 4 seans yaptırdım demişim yanlış bilgilendirmeyelim.Çünkü 2 hafta sürem vardı yurtdışına çıkıcaktım.Yani 2 haftada 6 seansa tamamladık.Belki de haftada 3 kez yaptırdığım için hemen etkisini gördüm.Bacaklarımı bile enfes yapmıştı gerçekten.Hatta normalde de şort giyerdim ama bu defa giydiğimde yurtdışına gittim arkadaşlar laf atmaya başladılar bacakların harika falan diye bi baktım aynaya hakketen değişim var pürüzsüz ve düzgün görünüyor bacaklarım.Ama 2,3 ay sonra normala döndüm.12-14 seans tan sonra her ay ayda 1 kez yapılması gerekmiş.
Bilmiyorum ki saçlara etkisi olurmu olmaz mı diye.Şu beyaz saçlarda çok olmaya başladı ama benim arkadaşlardan da var hayatlarını olumsuz etkiliyo yaşları da küçük olunca.Ama umarım çaresi olur ya ya da başka yerlerden bulunur bayanları çok mutsuz ediyor çünkü.

delila ben 75 tlye yaptırıyordum.Ozon sauna olunca 100tlye tamamlarız dedi.Kİ bu çok iyi ben başka bir şehirde sormuştum orası güzellik merkeziydi sadece ozon saunaya 100 tl istemişti.

Ben kanımı ozonlayıp prp uygulaması yapmayı çok istiyorum böyle taze temiz kanımla ne iyi olur prp.Ama yaptıranlar çok az.Zühtü demir kolları 500 tlye yapıyormuş bir arkadaş söylemişti.Ama yüzü kaça yapıyor bilmiyorum.

Yaptıran arkadaşlar lütfen sonuçlarını bizlerle paylaşın artık.

delila ben ankarada yaptırdım ama illa ankara ve benim yaptırdığım yer olması gerekmez güzel ve güvenilir bir yer bulursanız kesinlikle öneririm.Teniniz yumuşacık oluyo bir canlanma geliyo böyle pırıl pırıl diyeyim.Gerçi doktor kanımın çok temiz ve gayet iyi olduğunu söyledi.Bu da iyi ama ben yine de ozonlamak istedim kanımı.Ve sanki inanın vücudunuz şekilleniyor yani ben vücudumu çok iyi analiz ederim, bende kesinlikle o etkiyi yaptı.Ama ben hafta da 3 kez yaptırdım zamanım kısıtlıydı o yüzden öyle yaptık.Pardon 6 seans oluyo ozaman,ben 4 seans yaptırdım demişim yanlış bilgilendirmeyelim.Çünkü 2 hafta sürem vardı yurtdışına çıkıcaktım.Yani 2 haftada 6 seansa tamamladık.Belki de haftada 3 kez yaptırdığım için hemen etkisini gördüm.Bacaklarımı bile enfes yapmıştı gerçekten.Hatta normalde de şort giyerdim ama bu defa giydiğimde yurtdışına gittim arkadaşlar laf atmaya başladılar bacakların harika falan diye bi baktım aynaya hakketen değişim var pürüzsüz ve düzgün görünüyor bacaklarım.Ama 2,3 ay sonra normala döndüm.12-14 seans tan sonra her ay ayda 1 kez yapılması gerekmiş.
Bilmiyorum ki saçlara etkisi olurmu olmaz mı diye.Şu beyaz saçlarda çok olmaya başladı ama benim arkadaşlardan da var hayatlarını olumsuz etkiliyo yaşları da küçük olunca.Ama umarım çaresi olur ya ya da başka yerlerden bulunur bayanları çok mutsuz ediyor çünkü.

aylin hanım çok teşekkürler
ben de bu tarz uygulamaların etkisine çok inanırım
kesinlikle haklısınız, hiç umulmadık süper güzel etkileri olabiliyor

ben saunaya girmek istemiyorum sadece kana ozon verilse seans 70 tl olabilir mi şimdi? çünkü ben yazın sormustum birkac dra, senas 150 dediler

ama emin olamadım, çünkü verilen oran da önemliymiş, bir de cam şişe/plastik ambalaj ayrımı varmıs ozonun saklandıgı ambalajdan mı bahsediliyor anlamadım

kilonuza etkisi oldu mu?

ben de sigara alkol vs katiyen kullanmam, ama cilde etkisini merak ediyorum

aylin hanım çok teşekkürler
ben de bu tarz uygulamaların etkisine çok inanırım
kesinlikle haklısınız, hiç umulmadık süper güzel etkileri olabiliyor

ben saunaya girmek istemiyorum sadece kana ozon verilse seans 70 tl olabilir mi şimdi? çünkü ben yazın sormustum birkac dra, senas 150 dediler

ama emin olamadım, çünkü verilen oran da önemliymiş, bir de cam şişe/plastik ambalaj ayrımı varmıs ozonun saklandıgı ambalajdan mı bahsediliyor anlamadım

kilonuza etkisi oldu mu?

ben de sigara alkol vs katiyen kullanmam, ama cilde etkisini merak ediyorum

Şimdi şöyle söylüyeyim delila kilo derken eğer kilo vermek anlamında soruyosan kilo vermedim ama çok düzgünleşti çıkıntılar falan.Ben normalde zayıfım bir ara fastfood beslendim acayip saçmaladı vücudum böyle hani düzgün eşitlik vardır vücudunda bir de zayıf olursun ama çıkıntılar da vardır benimde yemek alışkanlığımdan dolayı zayıf olmama rağmen çıkıntılar oluştu bir ara.Ama extra diyet,spor falan yapmamama rağmen düzgünleşti eşitlendi vücudum.Ki zaten diyetle hiçbir zaman işim olmaz az kilo alsamda.Giydiğin kıyafetlerde bu farkediliyor.Zaten önemli olan bence çok zayıf olmak değil vücudunun düzgün eşit olmasıdır bana göre.Ama daha fit bir vücut için sauna şart hatta kiloya biraz etkisi oluyormuş.

Sen hangi ildesin şuan bilmiyorum ama bence 150 çok pahalı.Bana 75 dedi ama gitmek istersen gidip bir konuş doktorla belki indirim yapar.

Son düzenleme:
Immm bak verilen orana dikkat etmedim ben onun hakkında bişey söyleyemicem ama şırınga büyüktü acaba 50ml miydi kaç ml şırıngayla ozonu verdiğine inan dikkat etmedim.Cam şişeden bahsettiği şey kanını aldığı şişe.Yani ozonu koyduğu şişe değil.Hani kan torbaları olurya plastik öyle olmaması gerekiyor ki zaten benim cam dı.Önce kolundan kanını alıyo cam şişeye tabi kanı almadan önce şişeye gitmeyi sağlayan boruyu steril ediyo kanı öyle şişeye aktarıyo.Bunlarda önemli bence.Sonra ozon makinası var hani şu steril makinaları olurya kuaförlerdede görmüşsündür ona benziyo çok büyük değil ordan dikkatli bir şekilde ozonu şırıngaya aktarıyo.Şırıngadanda şişedeki kana aktarıyo ozonu.Bu kana kattığı ozonu yani bu ozonlu kanı yavaşa yavaş çalkalıyo birbirine karışsın diye ufak hareketlerle bu işlemi 5-10 dk.yapıyo.Süre tamam olunca verilmek üzere hazır hale gelen ozonlu kanı tekrar vücuduna veriyo vücuduna verilme işelmi de 10-15 dk sürüyo.Yani toplam işlem 20-25 en fazla 30 dk. sürüyo.

Immm bak verilen orana dikkat etmedim ben onun hakkında bişey söyleyemicem ama şırınga büyüktü acaba 50ml miydi kaç ml şırıngayla ozonu verdiğine inan dikkat etmedim.Cam şişeden bahsettiği şey kanını aldığı şişe.Yani ozonu koyduğu şişe değil.Hani kan torbaları olurya plastik öyle olmaması gerekiyor ki zaten benim cam dı.Önce kolundan kanını alıyo cam şişeye tabi kanı almadan önce şişeye gitmeyi sağlayan boruyu steril ediyo kanı öyle şişeye aktarıyo.Bunlarda önemli bence.Sonra ozon makinası var hani şu steril makinaları olurya kuaförlerdede görmüşsündür ona benziyo çok büyük değil ordan dikkatli bir şekilde ozonu şırıngaya aktarıyo.Şırıngadanda şişedeki kana aktarıyo ozonu.Bu kana kattığı ozonu yani bu ozonlu kanı yavaşa yavaş çalkalıyo birbirine karışsın diye ufak hareketlerle bu işlemi 5-10 dk.yapıyo.Süre tamam olunca verilmek üzere hazır hale gelen ozonlu kanı tekrar vücuduna veriyo vücuduna verilme işelmi de 10-15 dk sürüyo.Yani toplam işlem 20-25 en fazla 30 dk. sürüyo.

aylin hanım bilgiler için çok teşekkürler
bu şekilde karıstırıldıgını bilmiyordum, peki neden yeni birer hortum kullanmıyorlar
yani boru demissiniz ya, o hep aynı mı?
bence değişmeleri gerekir kaç lıra ki nylon hortum sonucta

ankarada ozon terapi diyince çıkan bi erkek dr var adı aklıma gelmiyor seansı 150 o da yazınki fiyatı idi

aylin hanım bilgiler için çok teşekkürler
bu şekilde karıstırıldıgını bilmiyordum, peki neden yeni birer hortum kullanmıyorlar
yani boru demissiniz ya, o hep aynı mı?
bence değişmeleri gerekir kaç lıra ki nylon hortum sonucta

ankarada ozon terapi diyince çıkan bi erkek dr var adı aklıma gelmiyor seansı 150 o da yazınki fiyatı idi

Hayır delila zaten boru yeni hatta poşetten benim karşımda çıkarıyor her defasında poşetten yeni boru çıkarıyor.O sıvıyı vermesinin bişeyi vardı yani steril etmesinin ama unuttum şimdi söylemişti dr Bey.
Benim gittiğim cinnahta ankara antikacılık varya cinnahın sonunda kalıyo onun yan apartmanı dr.un adı çoşkun akay.İstersen tflnda değil yüzyüze görüş.Ozaman daha yardımcı olur.Hatta bir hastanız vardı ona da 75 tlye yapmışsınız de.Çok kibar insanlar zaten çok yardımcı oluyolar.

Tamam rica ederim delila ama gidip tedavi olduktan sonra memnun kalsan da kalmasanda sonuçları bizlerle paylaş.Fakat delila farkındaysan yanlış forumdayız zaten bizim ilgilendiğimiz konuyla bir başlık atılmıştı yorumlarını o foruma yaz çünkü tamamen konu dışına çıkmışız.Ayrıca ben HydraFacial cilt bakımı da yaptırcam hatta buldum da ankara da yapan güzellik merkezini.Yaptırıncada onun hakkında yorumları da yapcam HydraFacial hakkında da bir başlık atılmış burda konu açmışlar yorumları oraya yazıcam.Bu cihaz 2011 yılının en iyi cilt bakım teknolojisi seçilen cihazmış kullananlar çok memnunmuş ama ünlüler kullandığı için etkileri doğrumu yanlış mı güvenemedim açıkçası.Bizim gibi ünlü olmayan insanların görüşleri benim için daha önemli.Ama yaptıran hiç yok bizlerden.Belki de cihaz çok yeni olduğu içindir.Kendim denicem umarım çok kısa zamanda.

aylin hanım bana plazma sıvısı ayrılarak zaten verildi birkaç kez uyguladım
fakat içinde prp kitlerindeki bir madde eksikti
yani direk kanımı alıp ayrıstırıp verdiler yüzüme uyguladım
bence devam etmeliydim, fakat gidemedim bayagı oluyor
ben de prp kitli uygulamanın sonucu daha iyi olur diye düşünüyorum
hydrafacial ne üzerine yani lazer türü bir cihaz mı? bahsettiginiz konu linkini verebilir misiniz?
teşekkürler sevgiler

aylin hanım bana plazma sıvısı ayrılarak zaten verildi birkaç kez uyguladım
fakat içinde prp kitlerindeki bir madde eksikti
yani direk kanımı alıp ayrıstırıp verdiler yüzüme uyguladım
bence devam etmeliydim, fakat gidemedim bayagı oluyor
ben de prp kitli uygulamanın sonucu daha iyi olur diye düşünüyorum
hydrafacial ne üzerine yani lazer türü bir cihaz mı? bahsettiginiz konu linkini verebilir misiniz?
teşekkürler sevgiler

Anladım delila.Ama fırsatın varsa bunu da dene istersen,Hydrafacial cilt bakımını.Hayır lazer değil bu daha iyi.Linkini veriyorum.

full hd cilt yenileme hydrafacial hd cilt bakımı ile acısız yepyeni bir cilt - [tvarsivi.com] - YouTube

hydrafacial 2011 estetiktrend - [tvarsivi.com] - YouTube

aylin hanım teşekkürler
değişik bir uygulamaya benziyor siz gittiniz mi bu bakıma daha önce?
seansı kaçaymış?

aylin hanım teşekkürler
değişik bir uygulamaya benziyor siz gittiniz mi bu bakıma daha önce?
seansı kaçaymış?
dedila hayır ben hiç gitmedim, hatta görüşmeye falan da gitmedim.Sadece internetten takip ettiğim kadarıyla biliyorum.Zaten gitsem hemen paylaşırım burada

Tamam rica ederim delila ama gidip tedavi olduktan sonra memnun kalsan da kalmasanda sonuçları bizlerle paylaş.Fakat delila farkındaysan yanlış forumdayız zaten bizim ilgilendiğimiz konuyla bir başlık atılmıştı yorumlarını o foruma yaz çünkü tamamen konu dışına çıkmışız.Ayrıca ben HydraFacial cilt bakımı da yaptırcam hatta buldum da ankara da yapan güzellik merkezini.Yaptırıncada onun hakkında yorumları da yapcam HydraFacial hakkında da bir başlık atılmış burda konu açmışlar yorumları oraya yazıcam.Bu cihaz 2011 yılının en iyi cilt bakım teknolojisi seçilen cihazmış kullananlar çok memnunmuş ama ünlüler kullandığı için etkileri doğrumu yanlış mı güvenemedim açıkçası.Bizim gibi ünlü olmayan insanların görüşleri benim için daha önemli.Ama yaptıran hiç yok bizlerden.Belki de cihaz çok yeni olduğu içindir.Kendim denicem umarım çok kısa zamanda.

merhaba
hydrafacial uygulaması yaptırdınız mı acaba? ben de yaptırmak istiyorum fakat istanbul da hangi merkezlerde uygulanıyor bulamadım.
bilgi verirseniz sevinirim..

X