Kanserim ve Boşanmak istiyorum çocuğumu alabilir miyim?

astala85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2021
185
91
Arkadaşlarım merhaba,
Bu sayfaya yıllardır yazıyorum geçmiş konularımı bilenler beni tanır.
Evliliğimde hep sorunlar yaşadım kumarbaz bir adamla 7 yıllık bir evliliğim var üstelik çalışmıyor hem çalıştım borcunu ödedim hem her türlü rezilliği çektim.
Sonunda vücut dayanmadı çok yeni meme kanseri olduğumu öğrendim.
Henüz 30 yaşındayım şükür kendi ayaklarımın üstünde duruyorum çalışıyorum iyi bir gelirim var.
Eşim çalışmıyor. aylık 8-10 bin tl gibi bir geliri var oda borcuna gidiyor zaten.
Küçük bir bebeğim var 1.5 yaşında daha
Boşanma davası açmak istiyorum ama Kanser olduğum için mahkeme çocuğu babasına veriri mi?
Böyle birşey hakkında bilgisi olan varmı
Amaliyatımı oldum 1 ay sonra kemoterapim başlayacak.

Geçmiş olsun şifa diliyorum en kısa sürede atlatirsiniz inşallah 🙏
Aileniz destekse, tedaviniz esnasında çocukla ilgilenecek birileri varsa hiç endişe edeceğiniz birsey yok. Hastalik sebebiyle mahkeme böyle bir karar vermeyecektir. Bu süreçte sizi üzen yoran ne varsa uzak durun 🌺

Geçmiş olsun şifa diliyorum en kısa sürede atlatirsiniz inşallah 🙏
Aileniz destekse, tedaviniz esnasında çocukla ilgilenecek birileri varsa hiç endişe edeceğiniz birsey yok. Hastalik sebebiyle mahkeme böyle bir karar vermeyecektir. Bu süreçte sizi üzen yoran ne varsa uzak durun 🌺
Evet Annem Babam kız kardeşim hepsi yanımda annem bakacak çocuğuma

Arkadaşlarım merhaba,
Evliliğimde hep sorunlar yaşadım kumarbaz bir adamla 7 yıllık bir evliliğim var üstelik çalışmıyor hem çalıştım borcunu ödedim hem her türlü rezilliği çektim.
Henüz 30 yaşındayım şükür kendi ayaklarımın üstünde duruyorum çalışıyorum iyi bir gelirim var.
Eşim çalışmıyor. aylık 8-10 bin tl gibi bir geliri var oda borcuna gidiyor zaten.
Boşanma davası açmak istiyorum ama Kanser olduğum için mahkeme çocuğu babasına veriri mi?
Çok üzüldüm Rabbım acil şifalar versin .. seninkiyle kıyaslanamaz ama 5 yıl boyunca kayinvalide terörü çektim bende eşimle aramız açıldı boşanma noktasına geldik en sonunda vücut bi yerden patlak verdi apandistim patladı üstelik zehirlenmek üzereyken ameliyat masasına yattım o gün anladım ki canımdan kıymetli birdey yok vücuduma bunu yapacak kadar canıma kast edecek hiçbir insanı tutmuyorum artık hayatımda bu yüzden kötü evliliklere kimse asla katlanmamali umarım iyileşirsin tez vakitte

Arkadaşlarım merhaba,
Sanmıyorum bundan dolayı çocugu alabilsin daha çok küçük kendisi velayet talep ediyor mu

çok çok geçmiş olsun Allah ım acil şifalar versin

aileniz yanınızda ve çocuk tabiki size verilir o kumarbaza mı verecek mahkeme çocuğu?
merak etmeyin oda almak istemez zaten

Vermezler merak etmeyin yengemin kardeşi görme yeteneğini kaybetmisti şeker yüzünden ama annesi vardı yakında oturan. Mahkeme 2 yaşındaki çocuğu anneye verdi yine de

Çok çok geçmiş olsun, Allah şifa versin. Öyle bir adamın çocuğunu alacağını sanmıyorum, blöf yapıyordur sadece. Evladınız için güçlü olun, kendinizi strese sokmayın.

Evet Annem Babam kız kardeşim hepsi yanımda annem bakacak çocuğuma
Sağlığınızdan başka hiçbir şeyi takmayın şu anda,gencecik kadınsınız inşallah en kısa sürede yenip mutlu bir şekilde yaşayacaksın yavrunla, kumarbaz işsiz güçsüz adama da çocuk vermez mahkeme hele ki bebek daha! Ne güzel aileniz yanınızda.Tedavine ve gelecek güzel günlere odaklan.Sakın gençliğini heba etme

Alamaz , almamalı.
Aklım almıyor niye kötü bu insanlar bu kadar niye ya :KK43:
Anneye mi ceza evladına mı ceza , çocuğun ihtiyacı anne kokusu 10 baba bir araya gelse anne kokusu etmez yazıklar olsun ona
Oturup g*t büyütsün vasat herif , yata yata gelen 3 kuruş esas çocuğuna yetmez ki çalışmayan babaya çocuk hiç verilmez çocuğun koşulları önemli sizin anneniz aileniz destek bakanı var kesinlikle size verilir

Bu arada çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum eskisinden çok daha güçlü küllerinizden yeniden doğacağınıza inancım sonsuz 💪🏻💪🏻 çocuğunuzla sağlıklı mutlu bereketli bir hayat dilerim ilk sırada evladınız için sağlığınıza odaklanın 🙏🏻🙏🏻💖 şıp diye geçip gidecek bu günler

Allah sifa versin. Umarim kisa zamanda bu zor sureci atlatirsiniz. Cocugunuzu da size verirler endise etmeyin.

Geçmiş olsun Rabbim acil şifalar versin
İnşallah en kısa zamanda hastalığı atlatırsınız ve boşanıp evladınızla mutlu mesut yaşarsınız 🌺🌺

X