Karagül Fox Tv

İzleyemedim bu haftaki bölümü , neler oldu acaba ? :26::26::26:

Karagüldeki özlemin bu son bölümde kullandığı ruj nedir ya bilen var mı ? mac'in ambalajına benziyordu ama emin olamadım yada o kırmızılık ve matlıkta kıpkırmızı ruj öneriniz var mı ona benzer, şimdiden teşekkürler :KK16:

ben o ruj rengini mac de görmüştüm dediğin gibi sanırım avonda da vardı:KK37:

dizide hic bi gelisme olmuyor :KK19: kavga birbirlrine girmeler vsler :KK19:

gercekler ortaya ciksin :KK19: muratda geliyorsa gelsin artik :KK19:

yerinde sayikliyor dizi :KK19:

O konakta kimse yokmus gibi herşeyi özlem duyuyor valla herşey onun etrafında nerdeyse baran la ayşe de sıktı iyice :KK17::KK17:

Ruj dediniz de Baran'ın dudağına kırmızı ruj sürüyorlar galiba.Rezil ediyorlar çocuğu..:26:

Barana kirmizi ruj mu suruyolarr ?? İns. O gelen murattir artik yaa

ebru bu hafta cok üzüldü yazik
birde firati katil oldu diye ebruyu sucladilar,kadinin sucu ne calismak istemesimi,cocuklarinin ekmek parasini kazanmak istemesimi

butün suc kendalda :KK47: kendalsizda dizi cekilmez gerci ama bukadar acimasizda olmasin :KK47:

dizide fazla gelisme yine yok,tüm gercekler nezman cikicak acaba merak ediyorum.3 sezonmu 4 sezonmu :44:

avsar yapimin yaptigi diziler hep böyle,lastik gibi uzat :KK36:

bu bolumde vasat geçti
artik gelenek haline geldi, bi bolum harektlenip diger bolume sakinliyolar
gecen hafta az atraksiyon oldu bu hafta uyudular

ama olsun seviyorum yinede bu diziyi :)

Kizlar bu bolumde atraksyon baksaniza firat bicaklandi
Gene ebru kurtardi .. Ask iste
oooo

kuzey guneyden sonra tek izledigim dizi. Cok dram ya ama hep bizden birseyler anlatiyor. Severek izliyorum. Daha dogrusu dram dizilerini seviyorum

Özcan Deniz filme geri döndü :KK1:
Şimdi neler olacak acaba?
Ebru ile Fırat arasında yakınlaşmalar başlamıştı , Murat döndü ama hasta bakalım senaryo nasıl ilerleyecek :KK23:
Birde son bölümde Narin ile Murat ın kardeş gibi yaşadıkları laf arasında dile getirildi :KK1: Önceki bölümlerde ima edildi mi bilmiyorum , ben denk gelmemiştim :26:

Bir de şu cd kaç defa izlenecek gibi oldu bir türlü kimse izlemedi , bu kadarı da fazla artık bence. Ya bir süre saklı tutun cd yi ya da izlesin artık biri :KK14:
Ne şanslı adam şu Kendal :KK33:

bir cd 40 bölümdür ordan oraya döne döne yalama oldu :KK70: hiç mi çizilmedi yahu
bir şeyi de lastik gibi uzatmasalar ölmezler yani :KK1:

X