Karagül Fox Tv

Dunku bolumde ece uslu gole girerken (hatta bir oglan tutuyor) ustunde uzun delikli beyaz bir hirka var markasini bilen var mi? Lutfen bilen varsa yazsin. (9 mayista ki bolumunde)

Dunku bolumde ece uslu gole girerken (hatta bir oglan tutuyor) ustunde uzun delikli beyaz bir hirka var markasini bilen var mi? Lutfen bilen varsa yazsin. (9 mayista ki bolumunde)

Batik sanırım bu aralar çoğu kişide ve dizilerde görüyorum dizi biterken en son markaları yayınlıyorlar oradan takip edin derim

Batik sanırım bu aralar çoğu kişide ve dizilerde görüyorum dizi biterken en son markaları yayınlıyorlar oradan takip edin derim

Bisey sorucam 47. Bolum fragmanina baktim ama yok yayinlanmadimi acaba bulamadim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

[video=youtube;-o5B3CRy0fA]http://www.youtube.com/watch?v=-o5B3CRy0fA[/video]

Karagül yeni sezonda atv de olacakmış...

Yeni sezonda yeniden ayrılacak olan Özcan Deniz’in ayrılacağı kesin olmayan bir diğer isim de Yavuz Bingöl.
Bingöl dizide çok fazla sahnesi olmamasından dolayı düşürülen ücretinden dolayı yapım ekibine yeni sezonda yer almak istemediğini söylese de Avşar Film ekibi Bingöl’ün yeni sezonda sahnelerine ve karakterine ağırlık verileceği sözleriyle Yavuz Bingöl’ü bu kararından döndürmeye çalıştığı da gelen bilgiler arasında.

Milliyet

çok heyecanlı yerde bitti bakalım ne olacak yeni sezonda... hersey ortaya da cıktı. :KK53:

Kaz kendal kaz bi mezarda benim içinn kaz aboww kadriye ana ici yanmis

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kendali melek yapti bu kelek oglu kelek senaristler ..

bakalim narini nerye buruyecekler

Artık Baran'ın Ebru'nun oğlu olduğu öğrenilsin ! Dizi de bu sırrın ortaya çıkmaması adına yapmadıkları kalmadı yahu dün dizinin fırtına sahnesi ile bitmesi saçmaydı.Resmen uzatmaya çalışıyorlarç

Artık Baran'ın Ebru'nun oğlu olduğu öğrenilsin ! Dizi de bu sırrın ortaya çıkmaması adına yapmadıkları kalmadı yahu dün dizinin fırtına sahnesi ile bitmesi saçmaydı.Resmen uzatmaya çalışıyorlarç
bak canm sen ne zaman yazmışsın ta ne zaman öğrendi baran :KK70:

Baran öğrendi ama özette ebruya da sarılmıyor sitem ediyor ama ebrunun hiç bir gunahi yokki biraz ssaçma olmuş bence baran kadar ebruda gunahsiz bence anne diye ona sarilmasi lazim

Baran öğrendi ama özette ebruya da sarılmıyor sitem ediyor ama ebrunun hiç bir gunahi yokki biraz ssaçma olmuş bence baran kadar ebruda gunahsiz bence anne diye ona sarilmasi lazim
yok hala keyfini bekliyoruz :KK70:
daha nötr canm ebru yu inkar etmiş değil ya da suçlamış değil. işte uzattıkça uzatmaya bakıyorlar. yeni fragmanda da sarıldığı ettiği yok Amcasından hesap falan soruyor.

yok hala keyfini bekliyoruz :KK70:
daha nötr canm ebru yu inkar etmiş değil ya da suçlamış değil. işte uzattıkça uzatmaya bakıyorlar. yeni fragmanda da sarıldığı ettiği yok Amcasından hesap falan soruyor.
Aynen öyle tabiki herkrzden tek tek hesap sormali ama ebruyada sarilmali cunku ebrunun oğlunu arayisina sahit oldu baran bilmeden ebruya yardim ediyordu ve herseyi gordu mantiklli olan tepkilerinden once annnesine sarilip güç almalıydı hesap sormak içinHoppa

Aynen öyle tabiki herkrzden tek tek hesap sormali ama ebruyada sarilmali cunku ebrunun oğlunu arayisina sahit oldu baran bilmeden ebruya yardim ediyordu ve herseyi gordu mantiklli olan tepkilerinden once annnesine sarilip güç almalıydı hesap sormak içinHoppa
kesinlikle ama işte sündürüyorlar

X