Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

arzucummm bende sarı kullandım ama ben boyle bi sarı görmedim süperrrrrr bu kadar doğal bi sarı olamaz çok yakışmıs ayrı bi hava katmıs sanaaaaaaaa zemuszemusopuyorumnanaktan

ben renklere değilde saçda bu kadar çok değişiklik yapmaya cesaret edenlere hayran oluyorum ya
son halin çok hoş canım

arztez saçların çok güzel, doğal olmuş ayrıca sağlıklı gözükyor saçların...kuaförmü boyadı kendinmi elde ettin bu tonu

artez saçının yeni rengide muhteşem:asigim:
kaşlarına da istediğin şekli verebiliyorsun ona takıldım bizi bu konu da da bilgilendirsen
kaşların kavisli düz kalın ince şekil şekil kullanıyorsun şimdi ki kaşlarında muhteşemmm

kıslar hepınıze ayrı ayrı teşekkur ederım
vanılya sarısıyla boyadım suan ki rengi koleston
aslında az daha actırma taratarıyım ama bılmıyorum nolcak

kaşlarıma gelınce eet baya ugrasıyorum ama istedıgım seklı bıkaç ayda elde edıyorum bnde sevıyorum kasımın suankı halını
resımlerlemı anltıyım nası yapıyım suankı seklımı bütün sekıllerımı anlatıyım

Canım harika..
Benimde Saç Rengim Şuan 6.Fotodaki Gibi.. Seviyorum Karamel Tonlarını :lepi:

Uploaded with ImageShack.us
bu son halisaçımın

bayıldııııııım saçların çok güzel tütütü nazar değmesin hem çok sağlıklı hemde rengi tam istediğim renk bende birazdan boyucam saçımı açık kumralla koyu sarı karıştırıp rengi kendim açmaya çalışıyorum bu rengi hangi markanın hangi numarasıyla tutturdun ? inşllah cevap verirsn ne kadar zamanda oturdu?

kesinlikle 7 tek geciyorum bu kadami guzel bi renk ayrica sana daha cok yakismis gibi geldi bana siyahtan donebilirmiyim sence:/ sanmam dedigini duyar gibiyim

dusunuyorum da sacim siyah boya acaba sacima tarin rengi balyaj attirsam 1 ay sona bi daha 1 ay snra bidha yogunlasicak sonrada komple bu 7 numarali saina olurmu :p ne dersin varya bu sacimla cekiom ka senedir yapmadigim kalmadi sacmaladim am ala saclarim saglikli bakim ok yapiom akil verin siyahan kurtulmaliyim yaaaaa uzatamiom beyazlarim var cirkin gorunuolar beeeee

Ben en çok tarçın bakırı beğendim, son vanilya sarısı da güzel..
Bence koyu renkler de sana yakışır hatta göz rengini daha da belirgin yapar diye düşünüyorum..
Bihterin saç rengi mesela yakışır sana..

dusunuyorum da sacim siyah boya acaba sacima tarin rengi balyaj attirsam 1 ay sona bi daha 1 ay snra bidha yogunlasicak sonrada komple bu 7 numarali saina olurmu :p ne dersin varya bu sacimla cekiom ka senedir yapmadigim kalmadi sacmaladim am ala saclarim saglikli bakim ok yapiom akil verin siyahan kurtulmaliyim yaaaaa uzatamiom beyazlarim var cirkin gorunuolar beeeee

valla cnm sıyahtan dönmen cok zor :S
bence balyaja fılan hiç grme siyah boyayı akıtan yerler var git önce renk gıtsın.snra yavas yavas acmaya basla

X