Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

tugcecım kendı sac rengın ne eger sarı deılse kutudakı renk hayatta olmaz.benım sac acık kumral oldugu halde kutudan daha koyu oldu.halbuki kutudakı rengı ıstemıştım.

canm bnm saç rengm küllü kumral.. kızıldan yeni kurtuldum şmdi tekrar bakır yapmak istiyorumm kaydirigubbakcemile3

canm bide senin saç rengn süper olmş ya kuförde yaplmş gbi.. tarçn bakır da sanki uçlar sarı gbi ya deişk bşe bnmde öle olrmuki:eek:

arztezz canım sana çok teşekkür ederimmm saçımı boyadım nihayet tarçın bakıra çok güzell olduu çok beğendimmm senin ilk boyama rengin gibi olduu 2.boyayı ne zaman yapayımmm eşim çokkk beğendiiiii opuyorumnanaktandelikafadulden:sm_cool:

canım hepsı cok yakısmıs cok hos olmus bende tarcın bakır ıstıyorum sunada palettının sıcak cıkolatısını kullanıyorum acaba bunun ustune tarcın bakır vursam cok m u turuncu olur gercı saclarım acık renk degıl

kawy cnm cok üzüldüm.röflede yeşil olmasını cok duydum gercekten.neden oluoki siyah sacı acıncamı oluo acaba.yoksa kuaför marıfetındenmı ıstersen yogun renk acıcı var kolestonda bı onla boyaa.röflede tutmaz zaten akar ama hiç olmassa yeşiller gıdebılır

tugcecım hiç turuncu olmaz bence cunkı baya koyuymuş saçların.bakır kızıl gıbı olur sanırım

arztezz canım sana çok teşekkür ederimmm saçımı boyadım nihayet tarçın bakıra çok güzell olduu çok beğendimmm senin ilk boyama rengin gibi olduu 2.boyayı ne zaman yapayımmm eşim çokkk beğendiiiii opuyorumnanaktandelikafadulden:sm_cool:

oooooooo cnm cok sevındım begenmene resım koyarsın artık bakarız:kedi:
6-7 yıkamada akar zaten cnm 6 yıkama sonrası tekrar boya renk otursun.yane 2 hafta sonra boya ıstersen:içelim:

canm bide senin saç rengn süper olmş ya kuförde yaplmş gbi.. tarçn bakır da sanki uçlar sarı gbi ya deişk bşe bnmde öle olrmuki:eek:

cnm 3 -4 sene önceden kalma bikaç balyaj vardı sacımda uzadıgı içiin uclara geldi tabı ben kurtulmak istiyom ondan öyle görünüyodur=)

çok harika olmuş.. bnde balyaj olmadıından öle durmaz:KK43:( bde cnm çok fzla renk deiştrmşsn saçlarn ypranmamş görünüo ne kdr zmnda deiştriodn??

tugcecım uçlarında zaten balyaj toplasan 4 ü gecmez sayısı.
ayda 1 yada 2 ayda 1 boyuyorum cnm gercekten yıprandı ama sac kremsız taranmaz asla.dove terapy kullanıom.

kawy cnm cok üzüldüm.röflede yeşil olmasını cok duydum gercekten.neden oluoki siyah sacı acıncamı oluo acaba.yoksa kuaför marıfetındenmı ıstersen yogun renk acıcı var kolestonda bı onla boyaa.röflede tutmaz zaten akar ama hiç olmassa yeşiller gıdebılır

neden olduğunu bende anlamadımki canım platindi sarılarım belki oyüzdendir normaldede saçlarım açık kumraldırr ama şimdi yıkadıkça hoşuma gitmeye başladı sarılarda diplerimde açılmaya başladı sanki bugün fofo çekmiştik dur koyabilirsemm hoş deişik bişi olduukaydirigubbakcemile2

tarçın çok güzel olmuş bayıldım ..
ya sadece merak ediyorum..nasıl bu kadar bakımlı olabiliyosun:))..fotoğraflara baktım kendimi çok paçoz hissettim...içimde yok galiba:)
tabi unutmadan..maşallah

arztez,canım, sarının üstüne yaptın tarçın bakırı galiba.
saçlarımı en son bakıra boyamıştım,tabi açıldı,altında da kahwerengi wardı,saçımın şimdi bakırlıkla pek alakası kalmadı.
tarçınbakır uzun süredir istediğim renkti.o rengi nasıl elde ettiğini söyleyebilir misin canım?

tarçın çok güzel olmuş bayıldım ..
ya sadece merak ediyorum..nasıl bu kadar bakımlı olabiliyosun:))..fotoğraflara baktım kendimi çok paçoz hissettim...içimde yok galiba:)
tabi unutmadan..maşallah

cnm teşekkur ederm:smiley-cool:
ama paçoz fılan deme emınım sende cok hoş bı bayansındır.her bayanın içinde vardır mutlaka bakımlı vs.. olmak önemlı olan o sese kulak vermekkaydirigubbakcemile3

arztez,canım, sarının üstüne yaptın tarçın bakırı galiba.
saçlarımı en son bakıra boyamıştım,tabi açıldı,altında da kahwerengi wardı,saçımın şimdi bakırlıkla pek alakası kalmadı.
tarçınbakır uzun süredir istediğim renkti.o rengi nasıl elde ettiğini söyleyebilir misin canım?

tamm işte cnm suankı sac rengın musaıt bı boya ıstersen tarcın bakırakaydirigubbakcemile2

saclarım suanda bu renk we bende tarcın bakır rengıne boyamak ıstıyorummmm ama cok turuncu olursam dıyede korkuyorummmm gercı burda resımde ısıktan saclarım bıraz daha acık cıkmıs bı ton daha koyu aslında.oyle tupturuncu olmaz degil mi yaaa??? :uhm:

kızlar benim saçlarda bakır rengi gibi ama uçlar biraz daha turuncumsu şimdi saçımı altın sarısı boyasam turuncumsu olmaz dimi akşam fotoğraf koymayı denicem bir bakın sizde karar veremiyorum turunculuk gitsin istiyorum acaba kahve tonları ile kapatıp soramı açmaya çalışsam mesela artez cnm senin 8 numara çok güzel olmuş hangi boyayı kullandın yardım edebilirmisin tatlım?

X