Saç Rengi ve Saç Boyama Karamel tonları ve Saç renklerim=)

6 7 8 süper çok hoş ve çok tatlı 6 ve 8 numaradaki boyanın adı ne canım hangi ton bu bende boyatmayı düşünüyorum ama karar veremedim

Son düzenleme:
Canım ilk renginin adı ne?
Bende ondan istiyorum kendi saç rengim öyle
Eski rengine çeviremedim bir türlü :sinifsinif:

Canım ilk renginin adı ne?
Bende ondan istiyorum kendi saç rengim öyle
Eski rengine çeviremedim bir türlü :sinifsinif:
cnm ılk renk kızıldan koyu kestane ye dönüp aralara balyaj attırmıştım

8 numara gercekten harika olmuş bayıldım :) orielle mi elde ettiler bu rengi fisfisfis
yok cnm kendım boyadım altın sarısına=)

6 7 8 süper çok hoş ve çok tatlı 6 ve 8 numaradaki boyanın adı ne canım hangi ton bu bende boyatmayı düşünüyorum ama karar veremedim
cnm bırı düz sarı boya,biri altın sarısı

7 olu resim için ne almalıyım saçımda röfle var8nolu resim içinde aynı soryu sormak istiyorum2 tüp aynısından mı yoksadiğeri faklı mı olacak anlatabildimmi?teşekkürederimopuyorumnanaktan
ben tarcın bakırla düz sarıyı karıştırıp boyamıştım cnm

8 numara gerçekten çok hoş..sanki böyle moda dergisinden filan fırlamışsın gibi.

ayrıca saç uçlarını açık platin yaptırırsan saç kırıklarını ortaya daha çok çıkarmaz mı? Kullanışlı olur mu ki yani? zemuszemus
valla cnm bılmıomki napsam aklımdan gecıo ama iyi mi oolur kötümü olur bılmıom hiç öyle bi rengede rastlamadımki fıkrım olsun.şimdi röfle setındenkalma(eşime balyaj atmıştım)
bıraz boya var onla denesem dıorum inş.kötü olmaz

7 numara qibi boyamak istiyorum saçLarımıı süperrr =)

tarcın bakır cnm palettenına.s.

Bütün renkler gerçekten çok yakışmış ama 3 numara diğerlerine göre biraz daha sönük kalmış. Hepsi ayrı bir hava katmış.

canım benm saçlarım baya bi açık renk sence senn altın sarısını boyasam nası olur sence?

canım bende ankaradayım 6 numarayı nerde boyattın veya sarı yapabilecek ankarada iyi bi kuaför önerebilirmisin

canim bence hepside harika duruyor.. saclarin cok saglikli ve parlak duruyor uyguladigin özel birseymi var paylasirmisin

canım altın sarı saçın harika ben de bu renk istiyorum ama saçım röfleli ve dipleri baya çıktı siyah siyah diplerine ayrı bi açıcı uyguluyormusun boyarken

X