Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

eyi etmişin arada olcek o kadar ayyy robotmuyuz bizzz aşk kuşuu demi yaaaa yediklerin enerji olsunnnn

Ayy ne enerji oldu sorma petunyam :KK1:
Günde 4-5 saat yürüdük üstüne yaklaşık 15 saat susmadan konuşmuşumdur :KK60:

Gelelim sağlığıma şükür herşey yerinde karatay sağlık bozuyor diyenlerin gözüne rahatlıkla sokarım sonuçları tsh değerimde çok normal bu sebeplede çooook mutluyum. Kilo verme nedenim değilmiş bu kadar verdirmez ilaç dedi ve ekledi durma zamanında sakın ek birşey yapma dedi doktorum karatayı kötülemedi sadece arada karbonhidratta sok midene sıfır karbonhidrat iyi değil dedi haftada bir bir dilim ekmek yesen bile yeter dedi :) zaten kaçamak oluyor illaki dedim bende :) ay mutluyum. Adet düzensizliğim için ilaç yazdır ama sırf hormon alacaksın dedi doğal yolları dene dedi canım doktorum yaa çok kafa kadın :)

Çok sevindim canım sonuçlarına, korkacak bir şey yokmuş bak ..
Adetini de düzene soktun mu ohh ..

şu adet düzensizliğimizden bir kurtulsak inşallah:21::21:sonuçlara sevindim:KK16:

Soğan suyu ve bal çörekotu tarçına başladım canım.

geçmiş olsun hangi hormonu doğal alacksın acaba ?..:44:

adet düzensizliği için verilen ilaçlar hormonmuş doğal yollardan düzenleyebilirsin demek istedi hormon almadan halledebilirsin dedi.

evt ya ben de sevdim senin doktorunu:KK9::KK9:ne doktoruydu,kadın dogumcumu?:26:

Endokrin canım doktorum hipoluyum ya ben ona danışıyorum sürekli.

ben değişik bi spor sandımdı sanırım fıtnees salonundan bahsediyorsun. sen bakma reklamlara çogu para tuzağı. akşam geç bilgisayarın karşısına 30 dak leslıee. tabiki yaraları vardır ama para dökmene değcek kadar değil. saunalarıda bazen bi bozulur zaten haftada bi kere açarlar artık ayda iki kere giresin anca.tabi evde motive olamyorm diyosan sen bilirsin...:KK16:

ıkıncı ogunum

1 tabak kapuska
1 tabak keten tohumlu yogury
kuru sogan cıg pırasa

allahtan bugun asosyalım yoksa bu kadar sogan yemısken kımse benmımle aynı odada bıle durmak ıstemezdı:))))

neyse kolay gelsın hepımıze:KK1::KK9:

bal çörek otu tarçın kulağa güzel geliyor.bizim orda yaşlı bir teyze var o daa evlen geçer dedi:KK1::KK1:hangisini yapsam acaba:KK53::KK53:

hiç inanma derim jarni.bana da adet sancıları için derlerdi evlenince geçer diye.3,5 yıl oldu evleneli hala bekliyorum belki geçer diye:KK53::KK53:

evet evet bana sulu şakir lazım:KK1::KK1:hayat gülünce güzel beya:KK16:

arizona kertenkelesi olur muuloxi ana:KK16:

ben gitmedim canım bilmiyorum aama giden herkes çok memnundu:KK16:
:KK9:

ben ofisteyimm sadece telefonla muhattap oluyorumm ya da ofise patronun misafiri gelcekteeee ohooooo onlarda kart horoz:KK1:
:KK9: :KK9: Ben de ''Bu kız nıye cadı avatarı kullanıyo ?''dıyordum kendı kendıme. Kart horozların vardır az yıyen az konusan az uyuyan kımıl kımıl ogulları gayrı :KK1: :KK1:

Gelelim sağlığıma şükür herşey yerinde karatay sağlık bozuyor diyenlerin gözüne rahatlıkla sokarım sonuçları tsh değerimde çok normal bu sebeplede çooook mutluyum. Kilo verme nedenim değilmiş bu kadar verdirmez ilaç dedi ve ekledi durma zamanında sakın ek birşey yapma dedi doktorum karatayı kötülemedi sadece arada karbonhidratta sok midene sıfır karbonhidrat iyi değil dedi haftada bir bir dilim ekmek yesen bile yeter dedi :) zaten kaçamak oluyor illaki dedim bende :) ay mutluyum. Adet düzensizliğim için ilaç yazdır ama sırf hormon alacaksın dedi doğal yolları dene dedi canım doktorum yaa çok kafa kadın :)
Gecmıs olsun :KK71: Sonuclara cok sevındım.

oyy kıyamam bebişe,:emir_bebek::emir_bebek:artık bir diş hediği yapmamız lazım topikcek:KK1:her eve lazım :KK1:

kız böyle basın bülteni gibi açıklama yapıyon ya:KK22::KK22:ben ne diyom sen ne cavap yazıyon yaaa,Allalalla:KK22:

ilgilenmiyom senle artık,kolay gelsın hepimize:KK19::KK19::63:
:KK1: Loxıcım pardon :KK1: vur vur gul bıter vurdugun yerde :KK1:

bugün yediklerim

1.öğün:
1 yumurta
3 dilim pastırma
avuç içi kadar peynir
3 zeytin
1 tane kivi

2.öğün:
1 kase tavuk suyuna çorba
avuç içi kadar tavuk eti
salata
yoğurt

spor:bugün yok
:KK50:

kim hamile e looooo?kzilsiz adımsayar buldumda çok pahalıı loo önümüzdeki ay inşallah:KK1:kız varya herkes beni hanım hanımcık normal bir insan saniyii ne ka güzel insan taklidi yapıyor muşum meğerse:KK1::KK53:valla bence de ona yazık olurduu hem çok sessiz iki günde benim yüzümdenn bakırköy yollarını aşındırırdı:KK1::KK1:
hayattan azıcık şeker yüklemesi yaptıracakmışta ona örnek verdşiydim kitaptan looo meraklı afrika kertenkelesiii

kıslar yokmu aranısda bfıt bılen yada gıden yaw baslasammı dıye dusunuyorum
o neki loo valalha bilmeyom bacımmm

petuşşş seni alıntı kraliçesi ilan ediyorum kızzz,bir geliyon pir geliyon,herkese yetişiyon maşşallahhhhhhh:nazar::KK1::KK1::KK1:

ayrıca ikinci bir emre kadar birbirinize yemek adıyla hitap etmeyi yasaklıyorummm:KK57::KK57: zaten az önce hasta ziyaretinde pizza,şöbiyet,ve kadayıf sarmayı izlemekle yetindim:KK14:,bir de burda imtihana tabii tutmayın bizi:KK19:
ayyh herkeslere yetişiyom valla zıp zıp bir ordayım bir burdaaa patronda homurdanıp duruyor birde ona yetişiyorum

ayyhh kıyamam sana kavrulmamış bademim yaaa temem yasah yasahh çıtır tazecikk su teremmmm

Kuzum bende gizli şeker vardı küçükken ondan yaptırıyorum.

:.
he anadım guzu temem mademm geçmiş olsunnn

[

9: :KK9: Ben de ''Bu kız nıye cadı avatarı kullanıyo ?''dıyordum kendı kendıme. Kart horozların vardır az yıyen az konusan az uyuyan kımıl kımıl ogulları gayrı :KK1: :KK1:

Gecmıs olsun :KK71: Sonuclara cok sevındım.

:

babasına bakıp oğlunu alayım diyorsun yani:KK1::KK1:

X