Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Günaydın hanımlar
desteğinize çok ihtiyacım var bugünlerde hevesim çok kaçtı karataya yinede uymaya çalışıyorum ama şu akşam yemeklerini bir türlü azaltamıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin .

Dün akşam kardeşimle karısı geldiler gelmeden önce haber verdiler ben oturmaya diyince çay içmeye sandım yemek yoktu evde neyse sonra yemek yemedik dediler kalktım tavuklu mantar makarna salata yaptım hemen gelinimizde hazır pandispanya vardı muslu pasta yaptı hemen yemeklerin hazır olması sofraya oturmamız saat 9,30u buldu neyse ben tavuktan mantardan ve salatadan biraz yedim bir dilim ekmek ve iki çatalda makarna yedim o saatte daha sonra çayın yanında da kocaman bir dilim pasta yedim dün baya spro yapmıştım akşam eve geldikten sonra totom hiç yer görmedi saat 12 ye kadar baya yoruldum ama o saatte yediğim için çok pişman oldum :KK4:tam sopayı hakettim ben biraz motivasyonum düştü akşamları yemek yemek istemiyorum aslında ama öğlen işyerinde 12,30 da yiyorum saatli çalıştığım yerde herşey o nedenle akşam 7,30da evde oluyorum tam 7 saat aç kalmış oluyorum o nedenlede çok acıkıyorum aslında fazla yememeye özen göstermeye çalışıyorum ama bazen böyle kaçıyor sonra moralim çok bozuluyor bu sabah tartıldım kilom hala aynı yerinde 79,900 napıcam ben bana bir akıl verin lütfen:18::18::18:

emelcim ne diyelim canım ya silkinip kendine gelmen lazım tek yolu buu bu kiloları yiyerek aldın yemeye devam edersen alacaksın dur demelisin ve topu topu 3 ayda is bitecek 3 ay dayan yasak seyler yeme sonra zayıflıycan güzellescen kendini mutlu hissetcen bıngıl bıngıl löp löp olmuycan her giydiğin yakısıcak bunlar için değer bencee bak ben fazla yediğimi düsünüyorsam aksam koca kase cacık yiyorum yetiyor yyanii elbette acıkıyorum ama dayanıyorum güzel saglıklı fit olmak uğruna ben su an normalım aslında ama yağ oranım en az olmalı ki söle zayıf zayıf oluimm sende bunları düsün yazın giyceklerini düsün :KK16::KK16::KK16:

Günaydın hanımlar
desteğinize çok ihtiyacım var bugünlerde hevesim çok kaçtı karataya yinede uymaya çalışıyorum ama şu akşam yemeklerini bir türlü azaltamıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin .

Dün akşam kardeşimle karısı geldiler gelmeden önce haber verdiler ben oturmaya diyince çay içmeye sandım yemek yoktu evde neyse sonra yemek yemedik dediler kalktım tavuklu mantar makarna salata yaptım hemen gelinimizde hazır pandispanya vardı muslu pasta yaptı hemen yemeklerin hazır olması sofraya oturmamız saat 9,30u buldu neyse ben tavuktan mantardan ve salatadan biraz yedim bir dilim ekmek ve iki çatalda makarna yedim o saatte daha sonra çayın yanında da kocaman bir dilim pasta yedim dün baya spro yapmıştım akşam eve geldikten sonra totom hiç yer görmedi saat 12 ye kadar baya yoruldum ama o saatte yediğim için çok pişman oldum :KK4:tam sopayı hakettim ben biraz motivasyonum düştü akşamları yemek yemek istemiyorum aslında ama öğlen işyerinde 12,30 da yiyorum saatli çalıştığım yerde herşey o nedenle akşam 7,30da evde oluyorum tam 7 saat aç kalmış oluyorum o nedenlede çok acıkıyorum aslında fazla yememeye özen göstermeye çalışıyorum ama bazen böyle kaçıyor sonra moralim çok bozuluyor bu sabah tartıldım kilom hala aynı yerinde 79,900 napıcam ben bana bir akıl verin lütfen:18::18::18:

Canım olur öyle bazı bazı ama akşam hiç yememekte olmaz yapacağın şu saat 5 az kuruyemiş ye o seni tıkayacak o yüzden akşam baya az yiyeceksin.Güzel zayıf bir hatunun resmini de koy masana hep ona bak.Hem biz makina değiliz arada olur böyle üzme sakın kendini bugün hiç bir şey olmamış gibi devam çok düşünme diyeti vucüdunu strese sokma sakın o zaman kilo vermek zorlaşırr.Birde sabahları kuru incirin içine bir çay kaşığı toz tarçın koy ye bütün gün canın tatlı istemeyecek:)) öptüm

Günaydın hanımlar
desteğinize çok ihtiyacım var bugünlerde hevesim çok kaçtı karataya yinede uymaya çalışıyorum ama şu akşam yemeklerini bir türlü azaltamıyorum ne yapmam lazım lütfen yardım edin

emelcim aynı dert bende de var..akşam yemekleri hep fazla kaçıyor..aynı dediğin gibi 12.30 en geç 13. te öğle yemeği yiyorum..akşam 18.30 -19.00 gibi evdeyim..hazırlamak etmek 19.30 oluyor..arada çok zaman farkı var die çok aç oturuyorum sofraya..sonuç kilo verememiş hatta belki almış bi hal..deneyimli hanımlardan ben de destek bekliyorum..akşam üstü 15.00 gibi veya siz ce ne yenmeli tok tutacak..ben kuruyemiş düşünüyordum fındık ceviz falan ama onu da sabah yiyelim diyoruz..

güleryüzcüm çok çok geçmiş olsun..oğluşuna acil şifalar diliyorum..propycil cim hani bu hafta kaçamak yoktu..dediğime bakma ben de yaptım..en spor yapmış nötrleştirmişsin durumu ben onu bile yapmadım..iyi bi cezayı hakettim..

iyiniyetlicim motivasyon mesajların harika..çok teşekkür ederim paylaşımların için..

Menülerimi yazayım:

dün sabah
2 yumurtadan peynirli maydanozlu omlet
beyaz peynir
yeşil zeytin
1 domates
3 günkurusu
5-6 tane ceviz
2 şekersiz çay..

$Görüntü035.jpg

2. öğün (ikindi)
1 tabak mantarlı tavuk
2 kaşık z. yağlı taze fasulye
2 kaşık z. yağlı pırasa

aslında günü böyle kapatacaktım ama benim güzel meleğimin (ablamın kızı 3 yaşında) kreşte hazırladıkları ingilizce gösterisini izledikten sonra annemde toplanmamız ve benim saat 21. de 1 dilin ıspanaklı börek ve 1 dilim kek ten yemem çok kötü oldu.. (işte cezayı bunun için hakettim propycilcim..)

dün dün de kaldı dedik bugün yeni güzel bir güne uyandık..sayende motivasyonumuzu kaybetmiyoruz iyiniyetlim..

sabah kahvaltım yine meyve
1 büyük muz
1 armut
1 bardak süt
3 günkurusu
5-6 tane ceviz..

$Görüntü036.jpg

herkese güzel bir gün diliyorum..En Büyük KKEn Büyük KK

kızlar günaydın nasılsınız :KK16:
dün giremedim nete bir türlü eşimle balığa gittik yine hiç ayrılasım gelmiyor gölün başından doğayı çok seviyorum ben :KK1:
hemen dün yaptıklarımı yazayım
sabah:
klasik karatay kahvaltısı omega-3
akşam üstü 3-4 gibi
ızgara tavuk salata
spor:
balık tutarken koşturmaca,evde 50dk plates ve bandda 4 km hızla 1 saat yürüyüş,ev işleri
:nazar:
bu sabah:
aç karnına 3 gün kurusu ve koca bardak ılık su
2 yumurtadan omlet
domates salatalık
yarım avuç kadar peynir
4 tane zeytin
1 kuru incir
5-6 tane fındık
omegaları unutmuşum öğlen içerim artık
:KK5:
Fizofi harikasınn.. Ben de doğaya bayılırım ama eşimin alerjileri bu dönemde iyice artıyor pikniğe bile gidemiyoruz tadını çıkar canım:KK16:
Günaydın hanımlar

Emel canım 7 saat ara çok fazla acıkırsın cıkınca da az yiyemezsin. Akşam yemeğini yanına alma ihtimalin yok mu? 5 saat geçince akşam yemeğini yersin. fındık fıstık badem süt yoğurt vb ye yanına al bunları:KK34: Sabah öğle güzel yiyorsan bunlar yeterli bence.. Akşam ben de az yiyorum yoksa kilo veremiyorum bir de akşam yemeğimi saat 5'de yiyorum ki erisin:KK34:
günaydın kızlar nasılsınz propicil iyiniyetli buranan müdavimi siz oldunuz ya ben çok yazamıyorum ve geçmisede çok dönemiyorum çookk yorgunummm bugun herkesi öpüyorummm:KK71: güzel bir gün diliyorum
Daha sık gel sen de arıyoruz seni valla:KK16:

emelcim aynı dert bende de var..akşam yemekleri hep fazla kaçıyor..aynı dediğin gibi 12.30 en geç 13. te öğle yemeği yiyorum..akşam 18.30 -19.00 gibi evdeyim..hazırlamak etmek 19.30 oluyor..arada çok zaman farkı var die çok aç oturuyorum sofraya..sonuç kilo verememiş hatta belki almış bi hal..deneyimli hanımlardan ben de destek bekliyorum..akşam üstü 15.00 gibi veya siz ce ne yenmeli tok tutacak..ben kuruyemiş düşünüyordum fındık ceviz falan ama onu da sabah yiyelim diyoruz..

güleryüzcüm çok çok geçmiş olsun..oğluşuna acil şifalar diliyorum..propycil cim hani bu hafta kaçamak yoktu..dediğime bakma ben de yaptım..en spor yapmış nötrleştirmişsin durumu ben onu bile yapmadım..iyi bi cezayı hakettim..

iyiniyetlicim motivasyon mesajların harika..çok teşekkür ederim paylaşımların için..

Menülerimi yazayım:

dün sabah
2 yumurtadan peynirli maydanozlu omlet
beyaz peynir
yeşil zeytin
1 domates
3 günkurusu
5-6 tane ceviz
2 şekersiz çay..

Eki Görüntüle 404488

2. öğün (ikindi)
1 tabak mantarlı tavuk
2 kaşık z. yağlı taze fasulye
2 kaşık z. yağlı pırasa

aslında günü böyle kapatacaktım ama benim güzel meleğimin (ablamın kızı 3 yaşında) kreşte hazırladıkları ingilizce gösterisini izledikten sonra annemde toplanmamız ve benim saat 21. de 1 dilin ıspanaklı börek ve 1 dilim kek ten yemem çok kötü oldu.. (işte cezayı bunun için hakettim propycilcim..)

dün dün de kaldı dedik bugün yeni güzel bir güne uyandık..sayende motivasyonumuzu kaybetmiyoruz iyiniyetlim..

sabah kahvaltım yine meyve
1 büyük muz
1 armut
1 bardak süt
3 günkurusu
5-6 tane ceviz..

Eki Görüntüle 404491

herkese güzel bir gün diliyorum..En Büyük KKEn Büyük KK

Bişey değil canım birazdan devam edeceğim..
Canım akşamları kuruyemiş yiyebiliyoruz glisemik indeksi düşük çünkü. Ama yemek yediysen çorba gibi filan bir avuç da kuruyemiş ye.. Bulgur filan yediysen o zaman gerek kalmaz tabii.
Şimdi siz yanınıza yoğurt süt alın fındık fıstık ohh yyiyin işte eve gidince de tok olursunuz yemek de istemezsiniz zaten.. Ama sabah ve öğleyin güzel yemek şartıyla akşamı azaltın.

Fizofi harikasınn.. Ben de doğaya bayılırım ama eşimin alerjileri bu dönemde iyice artıyor pikniğe bile gidemiyoruz tadını çıkar canım:KK16:
sağol canım her fırsatı değerlendiriyorum bakalım :KK16:buarada benimde alerjim var ama hala başlamadı karatay alerjiyede iyi geliyor galiba :21:

Ben bir işte nasıl başarılı olacağımı düşünmem
o işe neler mani olur diye düşünürüm
engelleri ortadan kaldırdım mı iş kendi kendine yürür

M. Kemal ATATÜRK

Son düzenleme:
Sevgi - liebe canım arkadaşlar duraksamalar yaşıyor örneğin idealist bir ay kadar yaşadı sanırım ama o çok giremiyor
Leylaklarım da yaşadı. Özellikle en çok kaldığın kiloya düşünce takılmalar oluyor diye biliyorum. Sen devam et bence bu duraksamadan sonra hızla gidiyor kilolar.. Ben cavp yazmadım çünkü ben yaşamamıştım ondan

Gunaydin kizlar

Nasilsiniz

Guleryuzcum cok gecmis olsun yavruna,simdi iyidir ins.

Propycilcim sagol,daha iyi olcam ins.,cok guzel spor yamissin bu arada

Emeluludas bende senin gibiyim bu aralar,mesela dun hic kacamak yapmadim ama bi isteksizlik var

Fizofi bende hem pilates hem spor yapmak istiyorum ama bir turlu baslayamiyorum

Kahvalti daha yapmadim canim istemedi

Yuruyus gene yok

Merhaba,ben size cewap yazmistim,siz de bana tesekkur edip tecrubeli arkadaslardan da yorum beklediginizi soylediniz..iyi gunler..
tekrar teşekkür ederim,cevabınızı okumuştum .anlamak istediğim duraklamanın maksimum ne kadar sürebileceği.bunu öğrenirsem rahatlayacağım ve strese girmeyeceğim. sağol canım:KK16:

günaydın canım nasılsın bugün
İyiyim datlum bugun cok sukur,sende iyi ol lutfen,canini sikma dun icin..kizlarin solediklerini bi uygula bakalim..yarinin yemegini bugunden hazirla,gelir gelmez de yemegini ye hemen,ogleni biraz arttirabilirsin belki...diyetteyim die dusunme,saglikli besleniyorum die dusun ok..

canım ben kızlar adına kusura bakam diyorum bazen gözden kaçabiliyor..işe gidip gelince geçmişi şööle bi hızlıca okuyorum ben ve çoğu kez yeni gelenlere de yardımcı oluyorum..herkes de oluyor..dediğim gibi gözden kaçmıştır..daha çok akşam 19:00 --22:00 saatleri arası sık muhabbet oluyor bu saatleri tavsiye ederim..mesela bak şimdik ben de işe gidiyom..gelince görüşürüz bu arada ne sorun varsa yanıtlarım:KK34::80::80:

teşekkür ederim canım,akşam girmeye çalışacagım:KK16:

tekrar teşekkür ederim,cevabınızı okumuştum .anlamak istediğim duraklamanın maksimum ne kadar sürebileceği.bunu öğrenirsem rahatlayacağım ve strese girmeyeceğim. sağol canım:KK16:
Bu kisiden kisiye gore degisir bence,,1 ay bile suren war,sporunuzu arttirin ve aksam yemeklerini azaltin bence..

günaydın iyiniyetlim günaydınn kızlarrrr

kahvaltımmm

1 yumurtadan bol sebzeli menemen
peynir
salatalık
yeşillik
yeşil çay
armut

sevgi liebe duraksama yaşaman normal canını hiç sıkma moralini bozma. senin gibi ben de ve bir çok arkadaşımızda yaşadı.
hocamız da bahsediyor bu duraksamalardan. öenmli olan zaten veremiyorum deyip yanlış beslenmemek.
aynen sabırla devam etmelisin. yediklerinde kaçamak hiç olmamalı.
sonra bi bakıyosunn kilolar daha öncekinden daha fazla miktarda gitmeye başlıyor.
bi de metobalizma farkı var tabii. kendini kimseyle kıyaslama tatlımm. önemli olan sağlıklı bir şekilde kilo vermek.
o fazla verdi ben az verdime takılma sevgicim. bi de spor tabi hoca en az 20 dk diyor cnm.

desteğiniz için teşekkür ederim kızlar siz olmasanız ben naparım bilmiyorum gün içinde sürekli burdayım her yazılan yorumu okuyorum ama bazen karamsarlığa kapılıyorum işte diyete başladığımdan beri bir tek geçen hafta kilo veremedim üstelik aldım ve bugün tartıldım hala aynı oynamamış ondan moralim dahada bozuldu dün akşamki geç saatteki yemekten sonra sabah yine aynı şekilde karatay kahvaltımı yaptım bu arada kabızlık için liptonun kayısılı çayını almıştım 3 gündür içiyorum ve günde iki kere wc ye çıkmaya başladım yanlız ben şöyle içiyorum sadece günde bir kere oda akşam yemekten sonra tabiki şekersiz fakat aynı çay poşetini 3 kere demliyorum böyle daha faydalı olduğunu duymuştum her demlemede vücudun ayrı bir yerine faydası oluyormuş bu poşet çayların ahmet maranki tv de söylemişti...

Gunaydin kizlar

Nasilsiniz

Guleryuzcum cok gecmis olsun yavruna,simdi iyidir ins.

Propycilcim sagol,daha iyi olcam ins.,cok guzel spor yamissin bu arada

Emeluludas bende senin gibiyim bu aralar,mesela dun hic kacamak yapmadim ama bi isteksizlik var

Fizofi bende hem pilates hem spor yapmak istiyorum ama bir turlu baslayamiyorum

Kahvalti daha yapmadim canim istemedi

Yuruyus gene yok
canım hem yürüyüş hem plates insanı çok inceltiyor tavsiye ederim başlamak için en güzel neden sağlık,bence erteleme hemen bugün başla rahatladığını gördükçe daha çok yapmak isteyeceksin :KK16:

X