Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Merhabalar,,

Dünkü menüm:

Sabah:1 yumurta,peynir,zeytin..Şekersiz çay..
Öğle:Bol limonlu ve zeytinyağlı avakado,1 kase yoğurt,2 salatalık
Akşam:Bol yeşil salata,1 kase ekşili köfte

1,5 saat yürüyüş,2 lt.su..1 bardak kefir..

Bırakamadım içiyorum nescafeyi..Ekmek yemiyorum fazla, daha doğrusu beyaz ekmek yiyerek büyüyünce diğer ekmekleri midem kabul etmedi..Bende kahvaltıda etimek yiyorum 1 adet...

Şu birkaç hafta çok sıkı asılmam lazım,benim 70-75 arası takılıp kalır hep,o yüzden 2 haftada vereceğim kilolar beni motive edecek..

6 aydır formu takip ediyorum ancak alıntı yapmayı falan bilmiyorum umarım bu yazdığımı okur Mahzen arkadaşım çizelge için sağol..Yaptım ama mesajımda görülecek mi bilmiyorum..Acemiliğe verin :)

Kolay gele...

merak etme canım, alıntı yapsan da yapmasan da her mesajı okuyorum ben.. ama çizelgende sorun var.. target:hedef kilo current:şuanki kilo olacak

tatilden yeni döndüm. ne eve alışabildim, ne işe yani hayatım en ince aytrıntısına kadar değişti alışana kadar böyle olacak anlaşılan.
bide söylemiştim galiba insülin direncim geri geldi sanıyorum. acıkmama anlamında hiç iyi değilim. burdan uzak kalmak bana yaramıyor. acil motivasyonnnn

lenevacım evliliğin ilk zamanları, yeni hayat malum bir düzensizlik oluyor. inşallah düzenini en güzel şekilde kurar, yuvanda çok mutlu olursun.
motivasyon için topikten ayrılmamak gerekiyor. ben de imzamı atarım altına bunun...

Merhabalar,,

Dünkü menüm:

Sabah:1 yumurta,peynir,zeytin..Şekersiz çay..
Öğle:Bol limonlu ve zeytinyağlı avakado,1 kase yoğurt,2 salatalık
Akşam:Bol yeşil salata,1 kase ekşili köfte

1,5 saat yürüyüş,2 lt.su..1 bardak kefir..

Bırakamadım içiyorum nescafeyi..Ekmek yemiyorum fazla, daha doğrusu beyaz ekmek yiyerek büyüyünce diğer ekmekleri midem kabul etmedi..Bende kahvaltıda etimek yiyorum 1 adet...

Şu birkaç hafta çok sıkı asılmam lazım,benim 70-75 arası takılıp kalır hep,o yüzden 2 haftada vereceğim kilolar beni motive edecek..

6 aydır formu takip ediyorum ancak alıntı yapmayı falan bilmiyorum umarım bu yazdığımı okur Mahzen arkadaşım çizelge için sağol..Yaptım ama mesajımda görülecek mi bilmiyorum..Acemiliğe verin :)

Kolay gele...

hoşgeldin canım
alıntı yapmak istediğin mesaja gelip altındaki alıntı ile cevaplaya tıkla, açılan pencerede mesajını yazıp gönderebilirsin..

kızlar merhaba

facede gruba eklendim, ancak orada sadece takipçi olacağım. lawyeri, gül ablayı, bide xc9 ablamızı bide e_packi gördüm. memnun oldum..
sivasın gülücüm Amcana Allah şifalar versin, acısı azalsın inşallah.
bugünde an itibariyle öğle yemeği yemedim. patrondan telefon bekliyorum. eğer o gelirse öğle yemeği diye çıkıp yine 1 saat daha yürüyeceğim.
ptsi tartısında tek hedefim artık 67nin altını görmek nolur Allahım...

hedef60 neden gelmiyor iyi mi acaba?
afatmas oğlunun durumu nedir, ne dediler ameliyat diyordun?

herkese bol leptinler dilerim
arkadaşlar hadi spora da asılalım da halledelim
unutmayın Başarmak için çok nedenimiz var...

kızlar merhaba

facede gruba eklendim, ancak orada sadece takipçi olacağım. lawyeri, gül ablayı, bide xc9 ablamızı bide e_packi gördüm. memnun oldum..
sivasın gülücüm Amcana Allah şifalar versin, acısı azalsın inşallah.
bugünde an itibariyle öğle yemeği yemedim. patrondan telefon bekliyorum. eğer o gelirse öğle yemeği diye çıkıp yine 1 saat daha yürüyeceğim.
ptsi tartısında tek hedefim artık 67nin altını görmek nolur Allahım...

hedef60 neden gelmiyor iyi mi acaba?
afatmas oğlunun durumu nedir, ne dediler ameliyat diyordun?

herkese bol leptinler dilerim
arkadaşlar hadi spora da asılalım da halledelim
unutmayın Başarmak için çok nedenimiz var...

Spor yapamadim ama kahvtidan beri dort donuyorum evde
sen facede neden izleyici olacaksin cnm yazmayacak misin ?

Sabah yürüyememiştîm. bende oğlumun dışarı saatini yürüyüş olarak değerlendirdim. Biraz zor idare ettim ya ama 45 dak yürüdüm sanırım. :KK9:

saat 15:00 kısır ve lahana
akşam yemeği yemeden yatmayı denicem bugün belki yoğurt yerim çok acıkırsam

Spor yapamadim ama kahvtidan beri dort donuyorum evde
sen facede neden izleyici olacaksin cnm yazmayacak misin ?

e_packcim, eşimden gizliyorum kk yı da o nedenden. ben aşırı sosyal bir insanım eşimse bir o kadar normal bir insan..
böyle olunca dikkat etmem gerekiyor..

bu arada kızlar, öğle yemeğini yine atladım.
2,5 km daha yürüyüp geldim. bugün toplam 4,5 km oldu..

ikinizi de çok iyi hatırlıyorum yeniden hoşgeldiniz
bu sefer kaçıp gitmeyin de kilolarınızdan kurtulun:KK34:[/QUOTE]

Teşekkürler.Kaçacağımı sanmıyorum:) Bu arada sizin gibi topiğin demirbaşlarına bravo diyorum.Yılmadan sürdürüyorsunuz.Benim bu ara menopoz dönemine girme durumu var sanırım.engel olmazsa yavaş da olsa kilo veririm gibi geliyor.Geçen hafta 70 küsuru görmüştüm ama bu hafta henüz bitmeyen regl nedeniyle 71.5 deyim.

Menü:sabah 9:30 kkk,nar
16:00 fırın mücver,az domates,yoğurt,bir armut
Spor yapmadım.Nasılsa şişkinlik var diye hem spor yapmadım hem meyve yedim.Bahane aramaya göreyim.

Aksam menum degisti ispanak yiycektim onu eledim
kiyma kavurdum 3 bardak ayran ve yaninda turp tere ve roka ile ayrica 2kasik bulgur pilavi

menüm
sabah
KKK

öğle:
fırında hamsi
salata
1.5 yk tahinli kabak tatlısı (tahin helvası yerine)

akşam
acıkmamıştım hiç ama hem omega3 ziyan olmasın hem de olmadık bir saatte acıkıp yemek zorunda kalmayayım dedim ve öğle menümün aynısını yedim..

gün içinde 2 lt su
2 fincan türk kahvesi
akşam yemekten önce leslie 5 mil
sonrasında ebru ile pilates

bugün de görev tamamlanmıştır :)))

arkadaşlar face de grup kurduk ama burayı unuttuk sanmayın buranın yeri ayrı biz karataycıların ilk gözağrısı:KK16:
eveeet şimdi gelelim menümüze bugün tuhaf bi kahvaltı yaptım akşam yemeği gibi oldu günlerdir bakışıp durduğum z.yağlı dolmayla ilişkimi biraz ileri götürdüm haberiniz olsun

sabah:KK56:
1 tane biber dolması:KK17:
1 yumurta
4 yk soslu biber kavurması
peynir zeytin fıstık

arada 1 kase susamlı yoğurt

akşam:KK56:
1 tavuk pirzola
1 kase şehriye çorbası (cıss)
4 yk sebze sote

1 saat yürüyüş 2.5 lt su

X