Popüler Konu Karatay Diyeti Deneyimlerimiz - Canan Karatay

Bugun klasik Karatay kahvaltısı yaptım, akşam da bir tabak kurufasulye yedim.. başka bir sey yemedim, kırk dakika kondüsyon bisikleti çevirdim.

Bu sabah iki yumurta zeytin peynir domates yedim,az once de bir büyük tabak yeşil mercimek ve iki kaşık bulgur pilavı yedim,yemek faslını kapattim bakalım

Bugun sabah klasik Karatay kahvaltısı yaptım,aksam patlıcan biber bugulama tarzi sebze yemegi ve uc dort tane fındık yedim.collegenimi de ictim,kirk dakika bisiklet çevirdim.

Bugün klasik Karatay kahvaltısı yaptım,aksam beşte 200 gram balık ve salata yedim,simdi hibiskus cayimi içiyorum,az sonra bisiklet cevirmeye gidecegim ,40 dakika yapacağım inşallah

Sabah omlet ve peynir yedim,aksam bir tabak bulgurlu sarma yedim, dimdi cay içiyorum,becerebilirsem bisiklet cevirecegim,dun bir saat çevirdim.

Bugun sabah kiymali yumurta peynir yesillik ,uc kasik yogurt yedim,aksam yemegi icin vaktim olmadi peynir ve iki adet altinbasak biskuvi yedim,yasak olmasina ragmen. Arada da agzima bir kibrit kutusu kadar kasar peyniri atmistim.az sonra bir saat kadar bisiklet cevirecegim,dun kirk dakika cevirdim...aslinda agirlik calismasi da eklemem lazım...

meraba herkese :) işte bugunkü liste;(ilk listem:) sabah(8.00):2 yumurta 1 kalıp peynir 5 kuru kayısı 10 ceviz 1 bardak ısırgan otu çayı 10 zeytin öğle(12.00): 1 çay bardağı fındık ısırgan otu çayı öğle(4.00):1 kase bezelye 1 kase yoğurt (ikisinide tam bitiremedim) akşam(8.00):bir kase yogurt 1 elma 1 muz

X