Karbonat İle Gebelik Testi

YaptiM kizlar. Oyle kola yi hizli koyarsan kopurur ya oyle bisey olmadi , fakat yukariya dogru baloncuklar cikti , cok beklemedim O baloncuklar birikip kopuk olur mu bilemiyorum . Cuma gunu kan testi yaptiracagim bakalim sonuc ne olcak.

Merhaba kizlar ben camasir suyu testinide yaptim karbonatida ikiside kabardi once soyle anlatiyim ben 2 aydir reagl olmuyorum fakat kandada idrardada bisey yok negatif ve esimce geri cekerek korunuyoruz gebe olabilcegimi zannetmiyorum doktorada gittim hic bir sikinti yok adet sokturucu verdi yine olmadim igne vurdu yine olmadim 2.Ayimda gecti doktorum artik hastaligini bekliycez dedi benim annemin ikinci gebeliginde 5 ay hic birsekilde anlayamamislar kan idrar ultrason hic birinde anlasilmamis 5.ayinda cocuk oynamaya ve karin cikmaya baslayinca anlasilmis artik kafam cok karisti ne yapmam gerekiyo bilmiyorum bel agrim var mide bulantim var gogus uclarim sizliyo kisacasi hic bir sonuc yok ne yapmaliyim yorumlarinizi bekliyorum

Merhaba kizlar ben camasir suyu testinide yaptim karbonatida ikiside kabardi once soyle anlatiyim ben 2 aydir reagl olmuyorum fakat kandada idrardada bisey yok negatif ve esimle geri cekerek korunuyoruz gebe olabilcegimi zannetmiyorum doktorada gittim hic bir sikinti yok adet sokturucu verdi yine olmadim igne vurdu yine olmadim 2.Ayimda gecti doktorum artik hastaligini bekliycez dedi benim annemin ikinci gebeliginde 5 ay hic birsekilde anlayamamislar kan idrar ultrason hic birinde anlasilmamis 5.ayinda cocuk oynamaya ve karin cikmaya baslayinca anlasilmis artik kafam cok karisti ne yapmam gerekiyo bilmiyorum bel agrim var mide bulantim var gogus uclarim sizliyo kisacasi hic bir sonuc yok ne yapmaliyim yorumlarinizi bekliyorum

Idrara camasir yuyu dokuyosun kabariyorsa gebesin kabarmiyosa bise yok kabarma bira kopugu gibi sabit kalcak ama kabarip sonuyo o degil

valla bende karbonat testini 2 ay once yaptım kabarmadı cok sevındım hamile degilim diye fakat 2 aylık hamileyim suan :::)))))))))))))

Kizlarrrr bana cok acil cvp verebilir misiniz . Ben biraz once karbonat testi yaptim . doktum bir kabardi acayip ve kabariklik sonmedi bira kopugu gibi sabit kaldi resmen ne bu simdi ne demek ki

Kizlar baki
20150831_200207-1.jpg
n bu cikti

Kizlarrr bende simdi denemedim bu testi... Benimkide kabardi ama.hamile olmam imkansız sankiii... Yarin sabah test yapıp tekrardan haber edicem size sonucu...allahimmm inşallah doğrudur....

Kizlarrr bende simdi denemedim bu testi... Benimkide kabardi ama.hamile olmam imkansız sankiii... Yarin sabah test yapıp tekrardan haber edicem size sonucu...allahimmm inşallah doğrudur....

Kızlar ben dayanamadım ve az önce test yaptim ama negatif çıktı... Sanırım bu karbonat işi şans işi... Hemde baya bir köpürmüştü ama sonuç negatif

Kızlar ben dayanamadım ve az önce test yaptim ama negatif çıktı... Sanırım bu karbonat işi şans işi... Hemde baya bir köpürmüştü ama sonuç negatif
Ben karbonata guvenmıyorum tatlım sımdı ınsan gebelık testınde bıle yanılabılıyorsa . karbonat kısmet işi dedıgınız gıbı . Herseyın hayırlısı olsun

Ben sabah kendime yaptım kabardi akşam eşim işten gelince ona da yaptım ve kabarmadi çok heyecanlandım adetim 13 gün geçti ne kandan ne de ultrason da.çıkmadı geç döllenmedır diye sokturucude almadım ufff kafamda deli sorular

X