karbonatlı su

Merhaba 8 aydır diyetteyim. 16 kilo vverdim. Son kilolar zor gidiyor. 57 de takıldım. Iidrar yolue enfeksiyonu ve kabızlık oluşmuştu. Karbonatli şuIiçiyorum. Bugün 5. Günüm. Bir litreye 1 çay kaşığı ekliyorum. A101 den aldım. Ilk gün iki litre içeriklicçünkü agziniza kadar tok hissediyorsunuz. Diğer günler 3 litre civarı içiyorum. Açlık hissini kesti. Icmeye aalıştım. göbeğinde acayip şişkinlik vardıI indi.kabızlık çözüldü her gün wc girebiliyorum. Yarım kilo verdim. Şimdi 56,5..

Vücuttaki ödem sıkıntısi ve kabızlık sorunu çözüldügü ve tokluk hissi verdiği için Bundan sonra kilo veririm diye umuyorum... kendimi takip edicem ve ise yarayip yaramadiginI bildiricem....

Kızlar mide yanmasi için iyi geliyormuş. Bunun için kullanan var mi
birkaç gündür ben de içiyorum 1,5 litre içebiliyorum ama mide yanmasına da iyi geldiği kesin. çünkü son günlerde acayip derece midem yanıyodu. şimdi kesildi. ama mide yanmasına neden birşeyler yersen tekrarlıyo tabi test edilmiş oanylanmıştır.:KK9::KK9:

ben birkaç ay önce denemiştim. ama çok kötü şekilde baş dönmesi yaptı. önce bundan olduğunu anlamadım. 4-5 gün içtim ve devam etti baş dönmesi. bırakınca kesildi. dikkat edin arkadaşlar .

Bende basladım aynı zamanda yogurt ve sarımsak ceviz kürü yapıyorum spor ve diyette dahil 24 yasındayım ve Cumartesi 75 kilo iken bügün 72 kilo geldim tardı bozulmadı ise başarıyorum darısı size bayanlar bu arada boyum 1:60

Arkadaşlar bende deneyim bu karbonatlı suyu....en az 2 litre su iciyorum zaten günde.... Benim için sıkıntı olmaz umarım.... Benimde boyun 1.63 kilometre 55....5 ay oldu evleneli...evlenmeden önce çok kilo vermiştim ama tekrar geri aldım hatta 2 kilo fazlasıyla aldım :KK43: bu yöntemi bir deneyim umarım ise yarar :))

Eve gelir gelmez hazırladım karbonatli suyu....içmeye başladım umarım faydalı olur :)

Geçen yıl bende içiyordum....
Hem de yürüyüş yapıyordum....
Kilo vermiştim....
Bugünlerde yine aklıma düşmüştü konuyu görünce iyi oldu tekrar başlayacağım....
Bu arada metabolizmayı acayip çalıştırıyor ve tokluk hissi veriyor....
Kekremsi bir tadı varrr sadece....

Evet o kekremsi tat benim çok hoşuma gitti allahtan :) yoksa içmem..

Bende bugün başlıyorum uzun zaman olmuş burada kimse yok ama ben sonuçları yazarım slmlar

Arkadaşlar zayıflamak için çok ürün denedim. shake, lipo magnet, nova gibi çok param gitti. Diox tea diye bir ürün sipariş vermiş arkadaşım tavsiye etti banada. çayı aldım 2 ayda 16 kilo verdirdi. Boşuna paranız gitmesin. siteden ürüne de resimleri açıklamalarını okuyabilirsiniz. satıcıları çok sıcak davrandı. .....

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar zayıflamak için çok ürün denedim. shake, lipo magnet, nova gibi çok param gitti. Diox tea diye bir ürün sipariş vermiş arkadaşım tavsiye etti banada. çayı aldım 2 ayda 16 kilo verdirdi. Boşuna paranız gitmesin. siteden ürüne de resimleri açıklamalarını okuyabilirsiniz. satıcıları çok sıcak davrandı. .....
Gercekmi ya güvenmiyorum ben

Karbonatlı su acayip faydalı bişey ben 1 yılı aşkın süredir içiyorum gerçekten metabolizmam hızlandı çok hızlı kilo verdim.
Tadı ilk başta garip geliyor ama hemen alışılıyor ben şu an karbonatsız suyu içemiyorum çok alıştım tadına..Bir de sudan bıkılmıyor içtikçe içmek istiyor insan :KK66:

Karbonatlı su acayip faydalı bişey ben 1 yılı aşkın süredir içiyorum gerçekten metabolizmam hızlandı çok hızlı kilo verdim.
Tadı ilk başta garip geliyor ama hemen alışılıyor ben şu an karbonatsız suyu içemiyorum çok alıştım tadına..Bir de sudan bıkılmıyor içtikçe içmek istiyor insan :KK66:
Kaç kg verdin

X