karbonatlı su

Hatırlamıyorum geçen sene olan olay ama zaten düzenli şekilde su içildiğinde ilk ay 3-7 kilo civarı direk veriliyormuş..Ben 1,5 ay kadar sürede vermiş olabilirim çok kısa süreydi ama hatırlamıyorum..Üstelik diyet de yapmadım ramazan ayına denk gelmişti..
Sağol cnm teşekkürler

karbonat,suyun ph seviyesini yükseltir, 1 litre suya bir çay kaşığı atacağınız karbonat suyun ph'ını yükseltir.suyu alkali yapar, alkali suyla vücuttan asitleri atarız,bırakın zayıflamayı,sağlık için içmemiz gerekir. alkali vücut hasta olmaz. midemize hiç birşey yapmaz,midemiz yiyecekleri hazmetmemiz için sodyumbikarbonat üretir. Arkadaşlar karbonatın insan sağlığına çok faydaları var,kanserden bile korur. düzenli olarak hergün içiyorum. Bir litre suya bir çay kaşığı atıp eritiyorum, içemeyenler içine az limon yada pekmez atıp tadlandırabilirler. Ben sağlık için içiyorum. İçtiğiniz suyun ph derecesine bakın 7,5 tan az ise suyunuzu değiştirin. vücudumuzdaki ph seviyesi 7,5 ve üzeri olmalıdır, eğer
Merhaba kızlar bende bugün karbonatlı suya başladım an itibari ile. Eczanelere sordum ingiliz karbonatı 3 yerde de yoktu. bende marketten normal karbonat aldım umarım etkili olur. Günde 1 lt suyu zor içen biri olarak içebildiğim kadar içeceğim. Ayrıca suyun tadı çok güzel oldu ben beğendim :KK76:

Arkadaşlar ingiliz karbonatı ile marketlerdeki karbonatı aynı diyor bazı kişilr gerçekten aynımı acaba yoksa illa eczaneden ingiliz karbonatımı alıcaz

Merhaba arkadaşlar
Ben 1 hafta kullandim 20 kilo fazlam var 2 kilo verdim diyet yapmadan.Ancak cok uyku yapti. O yüzden biraktim. Gun icinde işimiz gucumuz var uyku kötü oluyor. Aynı etkiyi yapan var mi?

Merhaba arkadaşlar
Ben 1 hafta kullandim 20 kilo fazlam var 2 kilo verdim diyet yapmadan.Ancak cok uyku yapti. O yüzden biraktim. Gun icinde işimiz gucumuz var uyku kötü oluyor. Aynı etkiyi yapan var mi?
Bende hiç uyku yapmadı aksine çok su enerji veriyor..Daha fazla su içip toksinlerini atmalısın o etkiyi vucüttaki toksinler de yapar..

Ya arkadaşlar ben iki gun ictim uyuz keçi gibi kaşınıyorum ellerim ayaklarım bacaklarım deli gibi kaşınıyor aranızda boyle sikayeti olan varmı

Ya arkadaşlar ben iki gun ictim uyuz keçi gibi kaşınıyorum ellerim ayaklarım bacaklarım deli gibi kaşınıyor aranızda boyle sikayeti olan varmı
karbonat kaşıntı yapmaz. başka birşey alerji yapmıştır.

Bir Haftada Dört Kilo Nasıl Verilir?
Bir hafta içerisinde hızlı kilo vermek istiyorsanız diyete girmemeniz gerekir. Bu işin birinci sırrı su içmekten gelir. Çünkü su vücuttaki ödemi yok etmektedir. Gün içinde iki buçuk litre su tüketmeniz gerekir. 11 yıldır sağlık programı hazırlayıp sunan deneyimli sunucu Meltem Şarkışlalı güzellik, bakım, sağlık ve estetik konularında merak edilen soruları Kadınlar Kulübü TV için yanıtlıyor.
Sevgili Kadınlar Kulübü üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteğinizi bekliyoruz.
https://www.kadinlarkulubu.tv/

Merhaba kızlar yorumlardan sonra bende ingiliz karbonatına başlayacağım. Su çok fazla içemiyorum ama arttırmaya çalışacağım. Eşlik etmek isteyen yok mu
Ramazandan önce azıcık kilo verelim inşallah

Ben bir ayda 7 kilo vermiştim. Ekmeği bıraktım tabi. Tekrar başlicam diyet ve sporu dahil ederek

X