karbonatlı su

Bende 2 gündür içiyorum fakat bende acayip ödem yaptı
Sabah acayip şişiyorum bende hipotroidi var ondanmı oldukça
Başka böle şişen varmı

Bende 2 gündür içiyorum fakat bende acayip ödem yaptı
Sabah acayip şişiyorum bende hipotroidi var ondanmı oldukça
Başka böle şişen varmı

ben dünden beridir içiyorum iki litre bitmek üzere markette satılan karbonat kullandım..gerçekten kendimi hafiflemiş hissediyorum hiç bir şişkinliğim yok inşallah bi işe yarar

4 gündür kullanıyorum ama bu arada diyette yapıyorum.Gece yatarken de bal tarçın yapıyorum. Sabahlarıda elma sirkeli+bal+su içiyorum.Ama regl dönemindeydim pek bir değişiklik yok fakat en azından psikolojik olarak bunlara inandım ve zararını şuan için görmedim.Şikayetim yok.Gelişme olursa mutlaka yazağım.
Kolay gelsin hepimize:KK61::KK61:

Bugün tam 1ay oldu günde 3lt karbonatlı su içeli ama tek başına zayıflattığını sanmayın ben 1aydır dikkat ediyorum yediklerime 3.500gr vermişim en azından sağlıklı olanıda günde 3lt su içmek bunuda yapmış oluyorum

ben dünden beridir içiyorum iki litre bitmek üzere markette satılan karbonat kullandım..gerçekten kendimi hafiflemiş hissediyorum hiç bir şişkinliğim yok inşallah bi işe yarar

benim bildiğim marketten satılan karbonat değildi arkadaşım eczanede satılıyomuş fiyatıda 3 lira falan ingiliz karbonatı deniyor galiba aman dikkat edin sağlığınızdan olmayın birazdaha araştırın bence

bende denemek istiyorum karatay dyeti yapıorum zaten limon su tuketiodum ama tukettiğim suyun 1lt sini karbonatla hazırlayıp sabah aç karnına ve gece yatarken olarak tuketmeyi dusunuyorum gun içinde de limonlu su bakalım :KK31: :KK31: :KK31:

ben 1lt 1 çay kaşığı dolu şekilde değil koymayı dusunuyorum....

Son düzenleme:
4 gündür kullanıyorum ama bu arada diyette yapıyorum.Gece yatarken de bal tarçın yapıyorum. Sabahlarıda elma sirkeli+bal+su içiyorum.Ama regl dönemindeydim pek bir değişiklik yok fakat en azından psikolojik olarak bunlara inandım ve zararını şuan için görmedim.Şikayetim yok.Gelişme olursa mutlaka yazağım.
Kolay gelsin hepimize:KK61::KK61:

canım merhaba bişey sorucam bal tarçın ne gibi özeliği varmış bende bugün rejim yapmaya kara verdim karbonatlı su içicem eğer bal tarçının da faydası varsa onu da uygulayım

canım merhaba bişey sorucam bal tarçın ne gibi özeliği varmış bende bugün rejim yapmaya kara verdim karbonatlı su içicem eğer bal tarçının da faydası varsa onu da uygulayım

metabolizmayı hızlandırıyormuş

Ben ilk hafta denedim ama biraz sürekliliğim yok. Aklıma geldikçe yapıyorum. O Kadar çok şey uyguluyorumki:2::2::2:

Son düzenleme:
Karbonatlı su ile zayıflama olayı ülkemizde Diyetisyen Gül kaynak ile popülerlik kazanmıştır. Gül Kaynak katıldığı bir tv programında karbonatlı su ile zayıflama tarifi verdikten sonra zayıflamak isteyenlerin sıkça başvurduğu bir zayıflama yöntemi karbonatlı su olmuştur.

Tarife göre günde ortalama 4 litre su içilmelidir ve içilecek suya karbonat katılması gerekmektedir. Dozaj olarak 1 litre suya 2-3 çay kaşığı karbonat eklemeniz yeterlidir.

Karbonat içtiğimiz suyun pH değerini artırır. Tükettiğimiz gıdalardan geçen asitleri ve atık maddeleri pH değeri yükseltilmiş su içerek vücudumuzdan atabiliriz. Normal suyun pH değeri içine karbonat eklenerek yükseltilebilir.

Bu bilgiyi kilo kontrolü ve zayıflama içinde kullanabiliriz çünkü vücudumuzdaki yağları toksinleri karbonatlı su ile atabiliriz. Karbonatlı suyun hazımsızlık için de kullanıldığını herkes bilir. Karbonatlı Su Yediklerimizi daha rahat sindirmemize de yardımcı olur.

arkadaşlar tavsiye ederim bn sabah akşam denyrm metabolizmayı inanılmaz çalıştryr

programı izlemiştim , anlattıkları mantıklı idi, bilimsel kaynakları vardır herhalde, 2-3 ay uygulamıştım,,

acaba bu suyu her zaman mı tüketmeliyiz yoksa ara vererek mi bir bilgisi olan var mı? ben de başlayacağım yarın inşallah :)))

az önce 1.75 litrelik sürahime 1 çay kaşığı koydum tadı hiç kötü değil hatta daha lezzetli oldu su kilo vermeye yardımcı mı onu zamanla göreceğiz :KK42:

benim bildiğim marketten satılan karbonat değildi arkadaşım eczanede satılıyomuş fiyatıda 3 lira falan ingiliz karbonatı deniyor galiba aman dikkat edin sağlığınızdan olmayın birazdaha araştırın bence

ben de eczanede satılan ingiliz karbonatının kullanılması gerektiğini biliyorum marketteki keke kurabiyeye koydugumuz karbonat degpil yani, yapanlar hangisini kullanmıs?

bende bugün denemeye başladım. Bu arada sabah ve gece yatarken tarçın ve bal karışımını da yapıyorum umarım işe yarar. Bu arada yediklerime de dikkat ediyorum spor yapma şansım pek yok.Gelişmelerden haberdar edeceğim sizleri de.

merhaba işe yaradımı acaba karbonatlı su

Arkadaslar bende karbonat mucizesini internette okuduktan sonra denemek istedim...
1,5 aydir feci bir tikaniklik yasiyorum ne yaptiysam fayda etmedi hava degisimi olabilir ingiltereye tasindim.

bu karbonati denedim ilik suya 1 kasik atarak gunde 3 defa ictim fakat inanilmaz derecede sisirdi ve gaz yapti.
ama eger uzun vadede faydasini gorduyseniz tekrar denemek isterim.
:KK14:

X