Cilt Bakımı Ürünleri karma ciltler için en iyi nemlendirici size hangisi ?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
benim cildimde karma ve bi haftadır nemlendirici olarak vichy aqualia kullanıyorum 24 saat etkili çok yoğun bi krem şuan için çookkk memnunum üstelik kokusu harika..

arkadaslar ben la roche posay hydraphase kremini kullaniyorum memnunum,ama sanki avene daha güzel nemlendiriyor gibi geldi bana,tester istedim ve denedim,cok begendim ve hemen aldim.la roche posayin bitmesine az kaldi,sonra avene kullanicam,tavsiye ederim kesinlikle...

clinique kremi çoooook beğendim..cildimi baya bir düzeltti.... ancak bu ay biraz daha ekonomik bir şey alayım dedim ve diadermine sıvı nemlendiricisini aldım..eğer memnun kalmazsam clinique e döncem..

kızlar dermatologlar kozmetik kremleri değil daha çok dermokozmetikleri öneriyorlar.internetten araştıdım ceradonin iyi demiş cilt doktorları.fiyatı da 15 ytl:1rolleyes:

bende karma cilt yapısına sahip biri olarak uyggun ürünler bulmakta zorluk çekiyorum,body shop,un e vitaminli kreminden memnun kaldım yağlı görüntü vermeden nemlendiriyor,oriflame,nin,de kuşburnulu toniği ve temizleme sütü çok hafif ve çok etkili ve oriflame,nin royal velvet gece kremi çok güzel ben çok memnun kaldım ne sivilce ve yağlanma nede bölgesel cilt kurulukları kalmadı.a.s.

pulanna serisinin "anti-gravity pearl whitening cream" kullanıyorum ve çok memnunum. tavsiye ederim.

bende dermo kozmetik düşünüyorum yada bitkisel içerikli..denemeden olmuyor..yüzüm deneme tahtasına döndü.. :S

bende bu konuda çaresizim :KK43: karma cilt için önereceğiniz bir nemlendirici ye çok ama çok ihtiyacım varrrr yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürlerr

X