Karşısında, ufo gören masum köylü gibi kaldığım konu için yardım

Kokoş bulmuyorum, aksine aramızda kalsın; özeniyorum yer yer, yapıp yakıştıran insanlara. :/
Ben buna o kadar alışmışım ki, o kadar uzun zaman önce kendimi biraz sıkıp estetik durmayı bırakmışım ki; şimdi ne bu düzlükten çıkabiliyorum giyim konusunda, ne de yakışacağını düşünüyorum.
Burada farklı bir tarz konusu açılmıştı, orada yorumlamıştım sanırım "Gözlerini kapa ve kendini nasıl düşünüyorsan, o görüntü sensindir o ol" diye. Bunu her yaptığımda düzlükten ibaret bi yere çıkıyorum; ama her ortamda bu görüntüyle artık memnun hissetmiyorum. O kadar gerisindeyim ki çeşitlerin, aklıma atıyorum 4 farklı elbise modelinden başkası gelmiyor artık.

Çok sevdiğim bi teyzem vardı; "Giyimde rahatlık-estetik dengesi vardır; ne kadar çok rahatlığa kayarsan o kadar estetikten ödün verirsin" derdi; giyim üzerine konuşurduk denk geldikçe, kendisi de çizim yapar vb. Düşünüyorum, bana olan o olmaya başladı. Konu yüzeyden abiye gibi duruyor ama benim için farklı noktaları var dediğim de bu biraz aslında. Görüntümden çalıyorum, kendimi hevessiz-bilgisiz-bıkkın bırakarak. Rahatlığa o kadar kaydım ki, estetik giyimden tamamen çıktım. Her süs külfet olur oldu.
Bu içten gelen bir şey midir, orası da muamma gerçi.
Evet ben szii anladım gayet.Ama işte kuzeniniz gelip rica etmiş ve diyorsunuz 2 gün kaldı diye yani bu da artık kuzene ayıp etmektir bence.
Dışardan hiç önemsemiyor takmıyor gibi durur kirilmakta da haklı yani kız.
Ve bence zevkiniz de çok güzel gerçekten güzeldi o elbise ama işte canlandırmak lazım o kesin.
Neyse ama bence düğünde giydiginizi paylaşın burada yüzünüzü gizleyip çok merak ettim ne giyeceksiniz :)

Şu siyah ne biçim güzel ya :bicak:

Eklentiler

• Screenshot_20180902-205846_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20180902-205846_Samsung Internet.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 126
  • Screenshot_20180902-205756_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20180902-205756_Samsung Internet.jpg
    33,6 KB · Görüntüleme: 97
  • Screenshot_20180902-205607_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20180902-205607_Samsung Internet.jpg
    36,1 KB · Görüntüleme: 120
e5fad3cd0c8d1597731b6e587da586b0.jpg
images-59.jpg

Eklentiler

• images-12.jpg
    images-12.jpg
    15,4 KB · Görüntüleme: 98
  • tas-islemeli-abiye-elbise-4xlvc150996b-kahverengi-8181-39-B.jpg
    tas-islemeli-abiye-elbise-4xlvc150996b-kahverengi-8181-39-B.jpg
    40,6 KB · Görüntüleme: 94
  • images-26.jpg
    images-26.jpg
    14,3 KB · Görüntüleme: 88
  • images-35.jpg
    images-35.jpg
    23,8 KB · Görüntüleme: 91
  • ZuhairMurad-22.jpg
    ZuhairMurad-22.jpg
    40,2 KB · Görüntüleme: 98
  • images-37.jpg
    images-37.jpg
    6,1 KB · Görüntüleme: 96
  • Çok-Şık-Abiye-Elbise-Modelleri.jpg
    Çok-Şık-Abiye-Elbise-Modelleri.jpg
    6,2 KB · Görüntüleme: 120
Evet ben szii anladım gayet.Ama işte kuzeniniz gelip rica etmiş ve diyorsunuz 2 gün kaldı diye yani bu da artık kuzene ayıp etmektir bence.
Dışardan hiç önemsemiyor takmıyor gibi durur kirilmakta da haklı yani kız.
Ve bence zevkiniz de çok güzel gerçekten güzeldi o elbise ama işte canlandırmak lazım o kesin.
Neyse ama bence düğünde giydiginizi paylaşın burada yüzünüzü gizleyip çok merak ettim ne giyeceksiniz :)

Şuraya alıntılayayım arada kaldı:
Bu arada, yazıma tekrar baktım iki yoruma şaşırıp, son iki gün kalmış dibi yazmışım düğüne kusura bakmayın; dediğiniz gibi anlaşılıyor. Orada demek istediğim bu düğünden önceki kuzen düğünüme 2 gün kala hazırlandım-oğlana bana eşime kıyafet filan, son güne bıraktım her şeyi onu kast etmiştim, kuaförde yer bulamadım bi de onu bekledim vs.
Bu düğüne birkaç hafta kaldı. 2-3 ay öncesinden millet başladı model taramaya, terzi randevusu almaya filan. Ben yine son güne sıkıştıracağım hissiyle huzursuzlandım (Söz verdiğim için bilhassa), çünkü sorup duruyorlar, çekiştiriyorlar ve bir şey diyemiyorum. Diğer kuzenimin düğününde de aynı oldu, son 2 hafta kaldı, sonra son bir hafta... Sonra son 3-4 gün. Artık annem bağırıyordu öyle söyleyeyim. Sonra da olduramadık işte, aldık geçtik, yok orası pot, şurası boydan alınacaktı, beli daraltılacaktı derken yarım yamalak gittim resmen.

Aslında ayıp olmasın diye uğraşıyorum, ondan aynı şeyi, bu kez -üzerine söz vererek- yaşamamak istedim.
Teşekkür ederim; duruma göre üzerinden zaman geçer, unutmazsam paylaşmaya çalışayım.

modac..ruz a bak kuzum 2. el ama sadece 1 kez gıyılmış o kadar güzel abıyeler var ki.ben almadım ama arada sırada bakarım hep oleg cassini hele süper modeller var ya da dünya markalarının

Elbiseler çok hoş ama gangaya fazla ağır gelir bence sıkar onu yani
Aslinda tarzini cözdüm anlatimindan ama.Biraz tarzi disina cikmak durumunda kalacak sanirim bu defa :)
Aslinda hemen bir terzi bulup istedigin istemedigin yerlerle oynama yapip istedigin birsey ortaya cikarabilirsin Gangsta.
Hazir giyimde icine sinmeyen birseyler olacaktir cünkü mutlaka.

Acik tenliyim:)) ama boydan kaybederim:)) aguhaha
ben de 157 yım beyaz tenli abiye olarak en çok ışıltılı yada duz kalem elbise alırım uzunla rahat edemiyorum gudubet gibi duruyorum ahahaa benim süsum elbise değil takıdır sade elbise gosterışli takı kombınasyonu takı ımıtasyon sevmem swarovski hariç

ben de 157 yım beyaz tenli abiye olarak en çok ışıltılı yada duz kalem elbise alırım uzunla rahat edemiyorum gudubet gibi duruyorum ahahaa benim süsum elbise değil takıdır sade elbise gosterışli takı kombınasyonu takı ımıtasyon sevmem swarovski hariç
Kirmizida hos oluyo acik tene canim:)) zaten ya kiyafet sade olacak takiyla tamamliycan ya da agir bi kumassa taki olmayacak, agir kaciyo yoksa

Boydan kisaltma yapilabilir ve birazcik da topuklu ayakkabi tamamdir
Rahat edemeyenler icin hatta cok gorunmeyecegi icin dolgu topuk da olabilir :)
Olabilir tabii.. gerci bu ilk model zayifsan guzel gider her turlu dokumlu durur en azindan. Eskiden neydi ya o tarlatanli
Modellerden iykk ne cektik:))

Kirmizida hos oluyo acik tene canim:)) zaten ya kiyafet sade olacak takiyla tamamliycan ya da agir bi kumassa taki olmayacak, agir kaciyo yoksa
kırmızı çanta dışında sevemedim bir de bebek mavisi hiçç yakışmaz bana siyah parlement mavi zümrüt yeşili murdum ıyı duruyor bende .

X