Göz Makyajı KAŞ Kalınlaştırma,Uzatma YÖNTEMİ

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Imm bu konuyu ben açmıştım değilmi :))

Evet bu kaşımı;
$1.png

Bu formülle bu hale getirdiğim doğrudur :)
$Görüntü0344.jpg $SDC12777.JPG

Ve tekrar bu formüle başlayıp biraz daha kalınlaştırmayı düşünüyorum.

Son düzenleme:
benim çok seyrek kaşlarım canım ya formülünü bir arkadaşımdan duymuştum ondada işe yaramış ama ben sarımsaktan Allahın gücüne gitmesin nefret ederim nasıl uygulayacagım bilmiyorum bide evliyim o koku aman allahımm :KK43:(
ters etki yapmaz değilmi bütün başım tüylenmesin:KK70:
gittiğim her kuafor cok seyrek oldugunu soyluyor kasımın sekıl veremıyorum :KK43:(

benim çok seyrek kaşlarım canım ya formülünü bir arkadaşımdan duymuştum ondada işe yaramış ama ben sarımsaktan Allahın gücüne gitmesin nefret ederim nasıl uygulayacagım bilmiyorum bide evliyim o koku aman allahımm :KK43:(
ters etki yapmaz değilmi bütün başım tüylenmesin:KK70:
gittiğim her kuafor cok seyrek oldugunu soyluyor kasımın sekıl veremıyorum :KK43:(

Eşin öğlen evde olmuyorsa iş dolayısıyla sende şu şekilde yap. Mesela eşin sabah gidip akşammı geliyor.. Sabah kalktığında yani o gittikten sonra sür kaşına. Biriyle karşı karşıya gelmediğin sürece ya da eşin eve gelmediği sürece bu formül kaşında dursun.. Bunu hergün uygulayabilirsin bu şekilde. Ters tepki falanda yapmaz merak etme..

Kızlar biliyorum ki bir çoğunuz seyrek, kısa kaşlardan şikayetçi. Bir zamanlarda bende öyleydim :KK1: Ve çok basit aslında hepimizin bildiği bir yöntemle bunu halletim. Hemde çok kısa bir sürede.. Yönteme gelince;

MALZEMELER

Sarımsak + Zeytinyağı

KULLANIM

Öncelikle bu işlemi mutlaka gece yatmadan önce uygulayacağız ki kaşımızda hem saatlerce kalsın hemde gece uyuyacağımız, evde olacağımız için fazla koku problemide olmamış oluyor. Ve bu yöntemi her akşam sadece yatmadan önce uygulamanız gerekiyor.
- Öncelikle 1 diş sarımsağı ikiye bölüp böldüğümüz yeri parmağımızla sıkarak (suyu çıksın diye) bi yarısını bi kaşımıza, diğer yarısını öbür karşımızı sürüyoruz.
- Daha sonra zeytinyağını kızartmadan kısık ateşte ocakta ısıtıyoruz ve ılık bi şekilde sarımsak sürdümüğüz kaşlarımıza sürüyoruz.
- Ve tabi yağ bir yere bulaşmasın diye kuruduktan sonra öylece yatıyoruz, hiç su deydirmeden.. Sabah kalktığımızda bu suyla, sabunla yıkıyoruz. Merak etmeyin sabah kalktığınızda koku falan kalmıyor. Zaten zeytin yağı sarımsağın biraz kokusunu dindiriyor.

1 haftada ki fark bile sizi şaşırtıcak..
1 haftada bile baya yeni kaşlar cıkıyor ve cıkan kaşlarda kalın oluyor diğer çıkmış tüyleride kalınlaştırıyor tabikide...

Sorularınız olursa cevaplandırabilirim..
kök olmayan yerden cıkar mı ya ben karınca yumurta yagı surmustum kaslarıma yanlıslıkla bazı yerlere de bulasmıs oraların kökü gitti saınırm

Kızlar biliyorum ki bir çoğunuz seyrek, kısa kaşlardan şikayetçi. Bir zamanlarda bende öyleydim :KK1: Ve çok basit aslında hepimizin bildiği bir yöntemle bunu halletim. Hemde çok kısa bir sürede.. Yönteme gelince;

MALZEMELER

Sarımsak + Zeytinyağı

KULLANIM

Öncelikle bu işlemi mutlaka gece yatmadan önce uygulayacağız ki kaşımızda hem saatlerce kalsın hemde gece uyuyacağımız, evde olacağımız için fazla koku problemide olmamış oluyor. Ve bu yöntemi her akşam sadece yatmadan önce uygulamanız gerekiyor.
- Öncelikle 1 diş sarımsağı ikiye bölüp böldüğümüz yeri parmağımızla sıkarak (suyu çıksın diye) bi yarısını bi kaşımıza, diğer yarısını öbür karşımızı sürüyoruz.
- Daha sonra zeytinyağını kızartmadan kısık ateşte ocakta ısıtıyoruz ve ılık bi şekilde sarımsak sürdümüğüz kaşlarımıza sürüyoruz.
- Ve tabi yağ bir yere bulaşmasın diye kuruduktan sonra öylece yatıyoruz, hiç su deydirmeden.. Sabah kalktığımızda bu suyla, sabunla yıkıyoruz. Merak etmeyin sabah kalktığınızda koku falan kalmıyor. Zaten zeytin yağı sarımsağın biraz kokusunu dindiriyor.

1 haftada bile baya yeni kaşlar cıkıyor ve cıkan kaşlarda kalın oluyor diğer çıkmış tüyleride kalınlaştırıyor tabikide...

Paylaştığın formül için sağol bu akşam deniyorum mutlaka :)
Ama bir sorum olacak sana eczanelerde satılan minik sarımsak yağı şişeler satılıyor, onlardan kullansam olur mu?

Tatlı badem yağı kaşlara çok iyi geliyor. Ve argan yağının da hem saç hem kaş hem de kirpikleri çok beslediğini duymuştum.

canımmmm bunu yazalı baya oLmşşş 1 ay denedinmiii ve sonuçç nedir:))) sabah yıkynca o koku gidiormu:)

1 ay denemedim canım. 2 hafta içinde bıraktım çünkü çıktı kaşlarım :KK70: sadece biraz daha devam etmek gerekebilir ama şimdi bile sorun yok bence :KK70: Yıkarken çok pis kokuyo nefes almamak lazım :KK70: Güzelce sabunlarsan çıkıyo koku ama sadece suyla geçmiyor. Bu sarımsak gerçekten bir mucize!

MALZEMELER

Sarımsak + Zeytinyağı

KULLANIM

bende basladım bunu uygulamaya bugün 3.günüm olacak bakalım inş.etki eder :)

bugün 6.günüm bakalım devamını getiricem istediğimi elde edebilecekmiyim acaba

kızlar benim kaşlarım kalın ve çok güzeldi fakat kuaförler zamanla mahvetti 3 aydır almıyorum kaşlarımı çok az değişiklik oldu:KK43: bugün akşam badem yağı da ekleyerek bu kürü uygulayacağım bu arada Ankara da iyi kaş alan bir yer bilen varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum.

bugün 6.günüm bakalım devamını getiricem istediğimi elde edebilecekmiyim acaba

bugün 7.günüm dün yapamadım misafirlikte olduğum için :KK70: 1 gün mola vermek zarar vermez diye düşünüyorum tam gaz devam 1 ay sonra neler değişeecek merakla bekliyorum..

X