Saç Uzatma Yöntemleri SAÇLARIMIZI POPOMUZA KADAR UZATIYORUZ (FOTOĞRAFLI)

Canim merhaba nasil gidiyor bakim isi :) bende baslamaya bi turlu karar veremiyorum kokusu yuzunden .
Nette cok arastirdim kokusu kafamdan 1 ay cikmadi diyen olmus.en son bi forumda sarimsaklari onceden sutte 5 dakika kadar kaynatinca kokusu kalmiyormus sarimsagin islevide bozulmuyormus.boyle bi deneyeyim diyorum bende :KK66:

Eveeettt kurumu hazirladim bakalim 3 gun bekledikten snra uygulayacagim :KK66: insallah ise yarar.bende uzun ve gur saclarim olsu istiyorum artik.bende oncesi ve sonrasi foto paylasicam :)

Canim merhaba nasil gidiyor bakim isi :) bende baslamaya bi turlu karar veremiyorum kokusu yuzunden .
Nette cok arastirdim kokusu kafamdan 1 ay cikmadi diyen olmus.en son bi forumda sarimsaklari onceden sutte 5 dakika kadar kaynatinca kokusu kalmiyormus sarimsagin islevide bozulmuyormus.boyle bi deneyeyim diyorum bende :KK66:
ben yapamıyorum bi süredir :KK43: sürekli bi iş çıkıyor sanırım 1 hafta sonra tekrar yapmaya başlayacağım :KK43: kokusu dediğim gibi durulama suyuna sirke ekleyince kalmıyor yani ben çok uzun süreler yaptım bunu ve sadece ilk yaptığımda kokusu çıkmamıştı onda da sirke olayını bilmiyordum :) bekliyorum fotoğraflarını :KK24:

Kalcamda siyah boyali gur saçlarım vardi ve asiri boyama acmalardan yandi suan ceneme bile zor gelen saclarim var ve eskisi gibi hizli da uzamiyor. Sarimsak zeytinyağı kurunu simdi hazirlicam 3 gun yeterli oluyor mu ben 1 hafta beklemeli gibisinden okumustum. Fotograf ta eklicem bana sans getirirsiniz inşallah

Komple siyaha boyadim bu sekilde asiri kisa kesen bir kuafor kurbani oldum uclarda hala esnemeler var kopmasada islakken uzuyor az birsey.. yine iyi dayandi birkac ayda onlarca boyama acmaya. Birdaha kesinlikle boyaya tövbe

Eklentiler

• IMG_20181012_183641_549.jpg
    IMG_20181012_183641_549.jpg
    37,3 KB · Görüntüleme: 285
ben yapamıyorum bi süredir :KK43: sürekli bi iş çıkıyor sanırım 1 hafta sonra tekrar yapmaya başlayacağım :KK43: kokusu dediğim gibi durulama suyuna sirke ekleyince kalmıyor yani ben çok uzun süreler yaptım bunu ve sadece ilk yaptığımda kokusu çıkmamıştı onda da sirke olayını bilmiyordum :) bekliyorum fotoğraflarını :KK24:
Saglik olsun baslarsin canim :KK66: sirkeli suyun olculeri nasil peki ?
Tamam canim kuru yapmadan once yuklerim fotografimi :KK66:

Komple siyaha boyadim bu sekilde asiri kisa kesen bir kuafor kurbani oldum uclarda hala esnemeler var kopmasada islakken uzuyor az birsey.. yine iyi dayandi birkac ayda onlarca boyama acmaya. Birdaha kesinlikle boyaya tövbe
açıcı kullanmak saça verilebilecek en büyük zararlardan birisi ama önemli olan ısrarla birçok insanın yaptığı gibi püskül püskül saçlarla gezmek değil sağlıklı bir şekilde kendi tonlarında kullanmaya karar vermek bence :) sen o adımı atmışsın insan isteyince yapamayacağı şey yok :) 3 gün yeterli diye düşünüyorum sarımsağı eziyoruz çünkü zaten iyice yağa işlemiş oluyor 3 gün sonunda

bir legene su koy içine 3 yemek kaşığı koyabilirsin sirke :)
Tamamdır..sabirsizlaniyorum kure baslamak icin ..insallah etkili olur :)) kullanmadigim bi bu sarimsak kuru kaldi.aklina gelebilecek butun kurleri denedim ve sonuc alamadim.bi tek sinemaki biraz uzatti oda kuruttu sacimi malesef :KK43:

IMG-20181015-WA0015.jpg evet bugun ilk kürümü yaptim bakalim.sac boyum bu :KK66: 15 gun snra tekrar foto paylasicam :)) saclarim biraz dokuldu cansiz olanlardi sanirim..ama yumusacik oldu bunu sevdim :KK66: birde gurlesip uzarsa degmeyin keyfime :))

Sarımsak kürü uygulayamasam da bugün diplere dax uçlara hindistan cevizi yağı sürüp beklettim

Eklentiler

• BA1B6EDD-0B27-49EB-B0F8-1FFD397D1402.jpeg
    BA1B6EDD-0B27-49EB-B0F8-1FFD397D1402.jpeg
    38,7 KB · Görüntüleme: 352
Sarımsak kürü uygulayamasam da bugün diplere dax uçlara hindistan cevizi yağı sürüp beklettim
Hindistan cevizi yagini uclara bende yaoicam haftada bir..uclar cok kuru cunku acilmadan dolayi :KK43:
Daxi nasil arindiriyorsun.ben bi kere yaptim tovbe dedim bi daha.arinmadi o sac bi turlu !

3. Kürden sonra saç diplerimde kasıntı basladi normal mi acaba ? Birde yeni cikan saclarim vardi sakaklarimda bu kurden sonra costular resmen :)))

Bu arada dün ay takvimine göre saç kesimi için uygun bi gündü ben de saçlarımın uçlarından kestirdim bakımı da ay takvimine göre yapmaya başlayacağım

Eklentiler

• E265F726-4635-4B1E-BA94-49B4779B74F5.jpeg
    E265F726-4635-4B1E-BA94-49B4779B74F5.jpeg
    174,6 KB · Görüntüleme: 341
Güncelleme zamanı

Eklentiler

• 964AA6F1-584E-4EB6-AEDC-47A949E75B9C.jpeg
    964AA6F1-584E-4EB6-AEDC-47A949E75B9C.jpeg
    122 KB · Görüntüleme: 295
Sarımsak kürü saç derinizi yakmıyor mu ? Ben kaşım için kullandığımda yanma ve kızarıklıklar ortaya çıkmıştı

Sarımsak kürü saç derinizi yakmıyor mu ? Ben kaşım için kullandığımda yanma ve kızarıklıklar ortaya çıkmıştı
aslında konumu güncellemek istiyorum çünkü sarımsak kürünü çok fazla uygulayamadım. yanma konusunda da evet direkt sürünce başta yakma yapıyor ama zeytinyağının içinde bekletince yanma olmadı bende

X