Kaset test yorumlar mısınız lütfen 🥹 kafam karıştı

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar 5 Mart çatlatma 7 Mart aşılama oldum 5 martta da korunmasız ilişki yaşadım
Bugün çatlamanın o günü de sayarsam 11.günü
Aşılamanın da 9.günü
Gebelik testi yaptım şimdi ilk idrarla silik çıktı ? Hala yanılma payı var mı sizce ??

Eklentiler

• IMG_1261.jpeg
    IMG_1261.jpeg
    74,1 KB · Görüntüleme: 140
  • IMG_1260.jpeg
    IMG_1260.jpeg
    108,7 KB · Görüntüleme: 133
Kızlar 5 Mart çatlatma 7 Mart aşılama oldum 5 martta da korunmasız ilişki yaşadım
Aşılamanın da 9.günü
Gebelik testi yaptım şimdi ilk idrarla silik çıktı ? Hala yanılma payı var mı sizce ??
Ben reglimin üzerinden 4 gün gecikme ile kaset testte silik çizgi gördüm. Ama erken gebelik testinde çok belirgindi. 5. gün tekrar kaset test yaptım daha belirgin çıktı çizgi. Bende erken gebelik alın ya da yarın tekrar kaset test yapın çizginin daha belirgin olup olmadığını kontrol edin.

Ben reglimin üzerinden 4 gün gecikme ile kaset testte silik çizgi gördüm. Ama erken gebelik testinde çok belirgindi. 5. gün tekrar kaset test yaptım daha belirgin çıktı çizgi. Bende erken gebelik alın ya da yarın tekrar kaset test yapın çizginin daha belirgin olup olmadığını kontrol edin.
tamam çok teşekkür ederim

nisanursular nisanursular çatlatma iğnesi olduğun gün sayılmaz ertesi günden bugüne iğnenin 10. günü iğne etkisi olma ihtimali var.
önceki günler yaptığın testlerle birlikte değerlendirirsen koyulaşma varsa pozitife gidiyordur sonuç.
ama hala silikse iğne etkisi devam ediyor olabilir 10. gün iğne etkisi de olması normal

nisanursular nisanursular çatlatma iğnesi olduğun gün sayılmaz ertesi günden bugüne iğnenin 10. günü iğne etkisi olma ihtimali var.
önceki günler yaptığın testlerle birlikte değerlendirirsen koyulaşma varsa pozitife gidiyordur sonuç.
ama hala silikse iğne etkisi devam ediyor olabilir 10. gün iğne etkisi de olması normal
Kan verdim bugün bakalım ne çıkacak 😊 teşekkür ederim

Aşılamanın da 9.günü
Merhaba, 13-14 günleri test yaparsan daha dogru sonucu alırsınız

Sonucunuz ne çıktı acaba
Merhaba anlamlandıramadım

Sizce ?

Kızlar merhaba benim de bu ay çok tuhaf oldu 7 martta aşılama yapıldı , aşılamanın tam 14.gününde adet oldum sandım pespembe kahverengi soluk kırmızı mı pembe mi ayırt edemediğim şeyler geldi 2 gün sürdü 3.gün baya azaldı ama soluk kırmızıları da gördüm yani ara ara, 3.gün bitti tamamen 4.-5.günler akıntı yoğunlaştı, sarımsı beyazımsı akıntıya döndü , yerleşme kanamasından şüphelendim ama olma ihtimali varmı bilmiyorum 🤷‍♀️ benim de adetim düzenlidir normalde ? Femera yapar mı böyle bişey anlamadım , adetin ilk günü muayene oldum kadın doğuma rahim kalınlığın 7 mm dedi bi ihtimal hamilelik olabilir dedi , küçük bi ihtimal de olsa böyle olabiliyormuş kan ver dedi ama benim veresim yok yoktur diye , aşılamanın 2.günü kan verdim 0.20 çıktı ama emin de olamadım ne düşünüyorsunuz ? 🥹

X