bacak ağrısıııı , bel ağrısıııı 🥹

nisanursular

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2023
1.019
269
25
Kızlar 5 Mart çatlatma
7 Mart aşılama yapıldı
Dün kan verdim beta 0 çıktı

2-3 gündür bacaklarım resmen sızlıyor, belim de ağrıyor , kasıklarım çok hafif ağrıyor arada ama ben adet olacağım zaman kasıklarıma çok yoğun ağrı girer aşılamadan sonra bi tuhafım ama 2 gündür midem bulanıyor ve bacaklarım inanılmaz sızlıyor yaşayan var mı ?

Çatlatma iğnesinin 11.günü
Aşılamanın 9.günü 🥹
Beta hcg yükselir mi sizce daha var 14.hüne kadar bekleyin diyorlardı dayanamadım ben

Adet günü tekrar beta baktırın erken vermişsiniz.
Rabbim inşallah şu günlerde dualarımızı kabul eder, hakeden isteyen herkese nasip etsin.

Daha çok erken. Kaldı ki gebelik belirtileri ile adet olma belirtileri çok benzer. Bu kadar erken gebelik belirtisi çıkacağını da zannetmiyorum. Bence kendinizi dinlemeyi bırakın. Stres düzeyiniz de azalsın böylece.

Aşılama aşamalarını bilmiyorum, tüp bebekte 8.gun kan veriliyor. Aynı gibi düşündüm. Belli olmaz tabii
Tüp bebekte bildiğiniz embriyo olarak konuluyor.Aşılama da doğal gebelik gibi sonuç bekleniyor spermin gideceği yol kısaltılıp yumurtanın çatlama aşamasında döllemesi bekleniyor

Daha çok erken. Kaldı ki gebelik belirtileri ile adet olma belirtileri çok benzer. Bu kadar erken gebelik belirtisi çıkacağını da zannetmiyorum. Bence kendinizi dinlemeyi bırakın. Stres düzeyiniz de azalsın böylece.
Hepsini geçtim farklı olarak bacak ağrım var komple sızlıyor gibiler bu dinleme dışında çok hissedilir düzeyde benim gibi olan varmı merak ettim açıkçası aşılama sonrasında 🥹

Evet mecbur beklicem zaten sadece bacak ağrısı yaşayan varmı benim gibi merak ettim ilk defa oluyor böyle bişey adet dönemlerimde de böyle bişey yaşamadım hiç
2 hafta geçmiş ama evet benim reglm de çik bacak ağrisi yaşiyorum şuan aşilamanin 10.gunu bacaklarim çok sizliyor 3 gundur normal bence bu durum

Kızlar 5 Mart çatlatma
7 Mart aşılama yapıldı
Dün kan verdim beta 0 çıktı

2-3 gündür bacaklarım resmen sızlıyor, belim de ağrıyor , kasıklarım çok hafif ağrıyor arada ama ben adet olacağım zaman kasıklarıma çok yoğun ağrı girer aşılamadan sonra bi tuhafım ama 2 gündür midem bulanıyor ve bacaklarım inanılmaz sızlıyor yaşayan var mı ?

Çatlatma iğnesinin 11.günü
Aşılamanın 9.günü 🥹
Beta hcg yükselir mi sizce daha var 14.hüne kadar bekleyin diyorlardı dayanamadım ben
Ah canım benim bende bugüne kadar hala akıntım vardı adet günüm yarındı kendimi bildim bileli adetten 1 gün önce kesin baş ağrım olurdu bugünde olmadı birşeyler vardır diye dusunuyordum. iftardan sonra bel ağrısı ve bacaklarımda sızı başladı aha kesin olacağım dedim ve oldum ben adetin ilk 2 günü kesin o ağrıyı yaşarım 😔 bacak ağrısı sanki böyle romatizma ağrısı gibiyse sızı gibiyse adet olacaksindir 🙄

Ah canım benim bende bugüne kadar hala akıntım vardı adet günüm yarındı kendimi bildim bileli adetten 1 gün önce kesin baş ağrım olurdu bugünde olmadı birşeyler vardır diye dusunuyordum. iftardan sonra bel ağrısı ve bacaklarımda sızı başladı aha kesin olacağım dedim ve oldum ben adetin ilk 2 günü kesin o ağrıyı yaşarım 😔 bacak ağrısı sanki böyle romatizma ağrısı gibiyse sızı gibiyse adet olacaksindir 🙄
🥹 benim de sızladı

X