Kasik Ağrisi çeken Var Mi?

ahh fındıkiçim düşük korkumuz bitti şimdide erken doğum korkumuz başladı tatlicadiarzu
ne pinpirikliyiz biz yaa.bende senin gibiyim bi ıslaklık hissettiğimde acayip korkuyorum suyummu geldi acaba diye.karnıma sık sık hafifçe bastırıyorum kasılıyomu sertleştimi diye.biraz belim ağrıdığında sancılarmı başladı diye sürekli stres içindyim.anlaşılan doğuma kadar biz pinpiriklenecek bişeyler bulucaz.kasık ağrısı normaldir canım bendede oluyor ara ara.çoğu gitti azı kaldı.sağ sağlim bebeklerimizi kucağımıza alıcaz inşallah.

biraz o kaygılar bende de var ama düşünmeme calışıyorum cünkü stres gercekten erken doguma sürüklermiş 3 - 4 ayımız kaldı şurda heycan korku telaş sardı bizi herşeyi yetiştirmeye cabalıyoruz

aynen kızlar ya,bu evhamlar yiyip bitiriyo bizi..
ama ben hala kasılma nasıl olur,çözmüş değilim..bebeiş oynuyo diye düşünüyodum hep,acaba o hareket sandıklarım kasılma mıydı diye korkuyorum şimdi...

ben doktora gittim canım normal dedi doktorum baktı eğer sağ yandan boşluktan giriyosa ağrıların kum düşürüyo olabilirsin dedi doktor hamilelikte sık olurmuş...bebiş hareketlerinden ağrıların dedi hiç telaşlanma canım sende..Allahım inşallah hayırlı doğumlar nasip eder

kızlar
dun akşam yemekten sonra masadan bir kalktım karnım hem davul gibi hem çok sert hemde çok gergindi...biran tedirgin oldum...sonra biraz uzandım zamanla sertliği gitti...neden oldu anlam veremedim...kendi kendime nedenlerini bulmaya çalışırken akşam iş dönusu de bişiler yedim arkasından yemek felan...olayı abarttım...aceba mide aşırı doluncada sertlik yaparmı diye dusundum...sizdede oluyormu bu durum...

oncacım bendede çok sık oluyor o wc ye çıkmazsamda geçmiyor çatlıcak gibi oluyorum resmen.olsada olmasa mutlaka wc ye otur sen rahatlatıyor canım.

teşekkür ederim canım..rahatlıyorum sizlerden haber aldıkça..
dün biraz daha iyiydim ama bugün yine ara ara sızlamalarım oluyo kasıklarımda..yarın dr a gidicem bakalım.

oncacım bendede çok sık oluyor o wc ye çıkmazsamda geçmiyor çatlıcak gibi oluyorum resmen.olsada olmasa mutlaka wc ye otur sen rahatlatıyor canım.

tesekkür ederim canım...bundan sonra gider wc de otururum...bide bundan sonra az ve daha sık yiyeceğim...arka arkaya yediğim zaman bu şekilde oldu sanırım...

kızlar kasılma dedinizde aklıma geldi..arada karnımda sertlesmeler hissediyorum elledigimdede sertlik oluyor,hatta sag taraf sisiyor sol taraf inik duruyor sizdede bu tip seyler oluyomu? acaba bunlar kasılmamıdır yoksa bebek hareketimi?? gebelik.net te bu haftalarda kasılmaların olabilecegini ve rahimin doguma hazırlık icin alıstırma yaptıgını okumustum..umarım normal bi durumdur..

Merhaba bayanlar, aranıza yeni katıldım. Bu illet ağrıyı araştırırken sizlere rastladım. Ben bekarım; hamile değilim fakat çektiğiniz acının kat kat fazlasını çekiyorumdur eminim. Gerçekten ne ile geçeceğini hiç bilmiyorum, üşütmeden kaynaklı sanırım benimkisi... Ne yapabileceğim, ağrıyı nasıl hafifleteceğim konusunda bir bilgisi olan var mı?

Ben tarihlere bakmadım bunlar 1 sene önce yazılmış, siz şimdi bebeklerinizi çoktan kucağınıza almışsınızdır :)

ne oluyor ki kasık agrılarında evet gerilem ve rahim büyümesinden kaynaklanıyormuş bende de oluyor ama cok aşırı degil parol yada minoset içebilirsin

X