Dudak Makyajı Kaşıkla dudak kalınlaştırma..denemekte fayda var

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
:KK9:bende kasikla yaptim gercekten o anda kalinlasma oldu hissettim ama bunu ne kadar sureyle yapmak lazim yani kac dk varmi bir suresi?

:KK9:bende kasikla yaptim gercekten o anda kalinlasma oldu hissettim ama bunu ne kadar sureyle yapmak lazim yani kac dk varmi bir suresi?

cnm aklına geldıkce yap ben kasıklıegzersızı yapamıyorum ama kalemle yapabılıyorum dudakların arasında kalemı ılerı gerı oynatıyosun o sekılde oluyo kalem egzersızı
bı arkads burdan bı sen boyunca her gunaklına gelcıkce yapmıs ve kalıcı bı dolgunluk olusmus resmını de eklemıstı hatta bı bak ıstersen

Yanakların ve gıdının sarkmasını yüz yogası ile nasıl engelleriz? - UZMANTV

kızlar ben yaptım bugün gerçekten etki ediyor ama doğru yapmak gerekir bu haraketi
birde nurgül yeşilçay demişki ;benim dudaklarım aslında incedir çekimlerde vikis sürüyorum dolgunlaşıyor demiş..bunu de denedim gareçketn fayda etti..size de fayda eder eminim

ben onun kadar kaldıramıyorum kaşığı ama... dilimden de destek alınca o kadar yukarı kaldırabiliyorum kaşığı :)

ısteyım vıdeo acılmıyo ben catlıyorum suan okudum mesajları ama bırı bana ayrıntılı anlatabılır mııı

http://www.uzmantv.com/yanaklarin-ve-gidinin-sarkmasini-yuz-yogasi-ile-nasil-engelleriz

kızlar ben yaptım bugün gerçekten etki ediyor ama doğru yapmak gerekir bu haraketi
birde nurgül yeşilçay demişki ;benim dudaklarım aslında incedir çekimlerde vikis sürüyorum dolgunlaşıyor demiş..bunu de denedim gareçketn fayda etti..size de fayda eder eminim
Yüz yogası yüzyıllardır kullanılan bir yöntem olduğu için ben de güveniyorum bu hareketlere. düşünsenize yüz kaslarımızı hiç çalıştırmıyoruz normalde.

aynı hastalık ben de de var ben alt ust alıme ne gelırse derste erkek arkım evde annem cok sınır oluo benı ole gorunce zaten kucucukler bı de yoluyosun sunları dıo:)ama kalem egzersizi benım dudaklarımı kuruttu ıyıce su aralar o yuzden daha da ufak gorunuolar sankı neyse ılerleyen zamanlarda gorucez bakalım nihai sonucları
Aradan iki sene geçti ama sorim ben : işe yaradı mı ? Ben hala yolmaya devam annem Allaha havale etti :)

Koyu saçlı halim,5-6 ay önce çekildi. İkinci resimde dudak parlatıcısı var ve bir ay önce ışıkta evde çekildi.Gülümsemeden durduğumda üst dudak daha kalın duruyor ama güldüğüm zaman inceliyor. Ayrıca bu resimlerde kalem egzersizi yapar yapmaz çekilmedi. Aradan birkaç gün geçmiş halleri. Eskiden üst dudak çizgilerim nerdeyse yoktu ve üst düdağım aşırı ince görünüyordu. Bir de benim dudağım küçüklüğümden beri alt dudağımın sol tarafında orantısızlık vardır,ona takılmayın lütfen. Hala yapıyorum ve hala da etkisinden memnunum. Aklıma geldikçe yapıyorum. Her halde artık bir yıldan fazla olmuştur. Umarım yardımcı olabilmişimdir kızlar :)
1617183_10152302899084269_1061966950_o.jpg
983831_10152849244049269_2010426071595155440_n.jpg

e

Koyu saçlı halim,5-6 ay önce çekildi. İkinci resimde dudak parlatıcısı var ve bir ay önce ışıkta evde çekildi.Gülümsemeden durduğumda üst dudak daha kalın duruyor ama güldüğüm zaman inceliyor. Ayrıca bu resimlerde kalem egzersizi yapar yapmaz çekilmedi. Aradan birkaç gün geçmiş halleri. Eskiden üst dudak çizgilerim nerdeyse yoktu ve üst düdağım aşırı ince görünüyordu. Bir de benim dudağım küçüklüğümden beri alt dudağımın sol tarafında orantısızlık vardır,ona takılmayın lütfen. Hala yapıyorum ve hala da etkisinden memnunum. Aklıma geldikçe yapıyorum. Her halde artık bir yıldan fazla olmuştur. Umarım yardımcı olabilmişimdir kızlar :)

günde kaç kere yapıodun canım bide her gün düzenli olarak mı yaptın?

günde kaç kere yapıodun canım bide her gün düzenli olarak mı yaptın?
Günde en fazla 2 kere. Çünkü sonra dudağın iç tarafı tam böyle mi deniliyor,köpek dişleri yüzünden acımaya başlıyor. Benim eskiden dudaklarım güldüğümde dişlerimin üstünde kalıyordu ve hiç hoşuma gitmiyordu. Dudak çizgim belli değil gibiydi. Ama egzersizle inanılmaz belirginleşiyor dudak çizgisi,elmacık kemikleri de öyle. Mesela gülümseyince
Alessandra+Ambrosio+Victoria+Secret+Models+15SpsZNd7jal.jpg

Böyle görünüyorum çoğu kez. Eskiden dişlerimi örterdi ve de inceydi. Hiç hoşuma gitmiyordu. Ayrıca işe yarayacak diye de hiç umutlanmamıştım,sıkıntıdan başlamıştım. Sanırım forumda bana en işe yarayan konu bu oldu :)

Eki Görüntüle 1327870 Eki Görüntüle 1327871
e

Cok guzel olmus Hoppa

Ya ben denedim kalemle ama cok aciyo ya... hemen birakmak zorunda kaliyorum....
Sizinkide agriyo mu acaba ? Baska deneyen oldu mu ? Ise yariyor mu kizlar ??

Lütfeeen hemen cevap veriiinnn :KK17:

X