Dudak Makyajı Kaşıkla dudak kalınlaştırma..denemekte fayda var

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
^Evet bende yapiyorum. Allah bos durani sevmez, bi taraftanda guzellesmekle mesgulum :KK70:
Bencede evli olan bayanlar eslerin yaninda yapmasinlarda kocalari anadan dogma dolgun dudakli esim var zannetsin:KK53:

^Evet bende yapiyorum. Allah bos durani sevmez, bi taraftanda guzellesmekle mesgulum :KK70:
Bencede evli olan bayanlar eslerin yaninda yapmasinlarda kocalari anadan dogma dolgun dudakli esim var zannetsin:KK53:

bence de :KK52:
ben yapıyorum halen bı uyusukluk oluyo ve bırakınca sankı ust dudagım yukarı cıkıyomus gıbı oluyo :KK76:
her gun bılgısayara otururken ya da tv ızlerken yaparım ben bunu ama acıyo bıraz tabı :KK34:

^ O uyusuklugu bende hissediyorum. Sanki ise yarayacakmis gibi. Uzun bir sure denemeye devam bakalim :KK16:

bende umudumu yıtrmıstım dudaktan yana bırde burdakı paylasımları okudukca daha cok kafama takar oluyorum dudaklarımı takmazdım bak bu sefer yıne baslıcam bu sefer kalem egzersınzıe bu huyuma sınır oluyorum yaaaa :26:
bu paylasımlar ıllakı merve sunu da yap bunu da yap dedıttırıyo bana :KK52:

bi buyum eksikti saç bakımı,diyet,göğüs liste kabarıyor şimdi dudak da eklendi..hangisini yapacağımı hatırlasam bari:)

^ Ne guzel iste bakimli olmak. Kiz sende su egzersizler boy uzatmada yaradimi? Ben daha baslayamadimda:KK17:

cnm benım vızler basladı ya ne guzle tam esnedım derken vızler benı yedı bıtırdı ama esnedım cıdden ıse yarıyo basla bence en kısa zamanda anca 2 3 haftada esnıyosun cnm
ama baslıcam tekarar haftaya da yapamıcam sanırım haftayadan sonra baslıyorum sınav bıter bıtmez bugun tatıl vedım kendıme ama bugunu saymıyorum :KK34:
bakımlı olmak guzel de yapması zor :KK52:

^ O zaman bugunden tezi yok basliyorum insallah:KK16:

hemen basla bence de offfffff ama varya tam esnemıstım kı yanı vızler oyle bı zamana geldıkı sımdı ısın yoksa bı daha ugras dur :KK14:
esneyınce hareketler cok kolay yapılyıp ben bayagı yapıyodum artık yavastan yavastan agrım azalmıstı am ıkı hafta dısını sıkman gerekıyo cnm haberın olsun cunku ekledıgımo hareketler bıraz sor cıdden kolay gıbı gozukuyo am aresımde manyak zor hareketler var bı kacını yapmıyorum tabı ben :KK52: bırde ıkılı yapılan hareketlerı yapmıyorum
bacakların falan acayıp yanıyo bu hareketlerde cok faydası oluyo cıddden

cnm posta kutun dolmuş silllllllllllll :)))) ben çıkıcam birazdan ..bu arada dudaklar için tarçın yağı çok yakıo dayanabilirseniz :)

kızlar bu yonteme sureklı devam eden varmı ???
benım ıkıncı gunum ama tabı erken bı sene bende yapım dıyorum bakalım bıkmazsam

vıdeodakı uzak dogulu bayanın gozler bı husuyla kapanıo sonra fal tası gıbı acılıo gzlerı hareketlerı yaparken benım ole gozlerımde acılıp kapanma olmuo deneyım dedım onun gıbı senkronu tutturamadım luzumsuz bı ayrıntıya mı takıldım :26:

vıdeodakı uzak dogulu bayanın gozler bı husuyla kapanıo sonra fal tası gıbı acılıo gzlerı hareketlerı yaparken benım ole gozlerımde acılıp kapanma olmuo deneyım dedım onun gıbı senkronu tutturamadım luzumsuz bı ayrıntıya mı takıldım :26:

o durum hıc dıkkatımı ama o kadın da acmıyo bence sankı kendı gozlerı ole buyuk onun sankı
degılse bıle gozlerle alakalı bı durum olcanı dusunmuyorum cok takılma bence detaylara cnm :KK34:

ya benım bu arada agız ıcımde yara oldu egzersı zyapamıyorum yaparken acıyo bu egzersızden dolayıoldu zaten yara benım durumumda olan varmı bayanlarr ???????

ya arkadaşlarr kalemle varda kaşıkla nasıl yapıcaz.birileri daha sormuş var demişsiniz ama yokki??? kaşıkla da mı aynı şekilde yapıcaz

X