kasımda doğum yapıp doğum izni alacaklar....

valla kızlar ben annemin yanına kaçtım, cok sıkıldım evde.
hem yalnız da kalmamış oluyorum, malum vakit yakın her an her şey olabilir. hihoyyyt

anne adaylarını fuzuli işlerle uğraştırıp sıkmasınlar bence, zaten hayatımız yeterince zorlaşıyor şu dönemlerde. benimde geçici iş göremezlik belgem sorun oldu, muhasebemiz özel hastane raporu olduğu için sskdan onaylat diyor, ssk ya gönderdim eşimle onlarda durumu anlamayıp bi ton belgeyle gel demişler. hiççç bişi anlamadım ben bu durumdan özel hastanenin belgesi kabul edilmiyosa neden hastanenin belge vermesine izin veriyolar ki.

anne adaylarını fuzuli işlerle uğraştırıp sıkmasınlar bence, zaten hayatımız yeterince zorlaşıyor şu dönemlerde. benimde geçici iş göremezlik belgem sorun oldu, muhasebemiz özel hastane raporu olduğu için sskdan onaylat diyor, ssk ya gönderdim eşimle onlarda durumu anlamayıp bi ton belgeyle gel demişler. hiççç bişi anlamadım ben bu durumdan özel hastanenin belgesi kabul edilmiyosa neden hastanenin belge vermesine izin veriyolar ki.

melores eğer ki ssk ile anlaşmalı özel hastaneden rapor alırsan herhangi bir sorun çıkarmaya hakları yok .. hatta bana hastaneden eğer ki isterseniz raporun üzerine ssk anlaşmamız vardır şeklinde kaşe basabileceklerini bildirmişlerdi ama ben buna ihtiyaç duymadığım halde bir sorun çıkmadı.. istersen muhasebenle veya müşavirinizle tekrar konuş durumu .

kızlar ben raporu alırken bi sağ bi sol bi üst kat bi alt kat derken canım çıktı. ne koşturdum yaaaa. sanki kondüsyonumu deniyolar bu kadın hakketten çalışabilirmi çalışamazmı diye. neyseki aldım sonunda. eziyet başka bişey değil yani.........?
kızlar kasım kaçı doğum..

bende bu gün aldım doğum öncesi raporumu ben fazla koşturmadım kolay oldu doktorum raporu verdi evrak tastikde onaylattım imza mühür tamam sana inanmadılar heralde bu calşıabilir daha bi deneyelim dediler sanırım baktılar artık takatin kalmadı hııı calışamazmış demişlerdir

kız sonunda aldım raporu. koşuşturduğum yerler birbirlerine uzak mesafede idi. ondan yoruldum zaten. hastanenin birinden çık diğerine gir öyleydi yani.

tamam işte denemişler seni bakalım ne kadar dayanacak demişler neyse gözün aydın hepimiz evdemiyiz artık bundan sonra yakın olsakda gezmeye gelsek gezerken doğursak :KK70:

İznin tadını çıkaramadık ki gülçiçekcim hala bişeylerle uğraşıyorum.
İlk 2 hafta ev işleri(Ben pek yapmasamda,genelde teknik direktörlük yaptım )
Bu hafta da yemek işlerine giriştik.Tam işimiz bitecek, heralde ben doğuma gideceğim.
3 hafta anca yetiyo yani.

ya evet. evde iş bitmiyo . çalışırken nasıl yapıyomuş anlamıyorum.evde kalınca iş bitmiyo deli olacam ya. illaki gözüme bişey ilişiyo yani. darkinlife sen nezaman doğuma gidiyosun.

Çalışırken bu kadar dip bucak yapmadım walla ben 9 ay boyunca hiç.

Şimdi annem var,kardeşim sözlüsü felan da yardım ettiler de ondan böyle sıfır bi temizlik yaptık.
Ben tek olsam şimdiye çoktan biterdi işim,bu kadar ayrıntılı yapmayacağım için :)
1 kasımda olcak benim doğum inşallah.

Neden erken ayrıldın canım izne? Durumun iyiyse sonraya aktarırdın iznini.
Doğumdan sonra ücretsiz izin mi alacaksın?

Ben 36.haftama girdim hala çalışıyorum.Pazartesi bırakcam ben de işi.Yalnız senin gibi 32. haftada ayrılsaydım evde sıkıntıdan patlardım.
Birde bebeğim doğunca ben ücretsiz izin düşünmüyorum.O yüzden bu çalıştığım haftaları doğum sonrasında izin olarak kullancam.2. döneme kadar izinli olcam inşallah.

darkınlıfe sen son 3 haftanın başında tekrarmı rapor alacaksın

darkınlıfe sen son 3 haftanın başında tekrarmı rapor alacaksın
Evet canım öyle yaptım.Artık izne ayrılabilir diye.Çünkü 5 haftayı çalışarak geçirmiştim.

sevgili darkinlife sitedemisin
sitede isen sana bişey soracaktım.
epudral anestesi ile ilgili.
Şimdilik burdayım canım.Ama kızım heran uyanabilir.Uyanınca aniden gitmiş olabilirim :9 Sen sor sorunu inşallah yanıtlayabilirim.Yanıtlayamazsamda bi dahaki gelişimde yazarım cevap.

canım epudral anestezi için sorcaktım nasıl oluyo . acı felan duyuyonmu?
sen ssk lıydın dimi. ssk mı karşılıyo bunun ücretini.:emir_bebek:

X