Göz Makyajı Kaşlar Nasıl Sıklaşır? Kaşları Güçlendirmek İçin Ne Yapmalıyız?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
slm kızlar bende hint yağıyla badem yağını karıştırdım ayrı bi kapta bi çay kaşığı kadar..aklıma geldikçe sürüyorum.yılan yağını kaşlarım için bende kullanmıştım fakat kıl kölklerimde sivilceler çıkmaya başlayınca bıraktım...şimdi hint+badem yağı deniyorum.

benim kaşlarım idare ederdi, çok gür de değildi seyrek de değildi, bir gün kendi kuaförüm dışında bi yere kaş aldırmak zorunda kaldım aynaya bi baktım adile naşitin kaşında ince olmuş :1shok: ağlıycaktım neredeyse, 1 senedir toparlamaya çalışıyorum olmuyo :çok üzgünüm: sarımsağı ortadan ikiye kesip yatmadan sür diyorlar bi deniycem bakalım inşallah toparlar :sinifsinif:

ben izmirdeki kuaforum kaslarim seyrek oldugu icin sarimsak surmemi onerirdi her gittigimde..ama hic denemedim...

benim kaşlarım idare ederdi, çok gür de değildi seyrek de değildi, bir gün kendi kuaförüm dışında bi yere kaş aldırmak zorunda kaldım aynaya bi baktım adile naşitin kaşında ince olmuş :1shok: ağlıycaktım neredeyse, 1 senedir toparlamaya çalışıyorum olmuyo :çok üzgünüm: sarımsağı ortadan ikiye kesip yatmadan sür diyorlar bi deniycem bakalım inşallah toparlar :sinifsinif:

aynısı benim başıma geldi 6,5 ay önce canım,,,,aynen ben de şok oldum ve inanılmaz üzüldüm,,,,eve geldiğimde ağladım:gitme:,,,,,kaşlarımın uçları tam çıkmadı hala,,,,,,sanırım bu durumaa kaş küsmesi deniyor,,,,,herşeyi denedim,,,,,sarımsak da dahil ama etkili olmadı,,,,,,bekliyorum bakalım,,,,eskiden 1 ayda uzayan kaş,şimdiler de 4 ayda uzuyo desem abartmış olmam,,,sanırım insanın şoka girip üzülmesiyle kaşlar da aynı psikolojiye bürünüyor,,,çok saçma ama gerçek bu yani,,,,,,nasıl düzelecek bu kaşlar hiç fikrim yoksenağlama,,,,,,bitkisel,kozmetik herşeyi denedim,,,,denenmiş ve faydası görülmüş yöntemleri paylaşırsanız çok mutlu olurum,,,teşekkürler herkese,,,,,,piyasadaki çoğu ürün sadece kaşları uzatıyor ama kaş çıkarmıyorrrrCADIARZU

kızlar benimde kaşlarımla aram pek iyi değil açıkcası bugün sarımsak kürünü uygulamaya başlıcam 1 ay düzenli kullanıcam gELişme olursa devam edicem burdan da yazarım sonuçları:eek:lmaz:

arkadaşlar merhaba.size duyduğum ve denediğim bir yöntemi yazacağım.Ebru Şallı denemiş.Kaşlarının şimdiki gür halini ona borçluymuş.
1 çay kaşığı çam balı
1 çay kaşığı badem yağı
1 diş sarmışak

bir şişeye koydum.evde olduğum zaman, özellikle geceleri sürüyordum.Gerçi baldan dolayı biraz sertlik yapıyor.Oyüzden dışarı çıkarken kullanmıyordum. ışyerime de boşalan rimel kutusunu temizleyip hint yağı doldurup koydum.bir de küçük ayna.gözümün önünde duruyor. aklıma geldikçe kaş ve kirpiklerime sürüyorum.Rimel fırçasyla sürünce fazla da olmuyor.akmıyor yani.

Hangisi fayda etti bilmiyorum ama.özellikle kaşlarım bayağı güçlendi.Belki ikisi birlikte iyi sonuç verdi. Denemeye değer.

Ben sarımsak yağı sürüyorum,çok faydasını gördüm hatta kuaför bile şaşırdı kaşların kalınlaşmış dedi.

kokusuna dayanabilirseniz deneyin derim :)

ya size kötü bi haberim war arkadaşlar aktarlardan aldiğiniz bi çok yağ sahteymiş. bitkisel die aldğımız yağ ayçiçek yağı flnmış...çok dikkat edin alırken çünkü normalde bu kdr ucuz olmuomuş yağların fiyatları

ya kızlar bişe sorcam bnm kaşlarm seyrek ve kaşlarımı almıorm alcak kadar çıkmıo üstlerden falan. buna seviniorm çünkü bıyıklarımı aldııım zaman hep sivilce çıkıo kaş alınırkende sivilce çıkarmı acebaaa

kızlarrr ben ggden bir ürün aldım çok da uygun fiyatı 1 ay kullandım ve gerçekten çok etkili...kaşlarımı aldırdığım bayan bile şaşırdı hiç kaş çıkmayan bölgelerden bile kaş çıktı...içeriğinde sarımsak yağı olduğu için hafif kokusu var ama geceleri sürdüm hep...tavsiye ederim...

kızlarrr ben ggden bir ürün aldım çok da uygun fiyatı 1 ay kullandım ve gerçekten çok etkili...kaşlarımı aldırdığım bayan bile şaşırdı hiç kaş çıkmayan bölgelerden bile kaş çıktı...içeriğinde sarımsak yağı olduğu için hafif kokusu var ama geceleri sürdüm hep...tavsiye ederim...
iyi geceler canımopuyorumnanaktan lütfen bana o aldığın ilacın ismini ve anımsıyorsan satıcısının adını pmlermisin? buna çok ihtiyacım var......:gitme: 10 ay önce hatalı bir biçimde kaşlarım alındı ve kaş küsmesi sorunu yaşıyorum....10aydır hala bekliyorum ki kaşım geri gelsin diye......moralim çok bozuluyor aynaya baktığımda....... bir ümit işde o ürünü de alıyım..içriğinde ne var acaba sarmısaktan başka.....?pmlersen sevinirim....teşekkürler.....Şeniz

benim kaşlarım incecikti yaz tatilinde gündüzleri hint, yılan ve badem yağı karışımını sürdüm gece yatmadan öncede sarımsağı ikiye bölüp sulu olan kısımlarını.3 hafta sonra falan farkediyor sonra sadece evde olduğum zamanlar yağ karışımını kullandım gürleşti kaşlarım ama renkleride koyulaştı.

kizlar yuzunuze surdugunuz kremlere nemlendiricilere dikkat edin benim kaslarim seyreklesmisti kuafor sordu krem surerken yuzune komple mi suruosun die ewet dedim tamamen yanlis birseymis. kas kokleri cok yuzeyselmis bana badem yagi onerdi cok sukur kaptan magara adami gibi oldum 1.5 ayda :)) ama krem surerken nolur dikkat edin

ya kızlar biyerde okudum cevizin kabuğunu suda 10dk kaynatın soğumaya bırakın sonrada kaşlarınıza sürün.inanlmaz farkı görüceksiniz yazıyo.doğrrumu acaba.deneyen varmı hiç??yada duyan

Ay herkes farklı bişey diyor bu kaş konusunda kafamçokkarıştı
YAğlar cildime hiç iyi gelmiyor o yüzden şu kayısı çekirdeği kremini deneyebilirim ben merak ettim.

Ay herkes farklı bişey diyor bu kaş konusunda kafamçokkarıştı
YAğlar cildime hiç iyi gelmiyor o yüzden şu kayısı çekirdeği kremini deneyebilirim ben merak ettim.

evet yağlar bndede sivilce çıkarıyo.kaşlarımın etrafı hep sivilce doldu oyüzden kullanamıyorumkafamçokkarıştı.şu ceviz kabuğunu bi deniyeceğim

kızlar ben geçen hafta aktara gittim.benim kaşlarım yazın daha çok dökülüyo seyrekleşiyo araları dedim.o da bana ısırgan tohumu yağı verdi.ben sarımsak yağı alırım diye düşünmüştüm ama ısırgan tohumu yağınn daha etkili olacağını söyledi.saçkıran bile varsa saçınızda orda yeniden saçlar çıkmaya başlar dedi.aldım kullanıyorum bakalım bi faydasını görücekmiyim

kızlar benim kaşlarımda çok seyrek kavisli kaşı hiç sevmiyorum kaşlarımı kalınlaştırmak ve düşlertirmek istiyorum nasıl yapuıcam hatunlar bilen biri varmı jilet çok düşündüm ama korkuyorum ya uzamazsa die:)kuaförüm uzasın dedi ok dedim 6 ay bi kaş uzamazmı arkadaş ya uzamıyor:)

X