Göz Makyajı Kaşlarımızın resimleri...

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Masallah kizlar kas var aliyosunuz bnde yok yaa kalici kas yaptiricam yakinda:KK31::KK31:

Ben de uzun süredir kalın kullanıyorum

mesaj sahibi ya da başka biri de bilgisi varsa cevap verebilir mi acaba, bende kaşlarımı kalın kullanıyorum ancak kaşlarımı aldırdığımda bu resimdeki gibi kaşlar sıkı ve koyu görünmüyor... yani bu şekilde aldıranlar ya da kalın bırakanlar özel bir uygulama yapıyor mu kaşa far kalem vb bişiler yoksa allah vergisi birşey mi çok merak ediyorum:KK1:

$IMG_0739.JPG

valla benim kaşımda fotodaki gibi. ilk zamanlar kaşlarıma dokunmazdım. fakat kaşları alınca yüzün şekli çok değişiyor ve insan güzelleşiyor. bu sebepten kaşlarınızın seyrek olan alt kısımlarını aldırın derim. ayrıca üst kısımları da aldırmak çok temiz görünüme sebep veriyor.

eğer çok fazla ince ise kaşlarınız kalınlaştırırken kalem ile çizin ve bırakmak istediğiniz yerleri belirleyin. ayrıca sarımsak kaşı kesinlikle arttırıyor. benim kaşımın ucu azdı. 2 kere sürmem bile işe yaradı.

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1394980465.877745.jpg

Sekli en cok burda belli oluyordu kaslarimi aldirmiyorum 5 aydir🙈🙊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Eki Görüntüle 1017948

valla benim kaşımda fotodaki gibi. ilk zamanlar kaşlarıma dokunmazdım. fakat kaşları alınca yüzün şekli çok değişiyor ve insan güzelleşiyor. bu sebepten kaşlarınızın seyrek olan alt kısımlarını aldırın derim. ayrıca üst kısımları da aldırmak çok temiz görünüme sebep veriyor.

eğer çok fazla ince ise kaşlarınız kalınlaştırırken kalem ile çizin ve bırakmak istediğiniz yerleri belirleyin. ayrıca sarımsak kaşı kesinlikle arttırıyor. benim kaşımın ucu azdı. 2 kere sürmem bile işe yaradı.

bence birazcık kalınlaştırıp ortaları da doldurursanız size çok yakışcaktır.
maşallah sağlıklı kaşlarınız var

merhabalar dövme kaş uygulaması hakkında bilgi sahibi olan var mı? Doğal görünüme sahip olmak için uygun mu sizce?

nutellasoul, nerede ve kime yaptıracağınla ilgili bir durum, bazıları kaş kılı şeklinde çizgi çizgi dolduruyor, boyar maddesi de kaliteli olursa ve düzgün yapılırsa gerçekten iyi duruyor, tabi seçilen renk tonunun kendi kaş renginize ve ten renginize iyi uyum sağlaması lazım. gelgelelim bunu yapabilen yer ve kişi sayısı çok çok az, ben toplasan 2-3 tane ancak görmüşümdür.

bir de bu işlemdeki en büyük sorun sonradan rengin açması hatta kimilerinde kızıllaşması ve hatta morlaşması, bir de belirli aralıklarala işlemi tekrarlatmak gerekiyor ki bu hem fiziksel acı hem de maddi külfet demek, iyi düşünmek lazım..

benim tercih etmedğim bir işlem. bir de kaş şekillendirmede trendlerle beraber kişilerin beğenileri de değişebiliyor, o yüzden kaş konusunda çok kalici işlemlerden yana değilim ben şahsen, ama kaşları çok çok seyrek ve cidden kötü durumda olan arkadaşlar var, onlar içinse çok faydalı oluyor böyle uygulamalar. kaş sonuçta tüm yüz ifadesini etkileyen ve değiştirebilen bir şey.

Buda benim kaşlarim...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Eklentiler

• $1397140652562.jpg
    $1397140652562.jpg
    13,4 KB · Görüntüleme: 368
$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1397898730.857902.jpg
Kızlar kaşlarımı hiç almadım. Çok seyrek ve dağınık gibi..
Kaş kalınlaştırmak için ne yapabilirim

$kaþlarýmm.png bunlar da benim kaşlarım kızlar. KaşlarımDI demem lazım sanırım zira kuaförüm sağolsun bozdu.:KK20: hedefim şu kaşlara sahip olmak bakalım bu kuaförle nasıl olacaksa $d152267ea25eae87c877a07f6c4c9f7e.jpg

Son düzenleme:
X