Göz Makyajı Kaşlarınızın Koyu Renkli, Dolgun ve Bakımlı Olması İçin Tarifler

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
merhabalar ben İstanbul'da kalıcı makyaj uzmanıyım ve aynı zamanda bu alanda eğitmenim.sanırım siz de kaşları küsüp,bit çok şeyi denediği halde geri getiremeyenlerdensiniz.evet bu gibi yağlar,ürünler genelde işe yaramıyor diyebilirim.
bu gibi durumlardaysa kalıcı makyaj konforu yetişiyor günümüz metropol hayatının bakımlı kadınına..
böyle bir konfor varken faydalanmak ve bu konuda aydınlanmak isteyenlerin sorularını alıp size yardımcı olabilirim arkadaşlar..
sevgiyle kalın.
Figen Adar

Merhabalar Figen Hn,

yaptığınız bir kaç kaşın görsellerini siteye yükleyebilmeniz mümkün mü acaba? bu sayfalara resim yüklenebiliyor....benim de kaşlarımla ilgili sorunum var,küsen yerler gelmiyorlar 10 aydır....kısmi de olsa bu tarz bi uygulamaya ihtiyacım olabilir diye düşünüyorum.....beni de endişelendiren kullanılan boyanın pigmentinin bir süre sonra solması ve kaşta kötü görüntü bırakması çünki ben yer yer ihtiyacı olan yerlere uygulatmak istiyorum.....size ulaşabileceğim bir açık adres ve telefon numarasını özelden gönderirseniz sevinirim..İstanbul dışındanım buarada....ihtiyaten adresinizi ve telefon numaranızı öğrenmek istiyorum......buradan yazamazsınız,forum kurallarınca yasak,lütfen pm...teşekkürler.....:1hug:

merhabalar
özel msj hakkım olmadığı için msj atamadım size ancak tabiiki burdan ancak sitemde birkaç çalışmam var ordan bakabilirsiniz.burdan da direk sitemi yazamıyorum sanırım.ama adım gözüken ad olduğu için resmi web sitemden rahatlıkla bakabilirsiniz.yine buraya da ekliycem seve seve öncesi sonrası bir çalışmamı..

çok uzunca cvp yazdım size ama dilerseniz bana özelden ulaşın akabi ben sizi arayıp bilgilenirip kafanızdaki en ince ayrıntıya kadar sorun siz de rahat rahat.
sevgiler.
ama kabaca cvplıyım.
silinirken kötü görüntüye neden olan kızıllıklar yada griye dönen siyahlar görürüz çevrede..bunun nedeni bazı kahvelerin içinde fazla kırmızı pigment bulundurması ve boya karşımının doğru yapılmamasından oluyor.gelişmiş teknoloji ve üstün kalitede boyalar çıktı artık ve ben müşterilerimi mağdur etmemek için gerek makinamda gerekse boyalarımda en kaliteli dünya devi bir markayla çalışıyorum.ve renkler solarken de sıkıntı yaşanmaması için de renkler konusunda çok hassas çalışıyorum.

kaşlarınız siyah değilse açık renk çalışırız ve zaten ben yapay çalışmıyorum,çok naturel atışlar yaparız ancak kısmi olmaz çünkü bütünlük olmaz ancak şöyle olur.seyrek kısımlara yoğun,diğer bölgelere çok hafif atışlar yaparak geçeriz.kısmi çalışmada bütünlük sağlanmadığı için asıl öyle yaparsak belli olur..

dayanılmıycak bir acı değil..makina acıyı çok aza indiriyor ve lazerli başlığı,iyileşme sürecini hızlandırarak,boyanın kalıcılığını sağlıyor.bu anlamda çok özel bir sistem kullanıyorum ben açıkçası.

diğer soruları sizi arayıp yanıtlayacağım.
malum daha çok cvp bekleyen üye var:)
sevgiler.
figen adar.

Arkadaşlar ben de kaşlarımı boyatacağım ama buradaki kuaförler saç boyasıyla boyuyorlar,kaş boyası yok.Saç boyasıylada olur mu bilmem.

Son düzenleme:
bende kaşlarımı 5 aydır uzatıyorum en son aldırgıdım kuaför adile naşit kaşı gibi yapmıştı deli olmuştum uzatmaya başladıgımda farkettimki bi çok yerden kaş çıkmıyor bunun sebebi nedir 5 6 aydır o şekilde dolaşmak feci bi durum ama inat ettim iyice uzatıcam 1 yıl beklemek gerekse bile :KK43: :KK43:

baya enteresanmıs ama ilgimi cekti denicem kesinliklebayanssulusmile

Benim kaslarımda cok seyrek ve biçimsiz ne kadar alırsam alayım güzel durmuyo hoşuma gitmiyo sık gür kaşları olanlara imrenek bakıorum açıkcası :/

merhabalar ben İstanbul'da kalıcı makyaj uzmanıyım ve aynı zamanda bu alanda eğitmenim.sanırım siz de kaşları küsüp,bit çok şeyi denediği halde geri getiremeyenlerdensiniz.evet bu gibi yağlar,ürünler genelde işe yaramıyor diyebilirim.
bu gibi durumlardaysa kalıcı makyaj konforu yetişiyor günümüz metropol hayatının bakımlı kadınına..
böyle bir konfor varken faydalanmak ve bu konuda aydınlanmak isteyenlerin sorularını alıp size yardımcı olabilirim arkadaşlar..
sevgiyle kalın.
Figen Adar

ya bildiğin dövme oluyor bu bence abdest falan geçmez kabul olmaz yani dinen sakıncalıdır kızlar sanıyorum..

sarimsak surun ve bana dua edin kizlar hic bu kadar masrafa gerek yok gercekten sarimsagin mucizevi bi etkisi var..sac kiranada ii gelir..ayrica badem yagi ve sarimsak yagi karisimida super hem kas hem kirpikler icin..

sarimsak surun ve bana dua edin kizlar hic bu kadar masrafa gerek yok gercekten sarimsagin mucizevi bi etkisi var..sac kiranada ii gelir..ayrica badem yagi ve sarimsak yagi karisimida super hem kas hem kirpikler icin..

katılıyorum benim kızım sarmısak sürdü kaşlarına,sarmısağı kesti ve sürdü 10 dakka bekletti sonra yıkadı,haftada 2 defa yaptı.1 aya kalmadan küsen kaşlarıda çıktı,kaşlarıda biraz dolgunlaştı.

benim kuaförüm çıkmayan kaşlarına badem yagı sür dedi düzenli sürüyorum bakalım uzasınlar çıksınlar görcem sonuçları artık

bende badem yağına başladım dökülen yerler için inş faydası olur

Ben artık her sabah badem yağı her akşamda fındığı kürdana batırıp ateşte ısıtıyorum ve soğuyunca onu kaşlarıma kirpiklerime sürüyorum... Faydasını görmeye başladım yavaş yavaş.

arkadaşlar bir kaç yerde okudum kaşların çıkmayan ve seyrek olan kısmını jiletle alıyorsunuz.yoğunlaşıyormuş.hatta yukarı çıkması için filanda kaşın üstünü jiletle alanda varmış.çıkıyormuşta üstelik deneyenler öyle yazmıştı.şuan bende deniyorum çok ince çünkü kaşlarım orman gibi kaşları çok beğenıorumda.)bakalım nasıl olacak

ya kızlar badem yağı iyi gelr diyonz ama geçen almaya gittim bunlar hakiki yağ değil içindeki yağ oranları çok az dediler bana da mantıklı geldi aslında badem yağı 5 10 milyona satılmaz bence yaaa napcam şindik nerden bulacam saf yağı:KK43::-)26:

Kesinlikle katılıyorum sarmısak çok iyi geliyor :KK66:

tüm yorumları okuyamadım sölendimi bilmiyorum ama badem ve hint yagını karıştırıp içine sarımsak rendeleyin kızlar.. benim kaşlarım sürekli dökülür paso bakım ister. bu ara bende aksattım ama gerçekten müthiş etkili. birde kapagı açıp sürüp yeniden kapatana kadar burnunuza bi mandal takın:87:

Merhabaa

Benim kaslarım dagınık ve baslangıc yerlerinde oyuklar var nasıl oldu bilmiyorum yalnız ben koyulastırmak istemiyorum yaa kendi renginde cogalacaksa tamam da ben kumralım simsiyah olursa cok zıt durur bide actırmakla ugrasmak istemiyorum.. Bende ne ararsanız var hin yagı, jojoba yagı, badem yagı, sarımsak yagı .. Kullanan yok ama o baskaa :26:

kızlarrr Bursa'da hakiki orjinal yağ satan iyi bir aktar bileniniz varmı acaba??A.Vefik Paşa Tiyatrosu arkasındakinden aldım iki kez,,ama bence sattıkları yağların içinde hep katkı maddesi var....son derece kalitesiz yağlar...iyi ve güvenilir bir aktar tavsiye edebilcek olan????:2:KK43:merkezde olursa iyi olur)

X