Kayganlaştırıcılar Spermi Öldürüyor mu?

Kızlar hamile kalmak istiyorum ve kayganlaştırıcı kafamı karıştırdı yardımcı olursanız sevinirim.
Cinsellikte kayganlaştırıcıya ihtiyaç duyuyorum biraz kuruluk var sanırım ve okuduğuma göre su bazlı kayganlaştırıcılar bile( durex) spermlerin hareketini engelliyormuş. Kayganlaştırıcı kullanmadan da benim için zor oluyor. Spermi engellemeyen kayganlaştırıcı öneriniz var mı? Napmam lazım
Kayganlaştırıcı, tükürük, oral sex vs hepsi öldürüyor doktor söyledi bilgin olsun🙏 diğer yorumları okumadım bazen çok bilgi kirliliği var bu sitede tedavi görüyorum oyüzden doktor tarafından bilgilendirildim.

Bu soru "sakız orucu bozar mı" sorusu gibi yani aslında cevabı biliyorsunuz. İllaki bozar 😅 Eşiniz ile ön sevişmeyi uzun tutmak dışında doğal bir yol yok maalesef 🤷🏻‍♀️
Maalesef size katılmıyorum ne kadar uzun tutsanız da kişinin yapısı gereği tahriş olabiliyor bu da çok ağrılı bir ilişkiye neden oluyor. Ondan dolayı sperm öldürüyor felan hurafelerine inanmayın. Doktorlar öneriyor kayganlastiriciyi öyle olsa zaten kadın doğum doktorları onermezdi. Ki aynı sorunu bende yaşadım doktor kayganlasrici kullanacaksınız dedi. Ve ilk kullanmamizla hamile kaldım. Hiçte öldürmüyor. Ayrıca canınızı yaktiginiza değmiyor kullanın sıktı olmuyor. Ve ben çok araştırdım sonunda dedi öldürsede kullanacağım çünkü başka çarem kalmadı. Diğer önerilerin pahalı markaya da herkesin bütçesi elvermiyor. Ondan dolayı böyle bir sorun yaşayanlara yardımcı olmak icin yazıyorum Kullanin zararı yok 😊🤰🏻

Kayganlaştırıcı, tükürük, oral sex vs hepsi öldürüyor doktor söyledi bilgin olsun🙏 diğer yorumları okumadım bazen çok bilgi kirliliği var bu sitede tedavi görüyorum oyüzden doktor tarafından bilgilendirildim.
Öldürmüyor yanlış bilgi 😁❌ ilk kayganlastirici kulandik ve hamileyim🤰🏻

Ve bizede kadın doğum doktoru kullanmamizi söyledi. Hatta canın mı yansın kullan dedi

Sanki duvar var gibi hissediyorum ama kayganlaştırıcı sürdüğüm an her şey güzel 😂 napıcam bilmiyorum, teşekkür ederim yanıtınız için
psikolojik tamamen bacım ya 😂 ben de ilk baslarda içerde bir yerlere çarpıyor ve canım yanıyordu 😂 ki eşimin de canı yanıyordu. meğer tek problem benim psikolojik olarak korkmam ve bu yüzden yeterince ıslanmamammış. doktora bile gittim bu yüzden canım yanıyor içeride bir yerlere zarar verebilir diye. doktor bile güldü halime😂 bir haftada çözüldü olay 😂

Senin yumurtlama ya da benzeri bir sorunun yoktur. Genelde engel olarak görünüyor
Evet düzenliydi adetlerim ama kadın doğum doktoru adetleri düzensiz olanların kayganlastirici değil hormonlardan kaynaklı olduğunu söyledi bana yani kayganlastirici sperm tutma durumu yokmuş o kişinin hormonlarıyla alakalı dedi bana

İşte senin oldu diye herkesğn olucak diy bir şey yok aslında 🙏ile
İşte sizin de dediğiniz gibi herkesin kesin olmuyor diyip kestirip atmaktansa denemekten başka çaresi olmayan dener. Ne de olsa bu kişiden kişiye hormondan hormana değişiyor siz de ya da bir baskaşinda olan sonuç herkes de aynı olmuyor. öldürüyor diye herkes de aynı şey olmadığını belirtiyorum. Burada amacımız tecrübelerimizi aktarmak kişi dener ya olur ya olmaz onu Allah bilir ki ben bende böyle oldu herkes de aynısı olacak diye bir iddiam yoktur.

X