Kayganlaştırıcılar Spermi Öldürüyor mu?

İşte sizin de dediğiniz gibi herkesin kesin olmuyor diyip kestirip atmaktansa denemekten başka çaresi olmayan dener. Ne de olsa bu kişiden kişiye hormondan hormana değişiyor siz de ya da bir baskaşinda olan sonuç herkes de aynı olmuyor. öldürüyor diye herkes de aynı şey olmadığını belirtiyorum. Burada amacımız tecrübelerimizi aktarmak kişi dener ya olur ya olmaz onu Allah bilir ki ben bende böyle oldu herkes de aynısı olacak diye bir iddiam yoktur.
Tabi öyle allah nasip edince gerisi hikaye kalıyor 🙏

Merhaba, bende sizin gibiyim kayganlaştırıcı olmadan zorlanıyorum malesef, ama gebelik oluştu öncesinden, sağlıklı devam etmedi sebebini bilemiyorum. Daha doğal isterseniz hindstan cevizi yağı kullanabilirsiniz zarar vermiyor diye biliyorum

Hindistan cevizi yağı vajinal floraya zarar verir. Ondan sonra mantarın önünü alamazsınız.

Hindistan cevizi yağı vajinal floraya zarar verir. Ondan sonra mantarın önünü alamazsınız.
Doktorum önermişti doğal olanlar önemli vajinayla uyumlu diye hatırlıyorum. Uzun süreli kullanım sağladım halada kullanıyorum. Ama belki dediğiniz gibi bünyelerde farklı tepki verebilir. Doktora danışarak hareket etmek en güzeli

X