Kayınvalidem oğlumu benden kıskanıyor

Oğlunuz ilerde büyük ihtimal anasına düşkün olacaktır bakınız kadınlar kulübü konularından belli:):)

Benin ki de öyle der sık sık. Ben yemek yedireyim yemesin ver bir de ben yedireyim der. Oğlum onu sevmez dersem dener mesela sever sever diye benimle inatlaşır. Bak ben daha iyi tanıyorum der gibi.
Benim kvde de annemle yatistiriyor kendini , ben kvile aynı sehirde yaşıyorum annem uzakta ,kv sürekli görüyor zaten annem arada yanımıza geliyor haliyle sevmek istiyor resmen yarışıyor ya , bırak kadın sevsin 3 gün sonra gidecek di mi ama yok annemin kucagindayken az mizirdansa hemen alayım onu aglamasin der ama normalde öyle birşey yapmaz yani bunun gibi şeyler işte sinir oluyorum bu huyuna

Ya güzel bacım niye canını bu kadar sıktın? Nerede görülmüş bostan daha yeşilken pazarlığa oturuldugu? Kv niz baksın işte çocuğa, babacı mı he babacı...

Aynısı benim başımda da var Allahtan mesafe var aramızda 3 ayda bir görüyorum bir hafta zar zor sabrediyorum sakın sakın evime dönüyorum..eğer sürekli görünüyorsaniz sınır koyun kiminle nerde nasıl konuşacağını bilsin

Yani ben olsam memnuniyetsizligimi belli etmezdim. Çünkü sen ne kadar gıcık olursan o kadar keyif alır, derdi bu sen de biliyorsun.
Ne derse desin mutlu olacaksan oyle düşün ona inan de geç.. diger arkadaşın dediği gibi evet babaci çok şükür epey rahatlatıyor yardımcı oluyor eşim de geç..
Eşinle de kötü olma o kadın için. En büyük keyfi budur zaten onun. Çabası bu yönde anlaşılan çünkü.

Annesinin yanında annem öyle bir şey demek istemedi diye savundu da.

Benim anladığım bu kayınvalidelerin bir kısmı aptal oluyor
Çünkü oğullarına göre hiçbiri öyle demek istemiyor aslında
Ama o kadar aptallar ki hiçbir zaman kendilerini ifade edemiyor bu kayınvalideler
Ne demek istiyorsa onu söyleseler direkt sorun olmayacak ama beceremiyorlar demek ki

Bence fazla tepki vermişsiniz. Tipik kocakarı muhabbetleri bunlar. Pire için yorgan yakmaya gerek yok.

Benim kayinvalidem de aynı. Cocuklarin butun bakimini ustlenen benim, gün sonunda adam yarim saat oynuyor cocuklar babaci oluyor.
Birakin soylesin dursun, eski kafa bu insanlar degismiyorlar.

Çok gereksiz olmuş çıkışınız benim oğlumda evde ikimizle oynar ama dışarda babacıdır dibinden ayrılmaz herkes babacı der kendi ailemde yani ne var bunda her aile bu soruları sorar sizin anneniz de diyebilirdi bunu yani çok büyük bir sorun değil her babaanne de var bunlar evladınıza da bakıyormuş babacı bu demesinde ne var?

X