Kayınvalidem sizce niye hiç arayıp sormuyor :((

Yani sağlık probleminiz yeni ortaya çıkan bir şeyse sizin samimi yaklasiminiza karşılık aramasi gerekirdi tabi. Ama normalde de var olan bir problemse kadın şehir disindaymis zaten rahat bırak da bı gezsin kafa dagitsin napican kaynanayi😂
Var olan ama çok zor bi problem :KK43: Allah kimseye böyle dert vermesin. Alınganlık yapıyor da olabilirim :KK43:(

Durumunda atarlı bir söz paylaş, zor zamanımda yanımda olmayanın.. afsfsf şaka tabi ki. Boşver alınma geç.

Herkes kvsinden nefret etmek zorunda değil, görüşebilirsiniz ama mesafe de güzeldir, aramadı diye dertlenmek gereksiz.Haftada 1- 2 görüşmek çok değil mi?😂😂
Çok mu bilmem ama az olmadığı kesin 😂

😅😅 ya esimin ailesine ısınmak istiyorum aynı ortamda bulunduğumda yabancı gibi kalmamak için. Ama onlar bunun için hiç çaba göstermiyor :)
Yabanci gibi kal. Cunku yabancisin. Onlar gibi olmaya calisma. Silik olursun, deger görmezsin . Bak dedigimi yapmazsan bir gun pisman olursun ve bu okuduklarin aklina gelir.

Selam kızlar. Kısaca özet geçmem gerekirse kv ile haftada 1-2 gün görüşürüz normalde. Haberleşmek için arar arada sırada görüşme günü vs belirlemek için. Yaklasık 20 gündür sehir dısında ve beni bi kere bile arayıp sormadı. Ciddi bi sağlık problemim var o yüzden arayıp nasılsınız idare edebiliyo musunuz diye sormasını bekledim ama o da benden mi bekliyor anlamadım. Sağlık sorunlarımdan dolayı birazda alınganlık yapıyor olabilirim bilemiyorum ya yorumlarınızı bekliyorum
Aranızda o samimiyet varsa (ki yok belliki) siz arayıp sorun neden aramadığını

Selam kızlar. Kısaca özet geçmem gerekirse kv ile haftada 1-2 gün görüşürüz normalde. Haberleşmek için arar arada sırada görüşme günü vs belirlemek için. Yaklasık 20 gündür sehir dısında ve beni bi kere bile arayıp sormadı. Ciddi bi sağlık problemim var o yüzden arayıp nasılsınız idare edebiliyo musunuz diye sormasını bekledim ama o da benden mi bekliyor anlamadım. Sağlık sorunlarımdan dolayı birazda alınganlık yapıyor olabilirim bilemiyorum ya yorumlarınızı bekliyorum
Bence aramanizi bekliyor. Genelde giden aranmak onemsenmek ister. Ve sizde bu kadar guzel yer edindiyse araya sogukluk koymadan arayin. Eminim pisman olup keske once ben arayip gelinimin hatrini sorsaydim diyecektir :)

Bence aramanizi bekliyor. Genelde giden aranmak onemsenmek ister. Ve sizde bu kadar guzel yer edindiyse araya sogukluk koymadan arayin. Eminim pisman olup keske once ben arayip gelinimin hatrini sorsaydim diyecektir :)
Ya siz öyle diyince aklima geldi. Birkaç ay öncede ben gitmistim iki haftalığına yine aramamıstı 😄 öyle düsünse o zaman da kendisi arardı. Ne bilim karışık işler ya 😂

Kadın şehir dışına çıkmış niye arasin kafasını dinliyordur gelini arayıp ne yapsın :)
Kayinvalidem aramıyor diye dertlenen gelinde görecekmişiz vay be :)

Aaa ilk defa kaynanası aramamış diye kahirlanan birini gördüm 😂🧿 ara kız biz ne bilek sizde canınızmi sıkılıyo konu açıyorsunuz " annem niye beni aramıyorsun seni duymalı iki gün oldu de cilveli kaynanam benim" de işte neyse ortaya cikar

Aramadığı daha iyi 🤣 millet burda kaynanalardan muzdarip arayıp sormasın diye 🤣🤣 siz aramıyo diye muzdaripsiniz 😂

Çok sımartmıssındır, şimdi de canı sıkılıp trip atmak istemistir

Ay bence aramamasi daha iyi boşver. Bak benimki yıl bile sayamadim aramaz bnde aramam oğullarını aradığında telefona ister napiyosn nasılsın konuşur kapatırız. Bide mecburen kandillerde ararım. Aramamasi en iyisi bence kafam rahat. Bence sende rahatını bozma aramazsa aramasin

Ya siz öyle diyince aklima geldi. Birkaç ay öncede ben gitmistim iki haftalığına yine aramamıstı 😄 öyle düsünse o zaman da kendisi arardı. Ne bilim karışık işler ya 😂
Siz de elin değilsiniz yani giden mi arar kalan mı?
Siz de aramıyorsunuz o da aramıyor ee kendinizin yapmadığı bir eylem için neden dertleniyorsunuz

X