Kayınvalidem ve bitmek bilmeyen bahaneleri.

BU SAATTEN SONRA HİÇBİRSEYDEN MEMNUN OLMAYAN SURATSIZ GELİNİM. 🤣

Kesinlikle öteki türlü şirinleri görmek bile istememişler bundan sonra Gargamel is coming. 🤣
Sevgilinde armut dibe düşer gibi daha çok o taraf yönlendiriyor ona da ayar vermek lazım.

Evlenicekmişiz ama ne zaman geçerim kestiremiyorlar o yüzden böyle yapıyorlar dedi
sevgiliniz şuan doktorluk yapmıyor mu? yani nişan için de bunu bahane edemezler bence. ben hiç soğuk yapan bir gelin değilim bu arada yani illa soğuk yapmaya gerek yok. ama sevgilinize fazla iyi davranmayın. sınav ne zaman

Canım haklı oldukları konular var ama biraz da abartıyorlar. Bugün uzman doktorun maaşı 100 bin lira en kötü halk ne yapsın

İmkanlar daha iyi okey ama Küba doktorlar ülkesi aldıkları maaşlar normal bir garsonla aynı çünkü eşitlikçilik var. Onlar ne yapsın yine de bağlılar ülkelerine.
Konu dışına çıkmak gibi oldu neyse. Son zamanlarda dikkatimi çok çekti de sağlık alanındakiler ondan yazdım.

İmkanlar daha iyi okey ama Küba doktorlar ülkesi aldıkları maaşlar normal bir garsonla aynı çünkü eşitlikçilik var. Onlar ne yapsın yine de bağlılar ülkelerine.
Konu dışına çıkmak gibi oldu neyse. Son zamanlarda dikkatimi çok çekti de sağlık alanındakiler ondan yazdım
Ben de pek gitme taraftarı değilim ama napalım aklında yurtdışı var sevgili olduğumuzdan beri 😞

Konu dışına çıkmak gibi oldu neyse. Son zamanlarda dikkatimi çok çekti de sağlık alanındakiler ondan yazdım.
Hak verdiğim tek konu giderseniz gidin diyenler var ülkede türkü kova kova ort Doğulu doldurdular ülkeye

Kendini bu kabul ettirme cabasi neden?? Onemli olan sevgilin ve onun seni ne kadar benimsedigi. Ailesi ölümüne karsi çıksa bile seven adam seninle olur zaten. Benimle muhatap olmaktan kacan kayinvalidenin ben olsam yuzune bakmam. Ne bu bulusma konusma hevesi. Cok yanlis yapıyorsun uyarmış olayım, sonra pisman olursun

Artik abla tavsiyesi mi dersin, yoksa koca kari bakis acisi mi bilemem ama aileler denk degilse (ki senin kendi ifadelerine gore iki taraf birbirini denk gormuyor) o is yurumez.

Bence bu isi oldurmak icin ugrasma, ozellikle altta oldugunu sanan aile oyle sacmaliklar yasatiyor ki, neye ugradigini sasiriyorsun ve evet bu sacmaliklarin hepsi gelinin basinda patlıyor damada birsey oldugu yok.

Sen diyorsan ki biz sevgilimle birbirimize cok seviyoruz ben sevgisine kefilim, o zaman aile islerini at bi kenara sinavi gecsin nikahi yapin gidin. Ama anladigim kadariyla sen soz, nisan, dugun hatta muhtemelen şaşalı dugun istiyorsun. O yuzden hersey kurala kaideye uysun diye bekliyor ve kv'nin gonlu olsun diye uğraşıyorsun. Seni cok ezerler böyle, benden soylemesi.

Artik abla tavsiyesi mi dersin, yoksa koca kari bakis acisi mi bilemem ama aileler denk degilse (ki senin kendi ifadelerine gore iki taraf birbirini denk gormuyor) o is yurumez.

Bence bu isi oldurmak icin ugrasma, ozellikle altta oldugunu sanan aile oyle sacmaliklar yasatiyor ki, neye ugradigini sasiriyorsun ve evet bu sacmaliklarin hepsi gelinin basinda patlıyor damada birsey oldugu yok.

Sen diyorsan ki biz sevgilimle birbirimize cok seviyoruz ben sevgisine kefilim, o zaman aile islerini at bi kenara sinavi gecsin nikahi yapin gidin. Ama anladigim kadariyla sen soz, nisan, dugun hatta muhtemelen şaşalı dugun istiyorsun. O yuzden hersey kurala kaideye uysun diye bekliyor ve kv'nin gonlu olsun diye uğraşıyorsun. Seni cok ezerler böyle, benden soylemesi.
Ah keşke öyle olsa ben düğün tören o bu istesen ben aile arasında bir nişan ve kutlama tarzı nikah sonrası bi eğlence yeterli diyorum . Fakat ailesi öyle olmaz yemekli yapalım falan diye düşünüyor.

X