Kaynana

Üzgünüm ama bu hep böyle devam edecek. Her defasında daha olay taze ve sen sinirliyken seni susturmak için herseye tamam diyecek , sonra bayram seyran , düğün , hastane fasillari olunca , onlar kötü de olsa benim ailem yüz çeviremem diyecek. Erkeklerin çoğunluğu böyle malesef. Bana kalırsa sen gitmicem diyip sözünde durum bayramda gitmemeliydin. Beni kızı olarak görmeyip sevip bağrına basmiyorsa ben niye çaba harcıyorum alttan alıyorum diyebilirsin. Kv den söylediği o sözlerden sonra alttan alacak bi davranışta bulundu mu?
Yok kesinlikle ne alttan alması daha halen eşimi doldurmaya çalışıyordu

2 sene hep sorun çıkmasın olsun diyip geçiştirdim düğünden bir gece önce bana demediğini bırakmadı sabah 5 e kadar ağladım ama hep düzelir diye ümit ederek yaptım son 3 aydır ama bitti bende herşey
Bu insanların huyunda düzelme olmaz. Can cıkmayınca huy cıkmaz.

Benim kaynanam 45 yaşında benden daha dinç gücü kuvveti yerinde ama illa kaynanalığını yaptıracak tamam yapayım sana sordum 2 gün önce geleyim dedim hayır dedin bayram günü temizlikmi yapılır bizde bayramdan bigün önce herşey yapılır biter duş alınır ertesi gün erkenden erkekler sabah namazına gider kadınlar giyinir süslenir kahvaltı masası kurulur ailecek yenir ama ben gittiğimde o kahvaltısını bitirmiş beni beklememişti davet etmesine rağmen
Kadın terbiyesiz vallahi saçını yolasım geldi...

Benim kaynanam 45 yaşında benden daha dinç gücü kuvveti yerinde ama illa kaynanalığını yaptıracak tamam yapayım sana sordum 2 gün önce geleyim dedim hayır dedin bayram günü temizlikmi yapılır bizde bayramdan bigün önce herşey yapılır biter duş alınır ertesi gün erkenden erkekler sabah namazına gider kadınlar giyinir süslenir kahvaltı masası kurulur ailecek yenir ama ben gittiğimde o kahvaltısını bitirmiş beni beklememişti davet etmesine rağmen
Bu kaynana gıcık seninle resmen uğraşıyor. Bu ne ya ben sinir oldum. Net sınırını çiz bunlara hem kocana hem kaynana gelmiyorum. Herkes kendi ailesine gitsin de görüşme bakalım ne olacak... Hem gıcık hem saygısız bir kadın bence... Bunlara taviz çok verme lafını söyle gitsin alttan alma bunları...

Yok kaldırmamış kendisi yapmış bitirmiş benim gelip toplamamı bekliyor kendisi hiç toplarmı
Ama bizde çok ayıptır yani yemeğe çağırıp birini sonra o gelmeden senin yiyip bitirmen hakarettir yani heleki bide bayramda
Seninle boşan diye psikolojik savaş açmış farkında değil misin. Bana böyle yapacak var ya o kaynanayı yolar atarım. Ama sen yolma lafını söyle geç hiç bir şey de yapma mesafeli ve suratlı ol boşver.

X