eşimle tartıştık tarafsız yorumlarınıza ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşten geldiğinde al karşına tatlı dille konuş. Sakin sakin. Sürekli senin ailenleyiz senin ailen seni nasıl özlüyorsa benimkilerde özlüyor. Yumurta kabuğundan çıkmadım ya bende benimde ailem var özlem gidermek istiyorum. Ama sen böyle sorun yapınca içimden ne sizinkilere ne bizimkilere bi daha gidesim göresim gelmiyor de. Tehditi algılasın. Erkekler başka dilden anlamıyor.
Hiçte tatli oluncak bir şey değil bu adam karısını değil kendini düşünüyor. Ben izin vermediğim müddetçe ailene gidemezsin diye tehditvari konuşması bu erkeğin egosundan. Okşayıp durmayın bu erkeklerin egoları

Nasıl ikna ettin canım

kararlı olmamdan sanırım. onunla ve onsuz ailemin yanına gideceğimi anlayınca..
bı de sunu fark ettım bilmiyorum katılır mısınız ama erkekler yapılan ıyılklerı, dusuncelı hareketlerı cok cabucak unutuyor sureklı hatırlatmak gerekıyor. bende ona burada aılesıne saygısızlık etmedgımı tek hareketıyle buna sebep olacagını sonrasının da benım umrumda olmayacıgından bahsettım. açıkca da soyledım kavga etmem saygısızlık yapmam hastayım der gıtmem yorgunum der gıtmem. he ben yıne kendı aılemı gıder görürüm ama senın aıleni de ayda yılda bır görürüm derım zorla da aileisinin yanına götüremeyecegı ıcin .. ki bilir kafam atarsa gıtmem . oda bu mesele don lastiği gibi uzasın ıstemedı için gerı adım attı diye dusunuyorum
bu arada sizin de basınıza benzer bır olay mı geldı

Hiçte tatli oluncak bir şey değil bu adam karısını değil kendini düşünüyor. Ben izin vermediğim müddetçe ailene gidemezsin diye tehditvari konuşması bu erkeğin egosundan. Okşayıp durmayın bu erkeklerin egoları

katılıyorum her erkekte bı mıktar ego var bu arada. kaldı kı bana verdıgı sözü tutması icap eder. tatlı dılle onun gönlünü ikna ederek neden olsun. zaten olması gereken bı sey ıcın söz verdin nerede ne zaman istersenn senı ailene götürecegım dedin.
bu arada başka arkadaslar da yazmıstı yerı gelmısken cevap vereyım 'kendın neden gıdemıyorsun eşin senı goturuyor' dıye uzun yol benı tutuyor eşimle mola vererek gıttıgımız ıcın mıdem bulanmıyor. dıger turlu ıstıfra ederek gıdıyorum. butun otobustekılere ezıyet oluyor dıye. o sözünü de orada verılmıstı.
he gerekırse kusarakta olsa gıderım zaten problem degıl benım ıcın amacım verdiği sözü hattırlamasıydı

İşten geldiğinde al karşına tatlı dille konuş. Sakin sakin. Sürekli senin ailenleyiz senin ailen seni nasıl özlüyorsa benimkilerde özlüyor. Yumurta kabuğundan çıkmadım ya bende benimde ailem var özlem gidermek istiyorum. Ama sen böyle sorun yapınca içimden ne sizinkilere ne bizimkilere bi daha gidesim göresim gelmiyor de. Tehditi algılasın. Erkekler başka dilden anlamıyor.
Bizi yıllarca büyüten , emek veren ailemiz ile görüşmek için niye eşimizin gönlünü alıyoruz pardon da. 😂 Adam sanki bilmiyor mu ailenin kızını özlediğini ? Koca koca heriflere anaokulu öğrencisi gibi davranmayın artık.

Erkekler kadınların sınırlarını test ediyor ve nankörler.
Ona göre davranıyorlar resmen. Yumuşaksa genelde ezilir mesela kadın hep. O yüzden sert olmakta fayda var. Annemden bunu gördüm ben.

Erkekler kadınların sınırlarını test ediyor ve nankörler.
Ona göre davranıyorlar resmen. Yumuşaksa genelde ezilir mesela kadın hep. O yüzden sert olmakta fayda var. Annemden bunu gördüm ben.
kesinlikle katılıyorum her erkekte var mı bılmıyorum ama nabza göre şerbet vermeye bayılıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X