Kaynanamin bitmek bilmeyen laf sokmalari

dikky98

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2023
70
10
25
Arkadaslar kaynanam hep bir laf sokma pesinde boyle cok kotu biride degildir hani anlam veremiyorum mesela dun ailecek yemege ciktik felan iste gelin olucaksin zayiflaman lazim dedi evet biliyorum nisandan sonra baya kilo aldim ama yani zayiflayip zayiflamamakta benim kararim nisanlimda donup ben her haliyle begeniyorum dedi. sagolsun hep destek cikar, yinede surekli laf atmasina anlam veremiyorum bir konu daha acmistim zaten gelinligimede karisti diye kiskaniyor mu anlamiyorum sagoulsun nisanlim asiri ilgilidir duskundur bana , surekli iste oglum sadece seni ariyor annesini aramiyor. yok oglum eskiden annesini yanaklarindan operdi simdi opmuyor diyor bide isin kotu yani evlenince beraber yasiycaz esim tek cocuk oldugu icin yani durumlar oyle gerektiriyor kiralar pahali esiminde geliri fazla iyi degil napicam ben onerileriniz neler nisanlim cok iyi biri seviyorum ayrilmak ta istemem acikcasi

Arkadaslar kaynanam hep bir laf sokma pesinde boyle cok kotu biride degildir hani anlam veremiyorum mesela dun ailecek yemege ciktik felan iste gelin olucaksin zayiflaman lazim dedi nisanlimda donup ben her haliyle begeniyorum dedi. sagolsun hep destek cikar, yinede surekli laf atmasina anlam veremiyorum bir konu daha acmistim zaten gelinligimede karisti diye kiskaniyor mu anlamiyorum sagoulsun nisanlim asiri ilgilidir duskundur bana , surekli iste oglum sadece seni ariyor annesini aramiyor. yok oglum eskiden annesini yanaklarindan operdi simdi opmuyor diyor bide isin kotu yani evlenince beraber yasiycaz esim tek cocuk oldugu icin yani durumlar oyle gerektiriyor kiralar pahali esiminde geliri fazla iyi degil napicam ben onerileriniz neler nisanlim cok iyi biri seviyorum ayrilmak ta istemem acikcasi
Evlenme, şimdiden dayanamıyorsan 3 5 aya kanlı bıçaklı olursunuz. Kv melek olsa aynı evde yaşanmaz. Kimseyle aynı evde yaşanmaz

Arkadaslar kaynanam hep bir laf sokma pesinde boyle cok kotu biride degildir hani anlam veremiyorum mesela dun ailecek yemege ciktik felan iste gelin olucaksin zayiflaman lazim dedi evet biliyorum nisandan sonra baya kilo aldim ama yani zayiflayip zayiflamamakta benim kararim nisanlimda donup ben her haliyle begeniyorum dedi. sagolsun hep destek cikar, yinede surekli laf atmasina anlam veremiyorum bir konu daha acmistim zaten gelinligimede karisti diye kiskaniyor mu anlamiyorum sagoulsun nisanlim asiri ilgilidir duskundur bana , surekli iste oglum sadece seni ariyor annesini aramiyor. yok oglum eskiden annesini yanaklarindan operdi simdi opmuyor diyor bide isin kotu yani evlenince beraber yasiycaz esim tek cocuk oldugu icin yani durumlar oyle gerektiriyor kiralar pahali esiminde geliri fazla iyi degil napicam ben onerileriniz neler nisanlim cok iyi biri seviyorum ayrilmak ta istemem acikcasi
oğlunu kıskanıyordur muhtemelen

Oğlunun onu araması veya öpüp öpmemesinden size neymiş? Oğluyla arasındaki iletişim yani. Tavsiyem ayrı eve çıkacak gücünüz olana kadar evlenmemeniz yoksa burda daha çok başlık açarsın, aynı evde yaşama mı kaldı

sizinki hem karnım doysun hem pastam dursun. Tek önerim ayrılın olur. Ona da seviyorum istemiyorum ayrılmak diyorsunuz e çekin o zaman ne diyelim. Daha kira ödeyemeyecek durumdaysanız ne cesaret evleniyorsunuz onu zaten anlamadım. Bu yaşadıklarınız daha fragman. Kendinizi bile savunamıyorsunuz, nişanlınız nasılsa savunuyor ya ona güveniyorsunuz. İmzaları atın girin aynı evin içine görürüm o zaman o arkanızda duran adamı

Tek çocuk olması ne alaka ?
Tek çocuğu olan bir sürü insan var evlenip birarada yaşamıyor hiçbiri.
Ayrıca nisanliniz ayrı ev kuracak kadar para kazanmıyorsa ne demeye evleniyor?
Ve siz neden çalışıp ona destek olmuyorsunuz da kv ile yaşamayı düşünüyorsunuz ?
Kiralar pahalı evet ama gidip daha düşük biir semtte oturursunuz bı yolunu bulursunuz isterseniz.
Hayır her şeyi geçtim kv ile oturmak nedir bu devirde cahillik başka bir şey değil.

Bu konuda KV nizin laf sokması sorun değil siz de ona laf sokun tatlı tatlı. Beraber yaşamak daha büyük bir sorun bence

Nikahta keramet yok, evlenip aynı eve girince duzelmeyecek. Kayınvalide ile aynı eve gitmek demekz istedigin hiçbir seyi yapamamak demek. İstediğinde yatamazsin kalkamazsin istediğini giyemezsin istediğini pisiremezsin. İstediğin bir arkadaşını kahveye cagiramazsin. Aklını başına al bence. Benim kayinvalde çocuk bakmak için 4sene bana yerleşti. Nasıl bir kabustu anlayamazsın. Aşkından ölsen bile aynı eve evlenme kahrından ölürsün

X