Kaynanamin bitmek bilmeyen laf sokmalari

Bile bile lades diyorsan çekeceksin. Gelip burda kaynanana atıp tutmamızı bekleme tamam o hatalı ama sen daha çok hatalı olacaksın. Bundan sonraki konularında sorun dozu git gide artacak . Her konunda kendim ettim kendim buldum gül gibi sararıp soldum şarkısı paylaşmak niyetim 😂

Arkadaslar kaynanam hep bir laf sokma pesinde boyle cok kotu biride degildir hani anlam veremiyorum mesela dun ailecek yemege ciktik felan iste gelin olucaksin zayiflaman lazim dedi evet biliyorum nisandan sonra baya kilo aldim ama yani zayiflayip zayiflamamakta benim kararim nisanlimda donup ben her haliyle begeniyorum dedi. sagolsun hep destek cikar, yinede surekli laf atmasina anlam veremiyorum bir konu daha acmistim zaten gelinligimede karisti diye kiskaniyor mu anlamiyorum sagoulsun nisanlim asiri ilgilidir duskundur bana , surekli iste oglum sadece seni ariyor annesini aramiyor. yok oglum eskiden annesini yanaklarindan operdi simdi opmuyor diyor bide isin kotu yani evlenince beraber yasiycaz esim tek cocuk oldugu icin yani durumlar oyle gerektiriyor kiralar pahali esiminde geliri fazla iyi degil napicam ben onerileriniz neler nisanlim cok iyi biri seviyorum ayrilmak ta istemem acikcasi
Nişanlınızı uyarın, annesi ya kendine çekidüzen versin ya da ayrılın.. Nişanlıyken sizin tarafınızı tutan adam evlendikten sonra anneci olur.. Kadın apaçık kıskanıyor sizi ve ileride aranızı bozmak için elinden geleni yapar..

Arkadaslar kaynanam hep bir laf sokma pesinde boyle cok kotu biride degildir hani anlam veremiyorum mesela dun ailecek yemege ciktik felan iste gelin olucaksin zayiflaman lazim dedi evet biliyorum nisandan sonra baya kilo aldim ama yani zayiflayip zayiflamamakta benim kararim nisanlimda donup ben her haliyle begeniyorum dedi. sagolsun hep destek cikar, yinede surekli laf atmasina anlam veremiyorum bir konu daha acmistim zaten gelinligimede karisti diye kiskaniyor mu anlamiyorum sagoulsun nisanlim asiri ilgilidir duskundur bana , surekli iste oglum sadece seni ariyor annesini aramiyor. yok oglum eskiden annesini yanaklarindan operdi simdi opmuyor diyor bide isin kotu yani evlenince beraber yasiycaz esim tek cocuk oldugu icin yani durumlar oyle gerektiriyor kiralar pahali esiminde geliri fazla iyi degil napicam ben onerileriniz neler nisanlim cok iyi biri seviyorum ayrilmak ta istemem acikcasi
kesinlikle beraber yaşama. benim kaynanamda aynı o akdar düşkün ki eşime. altlı üstlü oturuyoruz. ona bile katlanamıyorum

Ah ah ah iyi ki evlenmemişim aynı muhabbetler bizde de dönmüştü. Mesajlarını yakalamıştım, oğlum en çok bizi seveceksin onu değil senin ailen biziz o değil falan. Biz ne zaman yan yana gelsek, evde hastalanir ayılıp bayılıp oğlunu eve koştururdu. Birlikte yaşanacak evlendikten sonra, benim kirami kim ödeyecek iki eve kira vermeyin derdi ( kendi kirasını da bize odettirecekti ) sen ne kadar zayıfsın, cocuk da tutmaz karnin... Sözde espri yaptığı ama laf sokmalı şeyler. Saldım iplerini gittiler. Çünkü seneler içinde fark ettim ki annesinin söylediklerinden çok etkilenmiş sonuçta aynı evde yaşıyorlar. Nişanlın ana kuzusu değilse dert etme.

esra ezmeciyi takip etmelisiniz

Hepinize cok tesekkur ediyorum arkadaslar nisanlimla konustum ayri yere cikalim yoksa ben bu sartlarda evlenmem dedim
benim ve onun maaslarini biriktirip kiraya cikicaz oda anlayisla karsiladi beni hepinize cok tesekur ederim iste yogunluktan dolayi bazen mesajlara donemiyorum

X