Tüp Bebek Merkezleri Kayseri Acıbadem Hastanesi Dr Turgut Aydın'a tedavi olanlar

Bu hap bir hafta icinde mide bulantisi yapar tok karnina bile ćanin birsey yemek istemez mutfaga bile giremezsin ben oyle olmustum ben 1000 almistim

Benimkide 1000 lik ama kırıp iç dedi sabah akşam ay inşallah çok kilolu degilim ama zayıflamak isterim daha çok ne kadar zayıf olursam hastalığım o kadar geriliyor

Merhaba, Gökalp Önere bende tüp bebek yaptırmayı düşünüyorum. Tüp bebek için ne kadar ücret görüştünüz.

Merhabalar ben başlıyorum hayırlısı işe Gökalp hocam almıyor parayı biz 5500 tl acıbademe verecez Gökalp hocam orayla anlaşmalı şekilde yapıyor. 800 900 küsürde ilaçlar olur dedi. Bide ben pkk oldugum için doldurulacak oda 2000 dedi

Merhabalar ben başlıyorum hayırlısı işe Gökalp hocam almıyor parayı biz 5500 tl acıbademe verecez Gökalp hocam orayla anlaşmalı şekilde yapıyor. 800 900 küsürde ilaçlar olur dedi. Bide ben pkk oldugum için doldurulacak oda 2000 dedi
Devlet desteği olmadan mı bu ücret yoksa destekli mi

arkadaslar elimde tedaviden kalma bazi ilaclarim mevcut.ihtiyaci olanlara ucretsiz vericem.

oksapar kan sulandirici igne 1 kutu:09/2018 tarihli
crinone vajinal jel 1kutu:07/2019 tarihli
menopur 75iu 5li (1kutu) :02/2018 tarihli hemen tedaviye basliycak biri varsa yakin tarihi cunku.
estrofem 2mg 1kutu:08/2019 tarihli
folbiol folik asit 1 paket:11/2018 tarihli

Üye
Merhaba. Kayseri'de tüp bebek tedavisi sonucunda meleğimizin müjdesini aldık. Darısı tüm isteyenlerin başına. Tedavi sürecinde artan Ganol-f 900 ml lik enjeksiyon kalemi 2 kutu uyguna verilecektir ihtiyacı olan mesajla ulaşabilir. 2kutu harici kalan yarım kutuyu da hediye edeceğiz.

X