KAYSERİ GÖKALP ÖNER DE TEDAVİ OLANLAR GERÇEK YORUMLARINIZI YAZAR MISINIZ?

sadece soruyorum

Üye
Kayıtlı Üye
9 Haziran 2021
85
49
34
Merhabalar, ben şehir dışından Kayseri’ye Prof dr Gökalp Öner isimli doktora gitmeyi düşünüyorum. Daha önce 2 tedavim oldu fakat olumsuz oldu. Araştırma yaparken Gökalp hocayla alakalı eşi ve çevresinin sahte yorumlar yaparak reklam yaptıkları yazıyor. Sahte reklam mı yoksa gerçekten başarı oranı yüksek mi anlayamadım açıkçası doktoru da sevdim. Bizzat tedaviye gidenler lütfen ayrıntı vererek yorum yazar mısınız ben ve diğer hastalara çok büyük yardımcı olmuş olursunuz. Şimdiden teşekkür ederim 🌸

İlk yorumumu yapayım ✨
Prof Dr Gökalp Öner’in muayenehanesini aradım fiyat bilgisi almak için.. Tüp bebek için yumurta geliştirme, transfer ücreti 56.000 tl denildi.
🤍Kayseri Mustafa Taş hocadan da fiyat aldım tüp bebek ücreti 60.800 Tl.
Tabi ilaçlar ve embriyo dondurma bunlara dahil değil.
👼🏻Embriyo dondurma ücretini gökalp beyin sekreterinden öğrenemedim o gün embriyo sayınıza göre muhasebe size bilgi verir dedi.👎🏻
👍🏻Mustafa taşın sekreteri dondurma ücreti için 14.875 tl dedi.
💉💊İlaçlar ortalama 25-30bin tl tutuyor.

Umarım bana ve araştıran arkadaşlarıma faydam olur, Allah hepimize sağlıklı, hayırlı evlatlar nasip etsin🌸 Nolur reklamsız gerçek yorumlarınızı yazar mısınız? Yalan yanlış Reklam çok günah

Ben ilk görüşmeye gittiğimde kapıda 30 a yakın çift bekliyordu.
Bunlar da eşinin topladigi akrabalar olamaz herhalde 😁
Bir de hemşireler den biri tanıdık, hocanın başarı oranı yüksek olduğunu söyledi.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım tez vakitte istediğimiz sonuca ulaşırız. Bizde ön görüşmeye gittigimizde çok bekletmeden doktorla görüşmeye aldılar bizi. Zamanımız kısıtlı olmasına rağmen sabah telefon açıp öğleden sonrası için görüşmeye gittik yarım saatten fazla ilgilendi bizimle doktor. Yapılacakları söyledi muayene etti açıkçası negatif enerji almadım labaratuvarlarinin da son teknolojik cihazlardan olduğunu söyledi araştırıp baktığımızda açıkçası tatmin etti bizi. Şuan tedavi görmüyorum bizede ön tedavi verildi vitamin kullanımı vs açısından

Ben ilk görüşmeye gittiğimde kapıda 30 a yakın çift bekliyordu.
Bunlar da eşinin topladigi akrabalar olamaz herhalde 😁
Bir de hemşireler den biri tanıdık, hocanın başarı oranı yüksek olduğunu söyledi.
Ben de tüm videolarını izledim çok sevdim doktoru yani çözüm odaklı yaklaştığını düşünüyorum. Benim gibi gereksiz şüpheye düşenler için oldu Bu konuyu okuyanlar anlar gerçeği.. çok teşekkür ederim süreciniz nasıl geçiyor ben şehir dışından gideceğim de ön tedavide hangi vitaminleri istiyor yazar mısınız önceden hazırlanıp gitsem? Çünkü sperm örneği verene kadar eşim yanımda olmayacak yalnız gideceğim kimsem de yok ön bilgim olsun

Merhaba öncelikle geçmiş olsun umarım tez vakitte istediğimiz sonuca ulaşırız. Bizde ön görüşmeye gittigimizde çok bekletmeden doktorla görüşmeye aldılar bizi. Zamanımız kısıtlı olmasına rağmen sabah telefon açıp öğleden sonrası için görüşmeye gittik yarım saatten fazla ilgilendi bizimle doktor. Yapılacakları söyledi muayene etti açıkçası negatif enerji almadım labaratuvarlarinin da son teknolojik cihazlardan olduğunu söyledi araştırıp baktığımızda açıkçası tatmin etti bizi. Şuan tedavi görmüyorum bizede ön tedavi verildi vitamin kullanımı vs açısından
Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Hangi vitaminleri verdi acaba ben önden alıp gitsem

Ben de tüm videolarını izledim çok sevdim doktoru yani çözüm odaklı yaklaştığını düşünüyorum. Benim gibi gereksiz şüpheye düşenler için oldu Bu konuyu okuyanlar anlar gerçeği.. çok teşekkür ederim süreciniz nasıl geçiyor ben şehir dışından gideceğim de ön tedavide hangi vitaminleri istiyor yazar mısınız önceden hazırlanıp gitsem? Çünkü sperm örneği verene kadar eşim yanımda olmayacak yalnız gideceğim kimsem de yok ön bilgim olsun
Bende şehir dışından gideceğim. 7 saat uzaklık hatta. Benim de eşim yumurta toplama gününe kadar gelmeyecek.

Burda bir arkadaşla tanıştık, bu hocadan geçen haftta pozitif haberini aldı hatta, bana verdiği vitaminleri ona vermemişti mesela. Kişiye göre farklı veriyor demekki.

Bana ve eşime toz vitamin, bende geçen ay kist vardı onun için Yasmin verdi. Birde aşağıda resmini paylastiklarim. Yaşamının bitmesine 2 gün kaldı, pazartesi salı reglim başlarsa Çarşamba persemebe giderim bende

Eklentiler

• IMG_20240120_202732.jpg
    IMG_20240120_202732.jpg
    214,3 KB · Görüntüleme: 87
Bende on tedavi goruyorum. Siz ne zaman baslayacaksiniz acaba ?

Yorumunuz için çok teşekkür ederim. Hangi vitaminleri verdi acaba ben önden alıp gitsem
Eşli olarak cnsfertiw verdi ikimizde onu kullanacağız ayriyeten eşime haftada1 yapması için ovitrelle banada farklı bir ilaç verdi onu henüz eczaneye sormadık. Sanırım muayene ve geçmiş oykunuze göre ilaç kullandırıyor sizin yapmaniz gereken beslenmenize dikkat edip vitaminlerinize baktırıp vitamin takviyesi yapabilirsiniz gidene kadar

Arkadaşlar bu arada belki biliyorsunuzdur ama bilmiyorsanız size de faydası olsun, instagramda cider isimli sayfaya mesaj atarak doktordan randevu alırsanız fiyat 50.000 tlye düşürüyorlar :))
Ön görüşmeye gidenler içinde geçerli mi bu indirimli fiyatı peki sonuçta gidince kayıt açılmıştı o yüzden merak ettim

Eşli olarak cnsfertiw verdi ikimizde onu kullanacağız ayriyeten eşime haftada1 yapması için ovitrelle banada farklı bir ilaç verdi onu henüz eczaneye sormadık. Sanırım muayene ve geçmiş oykunuze göre ilaç kullandırıyor sizin yapmaniz gereken beslenmenize dikkat edip vitaminlerinize baktırıp vitamin takviyesi yapabilirsiniz gidene kadar
Es faktörü mu vardı acaba sizde ?

X