KAYSERİ GÖKALP ÖNER DE TEDAVİ OLANLAR GERÇEK YORUMLARINIZI YAZAR MISINIZ?

Canım onu embriyolog 2+2 yapalım dedi. Bende tek transfer istiyorum deyince 1+3 yapalım, 1 i ilk transferde kullanırız, sonra olmazsa bu 3 taneyi cozdururuz, ben tekrar dondururum dedi. Biz 3 tüp parası ödeyeceğiz zaten. 4 tane de oderdik, bu sürece kadar gelmişiz ama siz ne tavsiye ediyorsanız onu yapalım dedik.

Ya zaten 4 transferlik tup oldu, bunlar da tutmazsa toplamda 5 kez tüp bebek yaptırmış olacağız. Hepsi olumsuz olursa artık olmuyor deriz 😔
İki embriyo transfer edildiğinde ikisinin de tutacaginin garantisi yokki bazen tek devam ediyo yada ikiside tutmayabiliyo
Cozdurup tekrar dondurunca kalitesinde düşme oluyo diye okumuştum ama dediğin gibi dondurulmuş embriyo sayın fazla ona rağmen tutmazsa nasip işi artık hayırlısı olsun canım

İki embriyo transfer edildiğinde ikisinin de tutacaginin garantisi yokki bazen tek devam ediyo yada ikiside tutmayabiliyo
Cozdurup tekrar dondurunca kalitesinde düşme oluyo diye okumuştum ama dediğin gibi dondurulmuş embriyo sayın fazla ona rağmen tutmazsa nasip işi artık hayırlısı olsun canım
Canım bende tek transfer istiyorum.
İnşallah ilkinde tutar da, baska stres yaşamam.
Bu süreçte 4 kez git gel yaptım. 8.5 saat sürüyor yol.
Transfer işlemi için de 3 kez gidiş geliş yapılması gerekmiş, şimdiden gözümde o kadar büyüyor ki ?

Canım bende tek transfer istiyorum.
İnşallah ilkinde tutar da, baska stres yaşamam.
Bu süreçte 4 kez git gel yaptım. 8.5 saat sürüyor yol.
Transfer işlemi için de 3 kez gidiş geliş yapılması gerekmiş, şimdiden gözümde o kadar büyüyor ki ?
İyi tarafından bak canım hemen transfer olmayacaksın dinlenip kendini hazır hissedince başlayacaksın transfer sürecine oda son kez yola gidip gelmen olur insallah

Merhaba hanimlar Bende kendisinde karar kıldım tüp bebek için. Telefon da fiyatta verdiler. 56000 tl paketmis. Gebe kalana kadar ki muayeneleri 1 sefer yumurta toplama 1 sefer transfer 1 kez dondurma hormon tahlilleri ve ilk gebelik tahlili paket kapsaminda dediler. Bende tokattan gidicem oraya

Merhaba hanimlar Bende kendisinde karar kıldım tüp bebek için. Telefon da fiyatta verdiler. 56000 tl paketmis. Gebe kalana kadar ki muayeneleri 1 sefer yumurta toplama 1 sefer transfer 1 kez dondurma hormon tahlilleri ve ilk gebelik tahlili paket kapsaminda dediler. Bende tokattan gidicem oraya
Hakkınızda hayırlısı olsun. Benim de bu fiyata Şubat ayında oldu. Ama yapay zeka ve embriyo glue, yumurta dondurma ücreti eklenince 94 bini buldu sanırım.
Benim yarın transferim var, sizin için de güzel sonuclar olur inşallah.

Hakkınızda hayırlısı olsun. Benim de bu fiyata Şubat ayında oldu. Ama yapay zeka ve embriyo glue, yumurta dondurma ücreti eklenince 94 bini buldu sanırım.
Yapay zeka dediğiniz genetik tarama mi ben onun fiyatini sordum size döneceğiz dediler embriyo glue nedir onu ilk defa duydum. Bir de yumurta dondurma pakette degil mi

İnşallah güzel haberlerinizi duyarız bizim için de moral ve umut olur.

Yapay zeka dediğiniz genetik tarama mi ben onun fiyatini sordum size döneceğiz dediler embriyo glue nedir onu ilk defa duydum. Bir de yumurta dondurma pakette degil mi
Canım benim yaş 37
Ondan hoca tüm tuşlara basıyor sanırım.
Yapay zeka en aliteli embriyo ve spermi seçmek için.
Embriyo glue de embriyoyu rahme yapıştırma işlemi.

Benim 8 tane yumurtam var.
1 tanesi transfer edilecek bunun dondurma ücreti alınmadı.
Kalan 7 tanesi için dondurma ücreti alınıyor yıllık.

Bende Malatya'da gidip geliyorum bu arada.
Sizin yaş kaç ?
İlk deneme mi ?

Benim de yaş 38 oldu bir oğlum var 8 yasin da kendiliğinden oldu. Klomenle hamile kalmistim kalp atışı olmayınca kürtaj oldum. 3 qy sonra kimyasal gebelik oldu yine klomenle. Sonra xa hiç olmadı zaten iki aydır kıstım var onların geçmesini bekledik. Suan aşılama deniyoruz bu sabah ilk ignemi oldum tutarsa inşallah tutar ama olmazsa direkt tüp bebeğe basliycaz. O yüzden araştırırken Gökalp beyde karar kıldım. Sizin insallah hayırlı haberlerinizi aliriz.

Bende Malatya'da gidip geliyorum bu arada.
Sizin yaş kaç ?
İlk deneme mi ?
Benim de yaş 38 oldu bir oğlum var 8 yasin da kendiliğinden oldu. Klomenle hamile kalmistim kalp atışı olmayınca kürtaj oldum. 3 qy sonra kimyasal gebelik oldu yine klomenle. Sonra xa hiç olmadı zaten iki aydır kıstım var onların geçmesini bekledik. Suan aşılama deniyoruz bu sabah ilk ignemi oldum tutarsa inşallah tutar ama olmazsa direkt tüp bebeğe basliycaz. O yüzden araştırırken Gökalp beyde karar kıldım. Sizin insallah hayırlı haberlerinizi aliriz.

Merhaba bende cider üzerinden Gökalp beyi tanıdım uzun protokol ile tedaviye başladık kendisiyle ilk tedavim klinik çok kalabalıktı vitamin takviyesi başladı umarım pozitif sonuçlar alırız hepimiz

Canım benim yaş 37
Ondan hoca tüm tuşlara basıyor sanırım.
Yapay zeka en aliteli embriyo ve spermi seçmek için.
Embriyo glue de embriyoyu rahme yapıştırma işlemi.

Benim 8 tane yumurtam var.
1 tanesi transfer edilecek bunun dondurma ücreti alınmadı.
Kalan 7 tanesi için dondurma ücreti alınıyor yıllık.
Yıllık dondurma ücreti ne kadarmış

Merhaba bende cider üzerinden Gökalp beyi tanıdım uzun protokol ile tedaviye başladık kendisiyle ilk tedavim klinik çok kalabalıktı vitamin takviyesi başladı umarım pozitif sonuçlar alırız hepimiz
İnşallah hayırlı sonuçlar alirsiniz sisin yaş kaç. Nereden gideceksiniz

Benzer hikayemiz var.
Bende 37 yaşındayım. 9 yaşında kızım var. Normal.yolla oldu kızım sonrasında hiç gebelik olmadı. Klomen bende bir kez kullandım işe yaramadı bende. Sizde yariyormus.

X