Kayseride Burun Estetiği yaptıran arkadaşlarım

Ben 1 yıl önce teoman eskitaşcıoglu na oldum çok çok memnunum zaten çalıştıgı yerde hemşireyim herkes cok memnun kalıyor☺️
Merhaba bende burun estetigi olmak.istiyorum onur gurbuzle teoman eskitascioglu arasinda kaldm yardimci olurmusunz lutfen

Selam arkadaslar, umarim cevap verirsiniz,iki arkadasim Ahmet Tuna Eren den randevu aldi burun amelyati icin ve onlar yurt disindalar o yuzden ben onlarin adina yaziyorum..bu doktora gidenler varsa lutfen fikirlerinizi merak ediyoruz, celiskide kaldilar olumlu olumsuz yorumlar gorunce,tskr :)

Arkadaşlar Kayseri'de"devlet Hastanesi'nde" olan yok mu? Kayseri şehir hastanesinde Sercan Yücel'in ismini duydum bir kızdan. Burnunun fotolarıni falan attı öncesi sonrası ve gayet iyi olmuş. Ama uzman doktor kendisi cerrah değil. Bildiğim kadarıyla uzman doktor ve operatör doktor(cerrah) farklı oluyor. Bu yönden kuskuluyum. Yoksa devlet Hastanesi'nde daha uygun fiyata yapıyorlar. Ama bastansavma yaptıklarından şikayetci olanları da duymuştum. Bu yüzden biraz çekiniyorum açıkçası devlet Hastanesi'ne gitmeye.

selam kızlar. ben 2 yıl önce Ali Osman beye ameliyat oldum. ameliyatım 5 saate yakın sürdü. hem estetik oldum hemde iç kısımda eğrilik vardı sağlığım için olmak zorundaydım.yani tek seferde iki ameliyat olduğum için uzun sürdü. ali osman beyi bana kendi aile doktorumuz tavsiye etmişti. ilk olarak görüşmeye gittim. benimle çok güzel ilgilendi. her konuda detaylı bilgi verdi. zaten bende netten baya bi araştırmıştım rinoplasti ameliyatını yani bilgisiz bir hasta olarak geçmedim doktorun karşısına.herşeyi konuştuktan sonra ameliyata tamam diyebilmem için kendisini yaptığı ameliyat resimlerine bakmak istedim. bütün resimlerini önce ki ve sonra ki halleriyle gösterdi ve bende tmmdır dedim. 10 gün ya da 1 hafta sonra ameliyat olmak istedim ama doktor doluydu nevşehir ve yozgattan hastalarının geleceğini ve ameliyat olacaklarını söyledi. 3-4 gün sonra sabah boştu ve sabah hastanede olmamı istedi. ameliyatım başarıyla geçmişti. ilk gece hastanede kaldım ertesi gün eve geldim. önce tamponlar sonra alçı çıktı. alçıdan sonra burnumun çok şiş olduğunu farkettim ama morarma beklediğim kadar olmamıştı ve bu da doktorun marifetiydi. elinin çok hafif olduğunu morarmanın çok ve uzun sürmemesi için gayret gösterdiğini söyledi. bence bir doktorun hastasıyla ilgilenmesi lazım. ali osman bey ile durumumuz hasta-doktor ilişkisini geçip iki samimi arkadaş, iki kardeş gibiydi çünkü sonuçta ben hastayım ve neredeyse yüzümü değiştirecek bir operasyona giriyorum hem heyecan hemde bir çok soru varken beynımde doktorun bunu yanıtlaması şart. ameliyat sonrasında da çekinmeden sıkılmadan ve düşünmeden bir sıkıntı olduğunda doktoru arayabilmeliyim.
merhaba , bende ali osman hocaya yapdirmayi düşünüyorum , lütfen burnunuzun resmini bana instagramdan yollarmisiniz instagramim ayse_ateu

X