kayseri'de kadın doğum uzmanı tavsiye edebilirmisiniz ?

Çok teşekkür ederim yarın kalp atışlarını duymak için gidicez Burak Bey'e ama benim aklımda hala Mustafa Taş var :) Bakalım yarın kararımı vericem artık hastaneye girdiğimde :)

Yarın benim de Mustafa taş a kontrolüm var randevu zor buldum ama aradan sekreterleri yardımcı oluyor cumartesileri yoğun oluyor acıbadem, bence Mustafa beyi tercih et referansı benim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yarın benim de Mustafa taş a kontrolüm var randevu zor buldum ama aradan sekreterleri yardımcı oluyor cumartesileri yoğun oluyor acıbadem, bence Mustafa beyi tercih et referansı benim:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Teşekkür ederim ama yapamadım ya Burak bey duyarsa ayıp olur diye düşündüm :) neyse sağlık olsun kalp atışlarını duyduk çok şükür gerisi çok da önemli değil. Allah herkese nasip etsin.

Ben bi düşük yaptım. Ibrahim bey detaylı bi şekilde inceledi her gittiğimde bütün olabilecek durumları kontrol etti çok memnunum ama hastane hijyenik değil diye yazmış hatunlar aklım karıştı bebek düşünüyoruz. Inşallah. Memorialdki fatma hanımı yazmışlar hastane mikrobu var diyorlar ana fatma hanıma kafamda kaygıyla gideceksem biraz daha paraya kıyıp acibademdeki mustafa taş 'a giderim ne yapayım.

Ben bi düşük yaptım. Ibrahim bey detaylı bi şekilde inceledi her gittiğimde bütün olabilecek durumları kontrol etti çok memnunum ama hastane hijyenik değil diye yazmış hatunlar aklım karıştı bebek düşünüyoruz. Inşallah. Memorialdki fatma hanımı yazmışlar hastane mikrobu var diyorlar ana fatma hanıma kafamda kaygıyla gideceksem biraz daha paraya kıyıp acibademdeki mustafa taş 'a giderim ne yapayım.

Memorial'da mı hastane mikrobu varmış? Fatma hanımın kendisi de hamileymiş bu arada...

Arkadaşlar ben kayseride yaşamıyorum ama bazi durumlardan dolayi bi süre buradayım.. Dün huma da cihat beye gittim bugüne kadar gittiğim doktorlardan oldukça farklı bir hastasiyla en az yarım saat ilgileniyor. .20 haftalik hamileyim daha bugüne kadar kimse bebeğin ic organlarını tek tek göstermedi yani normal mi degil mi inceledi . çok kibar bir beyefendi kapıda karşılayip yine aynı şekilde uğurluyor..Hastane hakkında hijyenik degil dediler araştırmalarimda beklerken cihat beyin daha önceden hastası vardı 4yil önce doğum yapmış cihat beye güvenin çok bilgili ve insna huzur verir demsti normal doğum yapmış bayan cihat beyin etkisi çok sakinlestiriyor dedi ki doğru , hijyen konusunda evet dedi hijyeni değil ama o kadar kotude değil dedi..ben böyle bir doktorla tanıştığım için cok mutlu oldum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Memorial'da mı hastane mikrobu varmış? Fatma hanımın kendisi de hamileymiş bu arada...

Evet canım öyle diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum yazılanları baştan sona okudum hatunlar çok bilgili. Fatma hanım hamileyse doğum izni falan derken o aralıktaki hastaları başka k. Dogumcu bakacak o zaman

doğumevinde randevu biraz uzayabiliyor o yüzden bence hümaya git ben ilk hamileliğimde oraya gidiyordum ordaki uzamanda gayet güzel incelemişti hiç uğraşma bence doğumeviyle randevuyla

Canım hümada ayrıntılı yaptırdım ama beğenmedim 10 dk sürdü aynı organlarıni gösterdi, kalbine bakti filan sadece radyoloji uzmanı incelemiş oldu. .ben çok şaşırdım bu bebek için önemli bi tarama doğum hastanesinde bu kadar baştan savma yapılıyor. .randevu bile alınmaya gerek yok çok şaşırdım

Canım hümada ayrıntılı yaptırdım ama beğenmedim 10 dk sürdü aynı organlarıni gösterdi, kalbine bakti filan sadece radyoloji uzmanı incelemiş oldu. .ben çok şaşırdım bu bebek için önemli bi tarama doğum hastanesinde bu kadar baştan savma yapılıyor. .randevu bile alınmaya gerek yok çok şaşırdım

iyide kaç dakika sürmesini bekliyordun,bir sorun olsa bence mutlaka ultrason raporunda yazardı şükretmelisin bence

Benim tanıdıklarim yarım saatten aşağı çıkmıyorlar hayir onlar neye bakıyor o zaman. ..kafam karıştı çok.

hangi hastanede yaptırdı onlar,acaba onların bebeği ultrason sırasında hareket ediyordu o yüzdenmi uzun sürdü,benden önce ayrıntılı yaptıran biri vardı onunki uzun sürmüştü bebeği döndürmeye çalıştılar onu beklediler v.s. bence sen içini ferah tut bir sorun yoktur yeterince incelenmiştir

Şeyma hanım Hüma 'da harika bir doktor ,güleryüzlü ve ilgili ben ondan başkasına gitmeyi düşünmüyorum.

Evet canım öyle diyorlar ne kadar doğru bilmiyorum yazılanları baştan sona okudum hatunlar çok bilgili. Fatma hanım hamileyse doğum izni falan derken o aralıktaki hastaları başka k. Dogumcu bakacak o zaman

Ben aralık ayında orda doğum yaptım. Mikroba fln da rastlamadım. Gayet hijyenik bir hastane. Doğumdan sonra defalarca aradılar hastanemizden memnun kaldınız mı, bir şikayetiniz oldu mu diye. Fatma Hanım'ı çok sevdim ben ama dediğin gibi doğum zamanına denk gelirse başkasına yönlendirirler sanırım

benim yazdığım doktorlarla şeyma hasçalığın ilişkisi yok. senin söylediğin hüma daki şeyma fenercioğlu. haberlerde şeyma hasçalık olarak resimleri var ikisi de aynı doktor.

canım ben bilgilendirmek istedim sadece çünkü biri tarafından önerilmiş bu doktor. Hani olurda gidersen bu doktor hakkında bilgi sahibi ol istedim :) geçmiş olsun :)

uyarın için çok çok teşekkür ederim canım.Valla ne yapacağımı şaşaırdım Fatma kutlusoy a gideyim dedim memorial hastanesinde hastane mikrobu var diyorlar şeyma yada bu söylenenlerin üzerine gitmem.Ne yapacağımı şaşırdım kayseride iyi ve bayan bir kadın doğum doktoru yokmu ki??

Ne demek ben bildiğim bir şeyi paylaşmak istedim sadece. Benim o yaşananlardan sonra tercih etmeyeceğim bir doktor, başkası da mağdur olsun istemem :) Ben henüz hamile değilim ama şimdiden araştırıyorum, ben de bayan olmasını istiyorum. Umarım güvenebileceğin, iyi bir hekim bulabilirsin. Buradan da paylaşırsan çok sevinirim benim için de fikir olur :)

Son düzenleme:
Ben aralık ayında orda doğum yaptım. Mikroba fln da rastlamadım. Gayet hijyenik bir hastane. Doğumdan sonra defalarca aradılar hastanemizden memnun kaldınız mı, bir şikayetiniz oldu mu diye. Fatma Hanım'ı çok sevdim ben ama dediğin gibi doğum zamanına denk gelirse başkasına yönlendirirler sanırım

İnsanın içi rahatlıyor böyle güzel şeyler okudukça yani gebe değilim ama olmayı çok istiyorum olunca da bi doktor bi hastane olmalı aklımda içime sinen. Hep bi kaygıdaydım memorial da bi de erkek doktor var sanırım olmadı ona giderim aklımda mustafa taş vardı acıbadem de. Eşim ne derse nasıl uygun olursa kısmet. Korktuklarımızla imtihan olmayalım inşallah

Ne demek ben bildiğim bir şeyi paylaşmak istedim sadece. Benim o yaşananlardan sonra tercih etmeyeceğim bir doktor, başkası da mağdur olsun istemem :) Ben henüz hamile değilim ama şimdiden araştırıyorum, ben de bayan olmasını istiyorum. Umarım güvenebileceğin, iyi bir hekim bulabilirsin. Buradan da paylaşırsan çok sevinirim benim için de fikir olur :)

ben tekdende zehra kalınlıya gittim geçenki muayenemde iyi gibi geldi bana normal doğum yanlısıymış inş. bir sorun çıkmazsa onunla devam etmek istiyorum.

ben tekdende zehra kalınlıya gittim geçenki muayenemde iyi gibi geldi bana normal doğum yanlısıymış inş. bir sorun çıkmazsa onunla devam etmek istiyorum.

küçük bir uyarıda bulunmak istiyorum canım ben zehra hanıma birkaç kez gittim çok agresif saati dakikası birbirini tutmuyor.. ben kanama olduğu için gittim muayenede dedi ki ben bu hamileliğin devam edeceğini düşünüyorum bu kanamadan bir şey olmaz diğer muayenede de direk düşük tehlikesi var kıpırdamayacaksın dedi.. dediğim gibi birde çok agresif çocuk gibi azarlayıp tersliyor insanı kii hamileyken yeterince duygusal oluyor insan kaldıramıyor..

Merhaba arkadaşlar.Ben de bELEDİYE dURMAZ İŞ merkezinde Mustafa Başbuğa gidiyorum.benim kızımın dr o idi ve çok memnundum.Tecrübeli biri olarak size tavsiyem hangi dr rahat ediyorsanız ona devam etmeniz.Aksi takdirde herşey gözünüze bakıyor.sonuçta bir kere başınıza geliyor tekrar yaşayamıyacağımız için bu duyguyu dr seçiminde rahat hissettidiğiniz dr devam edin

Mustafa beyim ücreti nekadar acaba nende ona gitmeyi düşünüyorum Birde o belli günler istanbulda oluyor diye duymuştum hala aynı şekildemi devam ediyor.doğumunuzu hangi hastanede yaptıracak. Bilgi verirseniz sevinirim.

X