Erkek İnfertilitesi Keçi boynuzu pekmezi

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
bu bildiğimiz pekmezimi yoksa özü felanmı bende aldım pekmez gibi ama üzeirnde özü yazıyorr:44::44::44:

Ya kızlar eşim keçi boynuzun kendi normal halini yiyo kürü falan değil onun etkisi ne kadar sizce?

keçi boynuzu kürü: 6-7 tane keçiboynuzunu kırın küçük küçük.... 3 dakika 500 ml suda kaynatın. altını kapatıp 20 dakika demlendirin ve 20 dk sonra SUYU bardağa alın hergün içilecek

ÖNEMLİ:
arkadaşlar en etkilisi bu kür.. ama pekmezi çok önermiYolar çünkü çok fazla kaynadığı için içindeki değerler yok oluyormuş. o yüzdendir ki kür uygulanırken 3 dakikadan fazla kaynatılmıyor..

kür yapmaya üşeniyorsanız keçi boynuzu özü alın.. pres yapım olduğu için kaynama noktası düşük ve değerler korunuyor... :KK66: ALLAH YARDIMCINIZ -olsun :)

slm arkadaşlar bizde yaklaşık 1 senedir çocuk için uğraşıyoruz eşimde sperm sayısı sıfır(0)çıktı yarından itibaren keçiboynuzu kürüne başlıyoruz aynı zamanda pekmezinide kullanacağız bunu 3 ay kullanmamız gerekiyormuş bir umut işde kullanacaz ama bazen acaba zaman kaybı mı olur diye düşünmüyo değilim ya hiç fayda göstermezse 3 ay boşa giderse diyorum bi tarafdanda ya faydaalı olursa ya çok kafam karışık sizinde bilgilerinize başvurmak istedim deneyen gören yapan duyan birileri varmı acaba yardımcı olabilirmi yada başka yöntemler fln bilen varsa ve baylaşırsaa çok sevincem şimdiden çok tşk.ler
Merhaba ben konuyu henüz gördüm benim eşimin sperm sayısında 0'di tedaviyle %7 olur dedi doktor tedavide 3 daire parası kadar gdyms bzde vazgeçtik durumumuz çok iyi değil borç oduyoruz diye sonra ben astim oldum gittiğimiz aktarci bana keçiboynuzu özü verdi kullan rahatlarsin dedi tadını begenmedim kullanmadım ama eşim çok beğendi sürekli sabah akşam yedi en fazla 3 ay surmustur yemesi ve sonuç 1.5aylik hamileyim şok olduk beklemiyordu böyle bir etkisini ama deneyin bisey kaybetmezsinz

Merhaba ben konuyu henüz gördüm benim eşimin sperm sayısında 0'di tedaviyle %7 olur dedi doktor tedavide 3 daire parası kadar gdyms bzde vazgeçtik durumumuz çok iyi değil borç oduyoruz diye sonra ben astim oldum gittiğimiz aktarci bana keçiboynuzu özü verdi kullan rahatlarsin dedi tadını begenmedim kullanmadım ama eşim çok beğendi sürekli sabah akşam yedi en fazla 3 ay surmustur yemesi ve sonuç 1.5aylik hamileyim şok olduk beklemiyordu böyle bir etkisini ama deneyin bisey kaybetmezsinz
Tesadufen okudum vede umut oldunuz bana tamamen degerler 0 (sıfırken) 3 aylik kullanimla hamilesiniz rabbim kucaginiza almayi nasip etsin sorununuz neydi tam olarak neyden 0 'dı ?

Mrb arkadaşlar. Benimde eşimin spremleri hem düşük sayıda az ve yapı bozukluğu var. Hatta spremlerin hareketsiz oranı %89 . Bizde keçiboynuzu pekmezi aldık. Eşim iki gündür kullanmaya başladı. Bakalım ne olacak. Hayırlısıyla inş bebeklerimizi kucağımıza alırız. ..

Tesadufen okudum vede umut oldunuz bana tamamen degerler 0 (sıfırken) 3 aylik kullanimla hamilesiniz rabbim kucaginiza almayi nasip etsin sorununuz neydi tam olarak neyden 0 'dı ?
Gec goruyorum nedense sperm kalitesi yuzunden sifirmis ve esim cocukken bobrek hastaligi gecirmis ameliyat olmus o sebepten cocugu olmazmis ama sukur bekliyoruz dogumunu

Mrb arkadaşlar. Benimde eşimin spremleri hem düşük sayıda az ve yapı bozukluğu var. Hatta spremlerin hareketsiz oranı %89 . Bizde keçiboynuzu pekmezi aldık. Eşim iki gündür kullanmaya başladı. Bakalım ne olacak. Hayırlısıyla inş bebeklerimizi kucağımıza alırız. ..
Insaallah canim hepimiz saglikli huzurlu bir sekilde kucaklarimiza alalim

Amin amin. Keciboynuzu kuru de çok iyiymiş bayanlarda yumurtalıkların çoğalmasına erkeklerdede sperm hareketligine ve sayısını arttırmada birebirmis. Bunu da deneyeceğim.

arkadaşım takviminde gördüğüm kadarıyla hamilesin gözünüz aydın bebeğini kucağına almak nasip olsun inş.sen nasıl kürler yaptın neler işe yaradı bize de bahsedersen sevinirim.

Bende seni tebrik ederim kucagina aldin veya almak üzeresiniz inşallah..
Nasıl hamile kaldın ?

Kız ne bir çocuğu. Bir cocuk olmaz ki bi arkadasi gibi kardeşi de olsun. Büyüdüklerinde dertlerini birbirlerine anlatırlar birlikte gülsünler birlikte ağlasınlar ...

Eşimdede sperm sayısı ve hareketlilik düşük keçiboynuzu özünün içine cevizleri kırıp attım sabah akşam tatlı kaşığı veriyorum zeytinyağlı incir sabah akşam yiyo faydası olurmu kızlar

Canim esimin keçiboynuzu pekmezi kullanali 2.bucuk ay oldu bununla birlikte proxeed plus da kullaniyor. Keciboynuzu kürü de kullaniyor arada bir. Yarin kontrole gidecez bakalim sperm sayisinda ve hareketliliğinde bir artma olmus mu. cok meraklaniyorum. Ayyy ama bu ay ADETİME daha 10 gun kala sari akimtim bel agrisi kasik agrisi var ilk defa

Canim esimin keçiboynuzu pekmezi kullanali 2.bucuk ay oldu bununla birlikte proxeed plus da kullaniyor. Keciboynuzu kürü de kullaniyor arada bir. Yarin kontrole gidecez bakalim sperm sayisinda ve hareketliliğinde bir artma olmus mu. cok meraklaniyorum. Ayyy ama bu ay ADETİME daha 10 gun kala sari akimtim bel agrisi kasik agrisi var ilk defa
Haber ver bekliyorum inş faydasını gorürsunuz burayada yaz lütfen

Sonucunuz çıktımı

X